Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch

Даже след еднодневен тест, установих, че само gear watch plugin трябва да е активен.

Galaxy Wearable съм го сложил ръчно да бъде приспиван и няма проблеми с нотификации.
Цитирай
Аксесоари

От вторник съм собственик на Galaxy Watch 42mm и до момента съм доволен. Батерията е според очакванията ми 2 дни и трябва зареждане. Единствения минус е,че Curve се усетиха и немога да си добавя картата за да плащам с часовника.[Изображение: 1b2b8e52a18b9cef493e5f63141db387.jpg]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай

Ъпдейтнах се ръчно:

[Изображение: IMG-20191223-220435.jpg] [Изображение: IMG-20191223-222835.jpg] [Изображение: IMG-20191223-222841.jpg]
Цитирай

Как става,ръчното ъпдейтване?
Цитирай

Net odin, laptop и 25 мин.
Ота ъпдейта е тръгнал вече.

От новите неща забелязвам:
- показва постоянно процентите при зареждане
- следи пулса постоянно вече (опционално)

Има и други сигурно.
Цитирай

Че той пулса и до сега ми го следеше постоянно.
ОТА още го няма.

След ъпдейта приложението алти-барометър заработи ли нормално или пак не отчита нищо.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Може да е имало, не знам, сори ако съм ви подвел, ползвам го от 1-2 седмици.
ОТАта е тръгнала по европейските страни, кога ще дойде не знам, който не иска да чака - 4пда, нет один, фирмуера,лаптоп и 25мин. и настройка - ресетва се.


Алти-то си работи нормално.
Цитирай

(2019-12-26, 12:39:38)tonus написа:  Че той пулса и до сега ми го следеше постоянно.
ОТА още го няма.

След ъпдейта приложението алти-барометър заработи ли нормално или пак не отчита нищо.
Здравейте, аз моя часовник за това ,че алти - барометър не показва коректно / специално при мене височина / го изпратих в сервиз където ми казаха ,че ще бъде заменен.
Цитирай

Има ъпдейт и за нас.
Цитирай

Сутринта проверявах и нямаше, а сега тръгна.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

tonus,след кафето,за да не объркаш нещо с ъпдейта.
Цитирай

За сега действително единствената промяна, която забелязвам е че показва постоянно процентите на батерията при зареждане.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Сори за офтопика, но @emzo човече това нещо седи супер огромно на ръката ти. Поне удобен ли ти е? Аз като го пробвах ми седеше по същия начин и беше супер зле - тежък и огромен за китката ми, да спя с него най-вероятно не бих могъл. Защо не погледна 42мм? Много хора се подлъгват за 46мм заради батерията, но в крайна сметка смятам, че най-важното е да му е удобно и комфортно на човек, а не ден-два повече батерия. Надявам се на теб да ти е удобно де.  Tongue
Цитирай

За мен 46 мм размер е перфектен. Свалям го от ръката един път на 5-6 дни, когато го зареждам.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Никакъв проблем, не ми пречи, главно заради ниското тегло и верижката ми е много тънка.
Налагал съм ги един до друг и разликата е малка.
Този ме изкарва 4дни и ми е абсолютния минимум, за 4мм да се лиша от 2 дни - не благодаря.
Цитирай

Аз даже по картинки бях се загледал и по Watch Active 2, но като го видях на живо и го сложих на ръката си с тази тясна верижка ми стоеше като детски часовник излязъл от някой снакс. Отделно живота на батерията е много важно предимство за мен. Много е досадно всяка вечер или през вечер да го зареждаш.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Надявам се със следващия Watch Samsung да успеят да вдигнат батерията поне на 10 дни. Не съм фен на Huawei, но техните часовници изкарват много повече от тия на Samsung.

Ясно е, че със всичко включено няма как да са 10 дни, но и аз не съм с всичко включено на часовника. Дано видим и графенова батерия по някое време, която да вдигне капацитета, ако не успят с оптимизиране на Тизен.

Изпратено от моя Mi 9T

Cognosce te ipsum!
Цитирай

След последния ъпдейт аз съм доста доволен от часовника. По-мазен е, благинките че говориш, че си се застоя, които излизат в долната част ми харесват.
ПП: Вчера ми се хвали един с GT с голямата батерия, че изкарва 10 дни. Незнам, колко и как използва часовника, но е факт, че държат доста.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

Не сравнявайте с хуавейските. Нито имат въртящ безел, нито може да отговаряш на съобщения - нищо.
Цитирай

Да, как няма да им държи батерията като нямат почти никакви екстри, и часовника на Apple и този на Samsung им пада така бързо батерията, защото са пълни с екстри, а на Huawei операционната система е ограничена, но за мен няма смисъл, защото нали тези часовници са смарт, а не как да се пести батерия за сметка на функционалността.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Според вас коя е "екстрата", която смъква батерията поне наполовина, но си заслужава?

Изпратено от моят MI MAX 2 с помощта на Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай

На мен са ми важни и постоянното следене на пулса и следенето на съня и изминатото разстояние.
Часовника съм го направил единствено като завъртя безела да се показва, че във фитнеса много ме подразни първите дни включването му като си вдигам ръката.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

От преди ъпдейта часовника спря да ми отчита броя на изкачените етажи. След ъпдейта му върнах фабричните настройки и си настроих всичко наново, но етажи пак не отчита.
Има ли някой от вас със същия проблем. Не стига че приложението алти-барометър не работи ами сега и това. Ако евентуално никой няма въпросния проблем ще го давам за гаранционно обслужване.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

И при мен има същият проблем.Спря да отчита всичко.Дал съм го на сервиз и утре ще го взема.Изчакай да ти кажа как е и има ли смисъл от сервиз.Може от софтуера да е.
Цитирай

(2020-01-13, 12:18:53)tonus написа:  От преди ъпдейта часовника спря да ми отчита броя на изкачените етажи. След ъпдейта му върнах фабричните настройки и си настроих всичко наново, но етажи пак не отчита.
Има ли някой от вас със същия проблем. Не стига че приложението алти-барометър не работи ами сега и това. Ако евентуално никой няма въпросния проблем ще го давам за гаранционно обслужване.

Виж №126 и №136 по-нагоре.

Galaxy S24 Ultra & Galaxy Watch 6 Classic 47mm
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)