Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Motorla Moto G7/G7 Plus/G7 Power/G7Play - Лични впечатления и коментари
#26

Хора, някой да е получавал ъпдейти по сигурността?
Че аз съм с този от декември миналата година.
А гледам тук-там има поне от март тази.

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
Аксесоари
#27

Moto G7 Plus - Ревю

 
Цитирай
#28

Айде, народе! Най-накрая ъпдейт дойде!
Със секюрити пач от юни.
Да ни е честит!

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#29

Пред дилема съм да го купя,заради батерията.Телефона как се държи фейсбук,месинджер и т.н,има ли лагвания? Също при игрите,забива ли,не че играя много,но си играя от време на време,dragon mania и mobile legends.Камерата как е? Благодаря предварително.

Изпратено от моят LG-H870 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#30

Има нова актуализация

Изпратено от моят moto g(7) power с помощта на Tapatalk
Цитирай
#31

С Фейсбук по-някога не се държи както трябва.
По-принцип, ако си активен потребител на приложения тоя телефон не става. Убедих се от личен опит. Бая недоглеждания има , за съжаление. Калпав екран , с калпава резолюция, калпава потдръжка. Бъгове всякакви. Скапан микрофон.
Единствено и само батерията е чудесна! По 4 дни активно потребление издържа. Може би все още тва ме крепи. Но като цяло , ако можех да върна лентата с 4 месеца назад нямаше да си разкарам Нокия 6.1 за тоя боклук.

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#32

На този телефон силата му е само батерията, ти какво очакваш, като Nokia 6.1 е по-висок клас..

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#33

Аз вече го купих,майка си взе нокия 4.2 въпреки,че иска да ги сменим Big Grin П.с Махнах LG g6-цата,за сега единствения бъг дето намерих е,че при звънене на моменти не се чува,заради това че звука идва от слушалката за разговори.Батерията ми харесва,на тоя етап ,фейс и т.н зарежда сравнително добре,но все пак го имам от 2 дена.

Изпратено от моят moto g(7) power с помощта на Tapatalk
Цитирай
#34

(2019-09-04, 15:38:46)hazART написа:  На този телефон силата му е само батерията, ти какво очакваш, като Nokia 6.1 е по-висок клас..
А, де?! И аз не знам. А и друг плюс, за мен, е,че може да се споделя паметта с картата

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk

Last 2 years:
HTC One S -> HTC Desire 310 -> Sony Xperia E4 -> Motorola G3 -> Xiaomi Redmi 4 -> Huawei P8 lite -> Huawei P10 lite
Цитирай
#35

Motorola започва процеса по обновление на Moto G7 Plus до стабилната версия на Android 10: https://mobilebulgaria.com/news/zapochva...android-10

 
[-] 2 потребители изказват благодарност на NoMaD за това мнение:
  • delafer, vassetz
Цитирай
#36

Motorola G7 power
Е, десятката дойде. Засега освен няколко визуални промени и вграден системен еквилайзер на звука, друго не ми се е набило на очи. Все още втори ден прекалено много ръчкам по телефона, за да преценя има ли промяна в разреждането на батерията.
Който има разни впечатления нека споделя !

Google Pixel 6a
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)