Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Honor 8x

Здравейте, не си ъпдейтах когато ми излезе ъпдейта на 9 (преди повече от месец) и реших снощи да го направя, но на сутринта не беше се ъпдейтнал. Имаше съобщение, че възникнал проблем и да пробвам пак. Цъкнах на менюто и нов ъпдейт пише, че системата ми е актуална, но е 8.2. Някакви идея какво се е случило?
Цитирай
Аксесоари

(2019-05-17, 06:25:05)buci59 написа:  Не съм съгласен с това.На жена ми Honor 8x е купен от Виваком а моят/също 8х/ е от Теленор.Всички актуализации при нея идват поне седмица преди да дойдат при мен.Зависи от оператора.
Абсолютно съгласен. И ние в нас сме с 2. Моят е от Теленор, на дъщеря ми е купен от Технополис, а е към А1. На нея идват поне със седмица закъснение.
Цитирай

Явно зависи кога е закупен и е чекнат в системата нямам друго обяснение.
Бях писал на huawei bulgaria както се подразбира отговор няма!

Понеже ми стана интересно направих следващата крачка, а именно звъннах на техническата им подръжка в българия
Номера на който може да звъните за информация е 0800 18 818 от там ми казаха, че телефоните ще получат ъпдейт до 9-та версия до края на месец май и ако не получа да звънна за да форсират ъпдейта към моя телефон.

Дано ви бях полезен!
Цитирай

(2019-05-17, 07:51:00)badtG написа:  Здравейте, не си ъпдейтах когато ми излезе ъпдейта на 9 (преди повече от месец) и реших снощи да го направя, но на сутринта не беше се ъпдейтнал. Имаше съобщение, че възникнал проблем и да пробвам пак. Цъкнах на менюто и нов ъпдейт пише, че системата ми е актуална, но е 8.2. Някакви идея какво се е случило?
И аз имам този проблем, писах на 4та страница но нищо.... Sad

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

Е никой ли няма идея какво да направим с DeCkard. Не, че съм умрял за ъпдейта, ама да не стане така, че да не получавам никакви ъпдейти занапред както стана с предният ми телефон.
Цитирай

(2019-05-18, 17:17:04)badtG написа:  Е никой ли няма идея какво да направим с DeCkard. Не, че съм умрял за ъпдейта, ама да не стане така, че да не получавам никакви ъпдейти занапред както стана с предният ми телефон.
Това пробвахте ли?[Изображение: 7ceb680483ea8291a70e77c2c1cadb2f.jpg]

Sent by me using Tapatalk

Samsung Galaxy S21FE
Samsung Galaxy Note 8
Huawei Mate 20 Lite
Цитирай

Аз лично съм го пробвал, но няма ефект.

Ще дочакам края на месеца и ще звънна в huawei bulgaria да ме чекнат в системата за получаване на ъпдейт.
Цитирай

И при мен абсолютно нищо не се получава.
Цитирай

Пробвал съм, ефект нулев.
Беше ми излязло преди за актуализация но не направих, после изчезна и сега не ми дава Smile

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

Ако се направят фабрични настройки ще има ли ефект?
Цитирай

(2019-05-19, 19:02:24)TimeToPlay написа:  Ако се направят фабрични настройки ще има ли ефект?
Направих 2 пъти даже и от менюто после и през рекавъри и нищо.

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

Това е метода, но риска си е за ваша сметка ако нещо объркате

https://forum.xda-developers.com/showpos...stcount=83

https://forum.xda-developers.com/showpos...count=1334

Някъде четох, че предимство имат сините бройки за актуализацията дали е така незнам
Цитирай

(2019-05-19, 00:53:19)TimeToPlay написа:  Аз лично съм го пробвал, но няма ефект.

Ще дочакам края на месеца и ще звънна в huawei bulgaria да ме чекнат в системата за получаване на ъпдейт.


Прикачени файлове Миниатюри
   

-= REDMAGIC 9 Pro 16/512 =-


Цитирай

На мен пък ми отговориха, че до края на месеца ако не получа ъпдейт ще ме чекнат за такъв
Цитирай

Имам един въпрос това не точната тема но не открих по този въпрос тема и затова решиха да попитам тук. Някой дали може да ми каже програма с която да прехвърлям видео от телефона на телевизор. Примерно да го кажа така имам HBO GO на телефона как мога да го споделя на телевизор.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай

От настройките с mirror share не става ли аз така гледам снимки, игри даже играя, но ми е smart телевизора
Цитирай

Днес получих това писмо:

Здравейте,

Съвсем наскоро получихме информация че актуализациите на Honor 8X до Android 9 са били спрени временно, но ще бъдат пуснати в разпостранение отново този месец (Юни). Очаква се пълното разпостранение да приключи в началото на Юли месец.

Молим Ви да проверявате за актуализации рестартирате устройството и влезете в Настройки -> Система -> Актуализация на софтуера, или през HiCare.

Поздрави,
Тодор
Цитирай

Получих актуализация 9.0.1. 162

Xiaomi redmi note 9s
Цитирай

Да, и аз получих известие. Да видим какво са ни сготвили


Прикачени файлове Миниатюри
       

Nokia 6630, Nokia 5530, LG GT540, Sony Xperia U, CAT B15, Nokia E52, Sony Xperia S, LENOVO P70, Meizu M2 Note, Sony Xperia Z3+, XiaoMi RedMi Note 3XiaoMi Mi Note 3, HONOR 8X, Xiaomi Redmi Note 10 PRO, Honor 90, Poco F5
Цитирай

Получих я и аз. Забелязвате ли разлика?


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

И ние получихме ъпдейта??
Цитирай

Явно ще трябва да почакаме Sad
Цитирай

(2019-06-11, 20:16:25)BaiJedi написа:  Получих я и аз. Забелязвате ли разлика?

Каква разлика очакваш,това е ежемесечния пач за сигурност на Google.Разликата ще я има когато актуализацията е 165 или 168.Потвърдено е,че една от двете коригира камерата.А най-голямата разлика ще бъде,когато получим 9.1

Samsung Galaxy S III Mini >>>> Huawei P8 Lite >>>>Honor 8 x
Huawei Watch GT 2
------------------------------------------------------------------------------
ПОБЕЖДАВАТ САМО ОНЕЗИ,КОИТО ВЯРВАТ,ЧЕ МОГАТ ДА ПОБЕДЯТ!
Цитирай

Явно няма да дочака ме. Нещо с поддръжката на Huawei куца. Не може да има има последващи ърдейти, а основният след като е бил наличен за две седмици след това да е недостъпен. Излиза че ако си закупил телефона след ъпдейта за 9 pie, след това гориш няма обновяване. Тези от поддръжката за България явно хабер си нямат какво се случва. Месец юни е към средата, а нищо не се случва. Чудничко!
Цитирай

До зимата ще дойде и за мен ъпдейта
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)