Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung galaxy watch active.
#1

Здравейте, може ли някой притежател на този часовник да сподели дали излизат целите съобщения от - viber, messenger....Че не мога да намеря инфо. Има противоречиви мнения. Благодаря

Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Xiaomi mi4 & Xiaomi mi5 & Xiaomi mi 8
Цитирай
Аксесоари
#2

https://r.tapatalk.com/shareLink/topic?u...source=app

Тук става въпрос за 2-ката, но този различава.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

Излиза цялото съобщение,което получиш и можеш да отговориш,аз съм си запазил предварително отговори,за да отговярям бързо докато карам.Ако искаш да видиш цялата кореспонденция трябва да отвориш браузера на часовника и да отвориш фейсбук и от там да цъкнеш месинджър и ще имаш пълноценен месинджър.Добавяш тази страница като уиджет и става бързо,но все пак не е удобно да пишеш като от телефона,въпреки че браузера си е пълноценен.
За вайбър получаваш пълното съобщение,но не можеш да видиш историята.Можеш да отговориш след като си получил ,но не и да инициираш съобщения ,както месинджъра.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай
#4

(2019-11-30, 14:45:15)nanobanano написа:  Излиза цялото съобщение,което получиш и можеш да отговориш,аз съм си запазил предварително отговори,за да отговярям бързо докато карам.Ако искаш да видиш цялата кореспонденция трябва да отвориш браузера на часовника и да отвориш фейсбук и от там да цъкнеш месинджър и ще имаш пълноценен месинджър.Добавяш тази страница като уиджет и става бързо,но все пак не е удобно да пишеш като от телефона,въпреки че браузера си е пълноценен.
За вайбър получаваш пълното съобщение,но не можеш да видиш историята.Можеш да отговориш след като си получил ,но не и да инициираш съобщения ,както месинджъра.

Благодаря ти, интересува ме само да го видя цялото съобщение, без история. А батерията издържа ли поне два дни само са социални услуги без спорт и gps.


Изпратено от моят MI 8 с помощта на Tapatalk

Xiaomi mi4 & Xiaomi mi5 & Xiaomi mi 8
Цитирай
#5

Ден и половина със сигурност.От там нагоре зависи изцяло от потреблението.Говоря за Актив 2 44 мм,различните версии имат различни батерии

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)