Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Nokia 7.1
#1

[Изображение: ios-banner2.png]
Коментирайте тук актуализациите на Nokia 7.1.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#2

[Изображение: 8fzcqxbsjuly.png]

Nokia 7.1 TA-1095
[-] 1 потребител изказва благодарност на borislav.mikov за това мнение:
  • vassetz
Цитирай
#3

Най-новата версия на Android вече е налична за собствениците на Nokia 7.1. Ако все още нямате съобщения з актуализацията, проверете ръчно за наличието й в настройките си. Новият ъпдейт включва управление върху екрана с помоща на жестове, умни съобщения за отговори, тъмни теми, актуализирани настройки за поверителност и разрешения за приложения, както и други промени: https://www.xda-developers.com/hmd-globa...nokia-7-1/

 
Цитирай
#4

Някой в България има ли го вече? Аз съм на А1 и го няма.

Edit: Аз я сложих по друг начин и засега не съм впечатлен. Ще видим как се държи.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай
#5

При мен дойде днес ъпдейта. Нищо особено
Цитирай
#6

Здравейте колеги. Преди мен дойде преди два дена и имам сериозни проблеми.

Когато се опитвам да проведа интернет разговор (Messenger, Viber) микрофона ми не изпраща никакъв звук, не ме чуват от другата страна.
А когато пък някой ми се обади по телефона (оператора), от другата страна човека си чува гласа като ехо.

Иначе са готини новите Gestures.

Помощ.
Цитирай
#7

(2019-12-21, 12:14:32)akaynarov написа:  Здравейте колеги. Преди мен дойде преди два дена и имам сериозни проблеми.

Когато се опитвам да проведа интернет разговор (Messenger, Viber) микрофона ми не изпраща никакъв звук, не ме чуват от другата страна.
А когато пък някой ми се обади по телефона (оператора), от другата страна човека си чува гласа като ехо.

Иначе са готини новите Gestures.

Помощ.

Оказа се, че имах същия проблем. Поразрових в интернет и видях, че проблема не е само при нас. Решението е да изключиш достъпа на приложението Google до микрофона. За съжаление така губиш функцията OK Google, но поне се оправя проблема с микрофона. Да се надяваме, че при следващия ъпдейт ще го оправят.

Nokia 7.1, Андроид 10
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)