Първо мнение - Samsung Galaxy Note 9 - актуализации на софтуера
#1

Днес при първото стартиране си поиска актуализация. Не зная дали и при осмицата беше така, но сега при девятката има бутон за лога , какво е новото... Вие получихте ли я?

(2019-08-13, 15:05:48)Чо написа:  За улеснение - малко разяснения - кое какво означава и кога има нови неща Wink

N960FXXS3CSG5

N960 - модел на устройството
F - пазар, за който е пренданачен, при доста от моделите F е за Европа

XX - специфичен регион/оператор (обикновено XX e незаключен към оператор)
S - Security patch (само подобрения в сигурността), U - Update (има и нови функции/поправки на бъгове)

3 - версия на BootLoader, не може да се връща (downgrade) към FW с по-стара версия на BL.
C - Android версия, C е за 9.0 (приципно почват от A за първата пусната версия за модела).
S - 2019 година, R - 2018, Q - 2018, P - 2017, ...
G - Юни месец, А - Януари ... L - декември
5 - поредна компилация за месеца на FW, (може да) има няколко (вътрешни, случая 4) преди на излезе официалната: 1...9,A...Z) 
Цитирай

Оценете темата:
  • 10 гласа - средно 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 9 - актуализации на софтуера

(2019-09-17, 18:48:07)dinko написа:  Не разбирам защо е толкова голяма актуализацията. Дори в Sammobile не откриват нещо ново.
Да. Като видях големината и се загледах да не е някой нов андроид.

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Новото което открих е Емоджи с ДР. Старото сякаш повече ми допада
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marsky за това мнение:
  • dinko
Цитирай

Пише подобрена производителност - камера. Аз не откривам някаква особена разлика или нещо ново в камерата.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай

Над теб са написали какво е новото в камерата - нови емоджита с добавена реалност. Да си се анимираш   Big Grin

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 2 потребители изказват благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • dinko, GT
Цитирай

Ъпдейтнати са и системните приложения до последни версии. Примери: Samsung contacts, Phone...

Изпратено с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на rudizlz за това мнение:
  • dinko, GT
Цитирай

Здравейте колеги! Наякой има ли спомен след кой ъпдейт не можеше да се доунгрейдне. Мисля да връщам 8-цата,но ме притеснява да не е заключен вече. Благодаря.

Изпратено от СУ-57

SAMSUNG GALAXY S3 PEBBLE BLUE
NOTE 2 TITANIUM GRAY, NOTE 4 SM-N910C
Цитирай

След юни вече не може.

iPhone 11 Pro + AirPods2 + Apple Watch 4
Samsung S20 Plus Samsung S10 Samsung Note 9
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivan_vylka за това мнение:
  • bavarec6
Цитирай

Има нова актуализация. Някъде четох в коментарите че работата на  батерията била подобрена
[-] 1 потребител изказва благодарност на dinko за това мнение:
  • bnn
Цитирай

След 2 дни ползване на телефона с последния ъпдейт мога да потвърдя, че при мен батерията наистина е доста по-добре.

Galaxy S3 ---> Note 4 ---> Note 9 ----> S22 Ultra
Цитирай

(2019-10-09, 10:47:11)slavia_13 написа:  След 2 дни ползване на телефона с последния ъпдейт мога да потвърдя, че при мен батерията наистина е доста по-добре.
И аз я свалих веднага, но нямам наблюдения...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

Някой знае ли ще има ли новите екстри за Note 9 като Live focus, Live focus video, Night mode for the front camera, AR Doodle and Super steady video recording in Hyperlapse mode
както и Dex for PC?
Цитирай

Аз определено виждам сериозно подобрение в батерията. Преди изкарвах цял ден и се прибирах с 50 60 процента, след един ъпдейт в началото на лятото стана някакъв ужас, едвам изкарвах деня, откакто ъпдейтнах отново се оправи. Прибирам се след 30 мин и съм на 62%. Ползването ми е почти едно и също всеки ден.

Samsung S 24 Ultra 256GB. Titanium Grey
Цитирай

(2019-10-11, 17:21:24)justvank0 написа:  Аз определено виждам сериозно подобрение в батерията. Преди изкарвах цял ден и се прибирах с 50 60 процента, след един ъпдейт в началото на лятото стана някакъв ужас, едвам изкарвах деня, откакто ъпдейтнах отново се оправи. Прибирам се след 30 мин и съм на 62%. Ползването ми е почти едно и също всеки ден.
И аз забелязвам такова, след няколко дни употреба!

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

На някой излезе ли му ноемврийския ъпдейт? Преди доста време го пуснаха, но при мен го няма.
Цитирай

Пуснат е от 2 седмици ама в България явно все още не е наличен ,Чакаме.
[-] 1 потребител изказва благодарност на dinko за това мнение:
  • Diego Armando
Цитирай

Ако някой иска 10ка
https://forum.xda-developers.com/galaxy-...9-t4006425
Това първата бета може и да има бъгове

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Аз съм с ноемврийския ъпдейт от няколко дни.
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • dinko
Цитирай

Получих го преди малко

Цитирай

(2019-11-21, 14:12:55)dinko написа:  Получих го преди малко

И аз Smile
Цитирай

И аз го получих.Към Теленор съм.

Samsung Galaxy Note 10 Plus
Цитирай

Какво сте получили? Кръпка или следващ андроид?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Цитирай

(2019-11-21, 17:37:52)Diego Armando написа:  Какво сте получили? Кръпка или следващ андроид?

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
Кръпка

Изпратено от моят SM-N960F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Рано е още за следващ Андроид, макар и много да ми се иска.
Цитирай

(2019-11-21, 18:39:22)dinko написа:  Рано е още за следващ Андроид, макар и много да ми се иска.
Има бета ако ти се занимава.

Xiaomi Mi 10 бесния китаец, Samsung S9+ Корейската печка, Lg G5- в заслужена пенсия.
Цитирай

Не не смея да слагам бетата. Ще си чакам официалния ъпдейт.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)