Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch

Точно името не помня, но включваше много информация: пулс, изминато разстояние, брой крачки, времето, изгорени калории и т.н. С него просто нямаше нужда да отварям други уиджети, но точеше яко батерията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай
Аксесоари

Зареден преди да си легна. Сложих го да ми следи съня. Скрийншот от сега. Вече ме информира, че ще изкара 2 дни...
[Изображение: 2b4f762820f60eacf08b74e253ce005a.jpg]

Here We Go и Spotify използвате ли? Да не е било от тях?
Сега пак ресетнах часовника и
преинсталирах Wearable. От няколко падъа не мърда от 73%...

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Здравейте и от мен, станах собственик от скоро на този часовник и имам няколко въпроса. WiFi то има два режима на свързване и не мога да разбера как се връзва като не ми дава да вкарам парола и за какво използва тази връзка, нали е свързан с блутута. Другия ми въпрос е, може ли да се спре автоматичното стартиране на тренировките (ходене, бягане, скачане и т. н. ). Благодаря предварително.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

WiFi - auto - като загуби връзка с Bluetooth се връзва с интернет за да получаваш известия. Ако е на On се свърза с мрежата, чиято парола взема от телефона (ако опцията за синхронизиране е включена), ако той вече е бил свързван към някоя от наличните. Ако не е - трябва да изпишеш ти паролата.
Може да спре. През Samsung Health на часовника - workout detection.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Здравейте, може ли малко помощ, не мога да свържа часовника с WiFi мрежата, намира я ,но като дам да се свърже стои 10-тина секунди и ми изписва неуспешно свързване.Телефона ми е свързан към същата мрежа. Пробвал съм и с включен и изключен блутут.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

Настройката ти за WIFI на часовника на auto ли е или на always on.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Оправих го, изтрих всички запаметни мрежи ,и го свързах наново. По принцип и на двата режима не щеше.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

Има нова актуализация на фърмуера:



След актуализацията най-накрая и Samsung Health в часовника ми успя да се ъпдейтне.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Благодаря! Като се прибера в България ще ъпдейтвам.
Когато часовникът не е вързан с телефона, заради скапания нет и роуминг в Близкия изток, издържа седмица, че и повече без никаъв проблем!

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Ъпдейтна ми се и на мен, но не забелязах нещо ново. Имам 46 милиметровата версия от два месеца и.....ами със смесени чувства съм. Не зная как изкарвате толкова дни с едно зареждане. При мен с включени всички екстри едва изкарва два дни и то ако водя по-спокоен живот. Ако му изключа повечето екстри, за какво изобщо да го нося, като имам два далеч по-реномирани часовника, които обаче са само часовници. Не ме дразни толкова животът на батерията, колкото дългото зареждане и това, че не хваща никакви други зарядни освен неговото. Но все пак е най-доброто което можеше да се намери. За любителско спортуване е идеален, както и за хора, които като мен водят динамичен живот. В сравнение с разните гривни и китайски часовници, отчита много по-точно дейностите и това, че мога да говоря от него е голяма екстра.
Цитирай

Единственото ново нещо е написано по-горе в снимката която съм прикачил.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Аз съм с 42мм, повече от 2дена и половина не съм изкарвал.

Galaxy S22 Ultra
Galaxy Watch4 Classic, 46 мм

Цитирай

Толкова - 2 дена е нормалната, даже максимална автономна работа на галаксито. Не се кахърете.
2 дена, в които то ще ви служи за всичко, за което е предназначено.
Ако искате вие да му служите, може да му служите 4-5 дена, ама струва ли си?
Цитирай

На мен пък ми липсват функции.
Имейлите немогат да се маркират като непрочетени от часовника, няма възможност за отговор с глас на български, Bixby не си работи кой знае колко добре и на телефона, асистента на Гугъл не е наличен, няма Google Maps и други. Мен ме изкарва 3 дни без проблем само съм изключил GPS за активностите.
Някак си се чудя, за какво да го използвам Smile
Във фитнеса не ми отчита автоматично активности. Всъщност не знам дали има устройство, което да го прави коректно, така че това не мога да кажа, че е наистина недостатък на часовника или въобще на тази технология.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Да, би било добре да има повече функционалности, но това е само часовник. Единственото което много ми липсва като функционалност е някакъв RSS четец, в който аз да си избера каналите. И това само за да се забавлявам докато съм на разни скучни презентации и брифинги в работата. Че не е възпитано да си ровя в телефона. Има ли проблем с морска вода или такава от басейн? Все пак водата в басейните се третира с доста агресивни химикали.
Цитирай

Здравейте! Преди време бях питал в темата разни въпроси, защото един приятел мислеше да си взима часовника. Взе си го и много е доволен. Та сега и аз се чудя за часовника Smile Основно ще го използвам за четене на нотификации от хора и в движение ще драскам по някой друг отговор на съответните известия. Според вас дали ще ми върши работа часовника за тази цел?

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

То четенето на нотификации особено в движение е основнто му предназначение.
Обаче за отговарянето им...мисля много по-лесно и удобно е все още от телефона.
Цитирай

То аз няма да пиша романи, но за бърз отговор предполагам ще ми върши работа

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Не мога да сваля последната актуализация. Постоянно ми изписва това съобщение. Къде може да е проблема?


Прикачени файлове Миниатюри
   

P 20 Pro  / OnePlus 8t 12/256
Цитирай

Здравейте.
Имам варианта 46мм. и след последния ъпдейт батерията ми държи чувствително по-малко. Ресетнах часовника данеби нещо да се е омазало след ъпдейта но нямаше ефект.Преди последния ъпдейт часовника ми изкарваше спокойно 4 дни понякога 5. След ъпдейта изкарва 2 дни трети неможе.
Има ли някой с подобен проблем?

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
Цитирай

Батерията след ъпдейта е още по-добра от преди. Само се наложи да ресетна часовника, защото взе да ми отчита невероятни стойности за изкачени етажи от порядъка на 40-50 на ден.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Нова версия на софтуера:

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте колеги имам часовника вече от около 5 месеца ,но вече се появи лично за мен огромен проблем. Не ми мери правилно етажите .Сутрин като стана вече имам 5 етажа изкачени, вечер като се прибера са 70,132 и т.н. ,а не съм изкачил повече от 17 примерно. От какво може да се дължи? Каишката ми е скъсана и е доста хлабав часовника на китката ,дали може да е от това?

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай

(2019-08-07, 07:24:30)amadeus3 написа:  Здравейте колеги имам часовника вече от около 5 месеца ,но вече се появи лично за мен огромен проблем. Не ми мери правилно етажите .Сутрин като стана вече имам 5 етажа изкачени, вечер като се прибера са 70,132 и т.н. ,а не съм изкачил повече от 17 примерно. От какво може да се дължи? Каишката ми е скъсана и е доста хлабав часовника на китката ,дали може да е от това?

Направете му ресет и ще се оправи.
Хубаво е и приложението на телефона да деинсталирате и пак да инсталирате.

HTC Legend^^^HTC One S^^^LG G3^^^Huawei P10^^^Samsung Galaxy Note 9^^^iphone 11
Цитирай

Правих му ресет на часовника и пак същото, а приложението не знам за какво да трия ,то не е свързано по никакъв начин с часовника,или имаш предвид от часовника да го изтрия и пак да го кача

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)