Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch

Днес говорих със Самсунг България и ми казаха, че Samsung Galaxy Watch с LTE трябва да бъде произведен само за европейския пазар, за да се ползва с esim от А1. Така, че информацията ти не е актуална.

Тук във форума има ли някой, който ползва в България Galaxy Watch с LTE и esim от А1???
Цитирай
Аксесоари

Bulgram.

Galaxy Tab S8+
Цитирай

Скрийншота е от същия ден от сайта samsung.co.uk. Колко да е неактуална. Както казах в първата си публикация аз говоря при закупуване на часовника от ОК или Испания. Ако се вземе от друга страна може да няма екслузивитет.
Относно съпорта на Сам България през 2018 ми казаха, че до няколко месеца пускат Сам Пей в България. Толкова от мен по темата. Всеки е свободен да купува каквото си иска. Опитах се да помогна, но типично по български всички започнаха да ми обясняват колко съм в грешка въпреки,че никой не използва ЛТЕ версията в България. Бъдете здрави.
Приятна вечер.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай

Аз споделих информация от днешния разговор със Самсунг България. Затова вторият ми въпрос беше дали някой ползва LTE в България с esim. Не мога да разбера защо е нужно да се насажда напрежение, след като това е форум в който всеки търси и споделя дадена информация. Затова аз ще се чуя и с А1 за да ги питам дали ще могат да ми отговорят на въпроса, а ако някой ползва LTE нека сподели!

Говорих с А1, esim за сега се предлага само за продукти на Apple, трябва да изчакаме да пуснат esim и за другите брандове. Затова няма Galaxy Watch с esim в България.
Цитирай

(2019-12-04, 11:59:22)liya123 написа:  Здравейте,

В кой сервиз давате гаранционно за ремонт часовниците. Моя е Galaxy Watch 46мм. Барометъра и високомера не отчитат нищо. Два пъти нулирах часовника и през приложението и през бутоните на часовника и пак нищо не отчита. Препоръчайте някой оторизиран сервиз.
До скоро нямах проблем с приложението, но вчера ми се обнови и спря да отчита височина и налягане. Така че едва ли проблема е хардуерен и е за сервиз, а по-скоро последната версия на приложението е бъгава.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Даже и в Galaxy Store има доста оплаквания от потребители с Galaxy Watch.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте, някой да има проблем с постоянно разкачане с телефон с андроид 10. С Huawei Mate 20 съм, и след ъпдейта на андроида, често се губи връзката с часовника. Дал съм фабрични настройки и на двете устройства, промяна няма.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

Възможно е на този етап да има бъгове с новата ОС, които в последствие да бъдат изчистени.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Също така е възможно, едните да прецакват връзката с устройството на другите. Жена ми се принуди да смени часовника защото телефон Самсунг и часовник Хуавей не се погаждаха.

Galaxy S22 Ultra
Galaxy Watch4 Classic, 46 мм

Цитирай

(2019-12-10, 18:35:19)borkost написа:  Здравейте, някой да има проблем с постоянно разкачане с телефон с андроид 10. С Huawei Mate 20 съм, и след ъпдейта на андроида, често се губи връзката с часовника. Дал съм фабрични настройки и на двете устройства, промяна няма.
Вчера, когато пристигна десятката на P30 Pro на сина ми, в чейнджлога изрично бе упоменато, че ще има такъв проблем с часовници на Самсунг и наистина го има - сдвоен е с Galaxy watch. Разкача се през час.
Цитирай

Ясно, ако знаех за този проблем, нямаше въобще да го ъпдейтвам телефона. Някой знае ли как мога да го смъкна на андроид 9.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

Със сина ми сме с Р30 pro. Той има galaxy watch, а аз - active 2. Не сме забелязали да има проблеми във връзката.

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

С андроид 10 ли сте?

