Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch

В сервиза.
Моя го смениха за такъв проблем в Telenor с нов.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай
Аксесоари

(2019-08-07, 12:15:32)amadeus3 написа:  Правих му ресет на часовника и пак същото, а приложението не знам за какво да трия ,то не е свързано по никакъв начин с часовника,или имаш предвид от часовника да го изтрия и пак да го кача
Направих каквото казахте за 1 ден ок и пак не отчита правилно ...Еми смешно е малко ама ще го оставям на сервиз ,дано не ми се смеят много ,но за мен е много важно това да отчита правилно.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай

Е, за какво иначе ти е смарт часовник?

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

(2019-08-09, 10:12:57)i.stojanov написа:  Е, за какво иначе ти е смарт часовник?
Точно , някой разбират ,ама за някой е простотия ,викат кво от тва че не измерва правилно, еми голям проблем си е за мене

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай

Тормоз! Като не могат да правят часовници да не правят. След като си вкарал екстрите трябва и да работят. След като има възможност сервиза да го оправи защо и да не се възползваш. Пиши, какво е станало.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Здревейте. От няколко дни съм с 46мм версия на Galaxy Watch. Часовника е супер но имам един досаден проблем. Когато е в обхвата на  Bluetooth - a всичко е ОК. Когато излезе от обхват и го върна в обхвата на БТ часовника неще да се свърже отново автоматично към телефона (Нокиа 7 плюс) и се налага да го включам ръчно от телефона. Интересното е, че в този случай като изключа БТ от телефона (за да го рестартирам) часовника извибрира въпреки, че показва че, не е свързан с телефона.   Моля ако има някой със същия проблем да пише ако го е решил.
Цитирай

Здравейте, колеги. Има ли вариант AODa да се направи да е по-ярък някъде от настройките? Ползвам Galaxy Gear s3 Frontier, но който и watch face да сложа, AODa му не се вижда на слънце. Пробвах да увелича яркостта на екрана ама AODa си остава без промяна и едвам се вижда.

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Не може на фабричните циферблати. Тя идеята е да се пести ток. Но има потребителски цифери, на който ако не се лъжа можеше. За wear os със сигурност можеше при тези цифери, но за тизен малко ми се губят спомените
Свали си Watchmaker приложението.

https://play.google.com/store/apps/detai...zy.premium
Това е към платената версия. Има и фри

Там потребители качват доста качествени неща. Може да се ползва и на wear os, ако минеш на нея. Не мога да си спомня само, дали на платената версия можеха да се свалят фри циферблатите, понеже отдавна иама платената. Мисля, че не беше много слъпа, можеш да я тестваш
Цитирай

@rumo, благодаря за отговора.
Някой да е имал проблем с плащането в Galaxy Gear Store? Искам да си купя един Watch Face, обаче ми излиза тази грешка. Картата ми е добре и не е от нея. Само тук ми излиза това и то от 9 август. Тогава успях да си купя друг уочфейс и след това започна да ми дава тази грешка. Писах и на Самсунг и ще видим какво ще кажат. [Изображение: b062385b89e5ffdce27e328ff8c68cb4.jpg]

Sent from my LM-G710 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Здравейте,

ползвам от скоро (два дни) този часовник задно с iPhone 6S, не откривам начин да прехвърля свързаността на телефона към часовника. Часовника ползва интернет само когато е свързан към Wifi, а извън покритието на мрежата, ми казава да потърся WiFi .... може ли някакъв съвет. Когато пък е свързан към телефона не иска да се връзва към WiFi ....
Цитирай

Новия часовник, на месец и половина е пак в сервиза за замяна. Същият дефект не работи датчика за надморска височина и барометър.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай

Здравейте,

Относно Galaxy Watch 46 mm:
Защо екрана свети около 5 сек независимо от настройките на дисплея за време изключване на екрана 30 сек. и приложения 20 сек.?

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Дайте плеър за файлове на Flac .

Samsung Galaxy Z Fold4, Galaxy Buds , Galaxy Watch
Цитирай

Здравейте. Имам един въпрос за колегите, които ползват два телефона. Има ли начин часовника да се ползва без да иска ресет при всяко свързване към някои от двете устройства? Това е много тъпо според мен и възпрепятства ползването на часовника с повече от един телефон. Винаги трябва да му се връщат фабричните, после възстановяване на бекъп, което отнема доста време и е безмислено.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Не може едновременно с два телефона. Задължително трябва да се направи ресет.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Това е много тъпо според мен. Това те задължава да бъдеш само с един телефон. Ако искаш да го вържеш към друг трябва ресет. Преди имах Amazfit Pace и там нямаше проблем да го вързвам с който и де телефон. Нямаше ресети и такива глупости. Благодаря ти за отговора. Поздрави!

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай

Ресета трие от паметта на часовника само уотч фейсовете. Но пак е тъпо.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Някой ползвал ли е това зарядно?Дали има опасност да прецака часовника?
[Изображение: 2N5epmI.jpg]

[Изображение: P9DZfyj.jpg]

Уж пише самсунг

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Ползвам такова от няколко месеца (същото от Кауфланд). Работи перфектно и с телефона (Note 10) и с часовника.
Цитирай

Искам да попитам нещо, което най-вероятно касае голяма част от собствениците на Galaxy watch часовниците. Наскоро А1 предлага услугата esim. Моят часовник няма LTE технологията. Има ли вариант да се модифицира часовника за да ползваме esim, като с това няма да е необходима постоянна bluetooth връзка с телефона???
Цитирай

Варианта е да си купиш LTE версията на часовника, която официално не се предлагаше и нас.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здрасти,
Ще се опитам да внеса яснота за ЛТЕ версията доколкото мога. В неделя си поръчах Galaxy Watch 42mm от Англия като си мислех да поръчам LTE версията не за друго, а заради по-голямото количество РАМ. След като разгварях със съпорта на Самсунг ОК стана ясно,че дори и да искам да използвам LTE възможностите на часовника в друга страна няма да стане. Причината за това е,че LTE възможностите са заключени към определени оператори в страните където се предлагат. За тези от Англия ми казаха,че може да се използва с план от EE или Водафон. Така,че без да се бара нещо по софта на часовника мисля,че е невъзможно. От Испания отговора е същия. Аз в крайна сметка си взех по-евтиния вариант само с Bluetooth. Сега го чакам да пристигне.

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай

Нещо са те качили на черешата.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Щом казваш.[Изображение: 8feca6ec6f82cb622891d1b5e9ba1480.jpg]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай

Здравейте,

В кой сервиз давате гаранционно за ремонт часовниците. Моя е Galaxy Watch 46мм. Барометъра и високомера не отчитат нищо. Два пъти нулирах часовника и през приложението и през бутоните на часовника и пак нищо не отчита. Препоръчайте някой оторизиран сервиз.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)