Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Android P за нашите телефони!

Всички глобални седмични ъпдейти са преустановени.
За да сложиш стабилен върху текущия бета ром е нужно секюрити пач-а на стабилния да е с по-нова дата. Иначе просто няма да ти даде, защото ще се води даунгрейд.
Цитирай
Аксесоари

С каква дата е последния секюрити стабилен, или поне кога приблизително е имало?

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай

(2019-07-18, 19:12:38)veso99 написа:  С каква дата е последния секюрити стабилен, или поне кога приблизително е имало?

[Изображение: 8fa22c4e5c46857a486e0e7cfd6f2c1b.jpg]
Цитирай

Не се ли задава някакъв нов ъпдейт ? При мен рязко спадна силата на гласа в слушалката , увеличил съм го на макс и едвам чувам хората.

HTC s620 Dash > HTC Hero > Galaxy S3 > Galaxy S5 > Xiaomi Redmi 5 Pro
Цитирай

Някой пробвал ли е Pixel Experience Pie ром на нашите телефони да изкаже мнение?
Цитирай

До тази сутрин бях с него. Супер е. Не знам защо пак сложих миуи, но няма да е за дълго. Гладко, мазно върви. Няма проблем с батерия, обхват или друго. Обаче има две версии: Caf Edition и обикновената. Препоръчвам втората. По-добре е откъм батерия и Experience. Говоря от опит. Пробвал съм ги и двете. Питайте ако има въпроси.
Цитирай

CAF версията на пиксел рома вече няма да я има.Ще има две aosp версии.Едната ще бъде плюс версия с малко допълнителни настройки и абсолютно чиста aosp само с пиксел екстрите - каквито и да са те...
https://blog.pixelexperience.org/2019/07...-are-back/
[-] 1 потребител изказва благодарност на Miro2210 за това мнение:
  • suffer
Цитирай

(2019-07-21, 23:18:26)Miro2210 написа:  CAF версията на пиксел рома вече няма да я има.Ще има две aosp версии.Едната ще бъде плюс версия с малко допълнителни настройки и абсолютно чиста aosp само с пиксел екстрите - каквито и да са те...
https://blog.pixelexperience.org/2019/07...-are-back/
Това е много кофти, че спират CAF версията. Карал съм много дълго време и с двете и моето мнение е че CAF е доста по оптимизирана и стабилна от AOSP. Взимат грешно решение, както се вижда и от самите коментари под статията

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-06-08, 14:48:54)teo_kovachev написа:  Работи ли запис на разговор след ъпдейта. Бях чел, че в Андроид 9 ще  го забранят.
Здравейте, колеги, бихте ли казали със 100 %-ва сигурност дали след обновяване до Андроид 9 работи и записването на разговори по време на обаждане? В следващото мнение на това цитираното един колега е писал, че работи, но въпросът е дали записва какво казва отсрещната страна или записва само звука, който чува микрофонът на телефона?

Това е много важна функция за мен и е единственото, което ме спира да обновя. 

Прегледах голяма част от темата, но това е единственото мнение, което засяга точно този въпрос. Моля да ме извините, ако повтарям вече обсъждано нещо!

Xiaomi Redmi Note 5 4/64 Global; Global Stable 
Xiaomi Redmi Note 4 MTK 3/64; 
Xiaomi Redmi 3S 2/16: MIUI 8 7.2.9 Beta;
EX: Xiaomi Redmi Note 2 2/16: MIUI 8 6.11.3 Beta; SGS2 2/32: 4.1.2 - I9100XWMS1 (Cro) + PhilZ 5.15.9 - CWM6
Цитирай

Записа си работи,чуват се и двете страни!

Redmi Note 9 Pro
Цитирай

Да, и аз потвърждавам, записа продължава да работи нормално.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)