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Вече повече от месец

Изпратено от моят VOG-L29 с помощта на Tapatalk
Цитирай

(2019-12-11, 09:44:21)borkost написа:  Ясно, ако знаех за този проблем, нямаше въобще да го ъпдейтвам телефона. Някой знае ли как мога да го смъкна на андроид 9.
Вчера излезе нова версия на приложението за свързване с телефона Galaxy Wearable. Виж дали проблема ще продължи с него.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Ползване за нотификации от 08.40 до 21.40
През останалото време dnd режим или самолетен или какъвто е там
2-3-4 кратки разговора през него
Пулс на 30 мин.
Биксби офф
Ауто трак активити - офф
Следене на съня - он


При тези условия колко дни мога да очаквам от 46мм
с аод и без аод ?
Цитирай

Аз изкарвам 4 дни спокойно, всичко по дефолт.

Galaxy S22 Ultra
Galaxy Watch4 Classic, 46 мм

Цитирай

В сектата съм, под 4 ако е, ще го разкарам веднага, че идвам от Amazfit gtr Big Grin
Цитирай

А бе ще го разкараш. Това е сигурно
Ама трябва да се пробва. Нищо не замества личният опит
Ако още не си взел пиши или се обади, имам нещо предвид
Цитирай

Взех, изгодно. 260лв запечатан.
Иначе нямаше да се мъча Smile
Цитирай

А за тия пари можеше и да не питаш Wink
Струва си отвсякъде
Цитирай

(2019-12-13, 06:42:34)tonus написа:  Вчера излезе нова версия на приложението за свързване с телефона Galaxy Wearable. Виж дали проблема ще продължи с него.
Същата работа, пусна ли игра, YouTube, фейсбук и връзката се разпада. Някой да има същия проблем с Huawei Mate 20, видях по горе че колегата е писал че няма проблем с Huawei p30, но мисля че самия андроид има разлика за различните модели.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай

При някои от Хуауеите проблема идвал от агресивният мениджмънт на батерията.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

За хуавеите - слагаш в батери мениджмънта ръчно управление на:
- galaxy wearable и маркираш 3те  опции
- galaxy watch plug in -  също.


Ако гсма не се усети и продължава да го затваря, отваряш settings, пишеш  battery optimization, намираш двата ап-а и  им даваш да не ги оптимизира. Задължително рестартираш апарата.

---------------
Снощи го заредих и за 9 часа и нещо в dnd режим ми е изял 4%.

Сега видях, че имам automated tasks na miui11 и мога да си изключвам блутута и не само, в зададен от мен период. Ще тествам да видя, дали си заслужава, защото часовника ще търси апарата.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2019-12-17, 08:10:20)emzo написа:  За хуавеите - слагаш в батери мениджмънта ръчно управление на:
- galaxy wearable и маркираш 3те  опции
- galaxy watch plug in -  също.
Благодаря колега, направих всичко както си написал, донякъде се оправи. Престана да се разкача от фейсбук и YouTube, но като пусна игра, връзката пак се разпада. Някой да знае защо се бави ъпдейта на часовника, гледам клипчета че има вече 1.5 версия, а аз съм на 1.0.

Ако гсма не се усети и продължава да го затваря, отваряш settings, пишеш  battery optimization, намираш двата ап-а и  им даваш да не ги оптимизира. Задължително рестартираш апарата.

---------------
Снощи го заредих и за 9 часа и нещо в dnd режим ми е изял 4%.

Сега видях, че имам automated tasks na miui11 и мога да си изключвам блутута и не само, в зададен от мен период. Ще тествам да видя, дали си заслужава, защото часовника ще търси апарата.

Благодаря колега, направих всичко както си написал, спря да се разкача от фейсбук и YouTube, но от игрите пак се разкача, спомням си че имаше някакви настройки за игрите да оптимизира телефона, но не мога да го намеря. Някой да има ъпдейт до 1.5,гледам че има клипчета от преди 3 седмици с тази версия. При мен още е няма.

Xiaomi 13 pro, Huawei Mate 20, Huawei watch gt 2 pro 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)