Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Персонализиране на S10e/S10/S10+
#76

Не се знае за ъпдейт.
Аз съм си настроил aodNotify да ми включва AOD при нотификации, които са важни за мен. След като ги изчистиш (или просто отключиш телефона) се връща на зададения в настройките режим.
Ап-чето е на човека, написал bxActions, така че е читаво. Не е като това, което си показал - хем да не работи, хем ток да харчи.
[-] 2 потребители изказват благодарност на DaDiablo за това мнение:
  • passador83, StacK
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз ползвам ТОВА

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#78

50+ Amazing Tips to Customize your Samsung Galaxy S10 and S10 Plus
Цитирай
#79

Здравейте, искам да попитам инсталирах Good Lok и добавката EdgeLighting+ и всичко си тръгна. Та въпроса ми е еднократно ли осветява около камерата при получаване на известие, или има начин да се направи на определен период от време да осветява? И още нещо никъде не намерих да известява за пропуснато обаждане, само Viber, Facebook, Messenger и Email са ми, като опции.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green 512GB
Samsung Galaxy S24 Ultra Titanium Black 1TB
Цитирай
#80

aodNotify вероятно е най-доброто приложение за целта. Някой може ли да сподели про версията.

Samsung Galaxy S4 (rooted)
Цитирай
#81

Не е позволено подобно споделяне в този форум, но ако го потърсиш с Google - ще го намериш. Лично на мен не ми хареса.
Цитирай
#82

Щом е "най-доброто", защо просто не си платим за Pro версията. Милиони ли струва? Ами оценете му пък труда на този човечец, дето го е разработил....
[-] 6 потребители изказват благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • Bavarche, bobytsekov, mitko1907, mrjackal, toem84, tsvetan24
Цитирай
#83

Holey light  от google pley на мен ми харесва за  светодиода около камерата.

samsung galaxy s21 ultra
Цитирай
#84

(2019-06-19, 13:57:52)mitko1907 написа:  Здравейте, искам да попитам инсталирах Good Lok и добавката EdgeLighting+ и всичко си тръгна. Та въпроса ми е еднократно ли осветява около камерата при получаване на известие, или има начин да се направи на определен период от време да осветява? И още нещо никъде не намерих да известява за пропуснато обаждане, само Viber, Facebook, Messenger и Email са ми, като опции.

От къде го изтегли?
С VPN от Galaxy Store или от друго място?

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#85

От къде в България мога да намеря оригинален филм-протектор за Samsung S10. Тези , които ги продават за оригинални в Технотата и др. магазини са с отрязан ъгъл за камерата , а аз искам с дупка като на този , който дойде с телефона.
Цитирай
#86

Направо от самсунг. В мола на цариградско мисля, че им е магазина.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#87

(2019-09-12, 17:49:30)dada_ написа:  Направо от самсунг. В мола на цариградско мисля, че им е магазина.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Там не са с отвор
Цитирай
#88

Този с отвора е лепнат на телефона и това е. После вече са с отрязания ъгъл, дори и на опаковката да е изобразен с отвор.
Поне по мои наблюдения..
[-] 1 потребител изказва благодарност на Sv3TL10 за това мнение:
  • iordangenev
Цитирай
#89

(2019-09-12, 17:49:30)dada_ написа:  Направо от самсунг. В мола на цариградско мисля, че им е магазина.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Миналата седмица ходих и нямаха...

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
Цитирай
#90

Хора, знам че ще ми се смеете, но ми кажете как да си настроя еквалайзера на телефона на силен бас и нисък требъл. Използвам го много за музика, както на слушалки, така и на хубави безжични тонколони още откакто имах s7 edge. Там вадеше страхотен звук, обаче сега макар да има повече възможности за настройка не мога да го оправя, какви ли не приложения теглих, настройвах го ръчно, четох форуми, гледах клипчета и не мога да го докарам като стария с7 на хубав бас.

Sent from my Samsung Galaxy S 10 plus using Tapatalk
Цитирай
#91

От разширените настройки на звука, еквалайзер по избор.[Изображение: e095d04fd29985d8a4bf33d4776abf98.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
[-] 1 потребител изказва благодарност на dodo_pv за това мнение:
  • Luciana Bella
Цитирай
#92

Не мох да намеря такава тема и зато ще питам тука. Въпроса е следният като вляза да пиша sms или на което и да е друго приложение за чат и натисна микрофона и искам да диктувам на глас не ми дава. Като отида в настроики ми пише гласово въвеждане само на английски и не ми дава да го комбинирал или да го сменя на български. Ако някой знае да сподели как мога да го променя.

LG Optimus 2x > Samsung Galaxy S III  > LG G2 > Samsung Galaxy S6 >  Samsung Galaxy s7 [b]>  Samsung Galaxy s8 > Samsung Galaxy S9 [b]> Samsung Galaxy S10 >[/b][/b]
Цитирай
#93

(2019-09-20, 18:37:56)kali_74 написа:  Не мох да намеря такава тема и зато ще питам тука. Въпроса е следният като вляза да пиша sms или на което и да е друго приложение за чат и натисна микрофона и искам да диктувам на глас не ми дава. Като отида в настроики ми пише гласово въвеждане само на английски и не ми дава да го комбинирал или да го сменя на български. Ако някой знае да сподели как мога да го променя.
Смени клавиатурата, например SwiftKey
Цитирай
#94

(2019-09-20, 07:07:39)dodo_pv написа:  От разширените настройки на звука, еквалайзер по избор.[Изображение: e095d04fd29985d8a4bf33d4776abf98.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk
Благодаря, знам от къде, но ме интересува самата настройка на децибелите как да я направя, защото както и да ги мърдам не ме устройва

Sent from my Samsung Galaxy S 10 plus using Tapatalk
Цитирай
#95

Направи настройките от горната снимка, сложи си слушалките, инсталирай приложението долу. Променяй според честотите. Ако си над 40, си направи аудиограма и направи първоначалната настройка според нея. Всичко това, при изключен долби атмос. После си го включваш.[Изображение: 1834ee713dff448e2ac98f667da39311.jpg]

Изпратено от моят SM-G975F с помощта на Tapatalk

SGS 5; SGS 6; SGS 7 edge; SGS 8+
SGS 10 +; SGS 23 +
[-] 1 потребител изказва благодарност на dodo_pv за това мнение:
  • Luciana Bella
Цитирай
#96

Извинявайте че пиша в тази тема, един глупав въпрос, жена ми иска да си махне ПИН кода на СИМ картата, рових търсих без успех, от къде се маха с С10 е.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#97

Biometrics and Security > Other Security Settings

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • vovalinder
Цитирай
#98

И аз да попитам - ако искам за момент да деактивирам пръстовия отпечатък и да оставя телефона без защита , може ли да запази отпечатъците , защото сега при това действие ги премахва и трябва да се въвеждат отново ?
Цитирай
#99

Здравейте ! Незнам дали е тук правилния раздел,но искам да питам за тази опция при вас включена ли е и има ли смисъл да е включена .При мен е така заводско и не съм махал тикчето


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Когато си в друга държава на роуминг показва часа тук и отделно там където си. Въпрос на избор. Аз съм го пуснал полезно е.

Samsung Galaxy S10+ Prism Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)