Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch

Днес ми се ъпдейтна watch plugin-a и wearable заби.
Преинсталирах плъгин и ми ресетна часовника Angry
Изключително малоумно са го направили реконектването.
Цитирай
Аксесоари

При мен не работеше алти-барометъра, преинсталирах го и сега бачка.Няколко пъти трябваше да му задам " рефрешване" първия път.След като захапа няма проблем.
Цитирай

Барометъра е от бъгавата му последна версия, но за етажите нямам обяснение. Тези дни като ми остане време ще го занеса в официалния сервиз на Самсунг в Бургас.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

И на мен си ми показва по 1-2 етажа без да съм качвал. Явно е, че си е от софтуера.
Цитирай

При мен си стои на 0 може би от два месеца.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

(2020-01-13, 18:31:34)tonus написа:  Барометъра е от бъгавата му последна версия, но за етажите нямам обяснение. Тези дни като ми остане време ще го занеса в официалния сервиз на Самсунг в Бургас.
За етажите черпи инфо и от барометъра...
Цитирай

(2019-12-19, 20:33:57)Johnnie написа:  От вторник съм собственик на Galaxy Watch 42mm и до момента съм доволен. Батерията е според очакванията ми 2 дни и трябва зареждане. Единствения минус е,че Curve се усетиха и немога да си добавя картата за да плащам с часовника.[Изображение: 1b2b8e52a18b9cef493e5f63141db387.jpg]

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
Аз, имам карта на Curve издадена в Англия, която си работи със Samsung pay на телефона. Какво имаш предвид,че от Curve са се осетили? Имам Galaxy watch activate 2, но е закупен от България и нямам Samsung pay. Знаете ли нещо по въпроса, как може да се инсталира?

Изпратено с Tapatalk
Цитирай

След две влизания в сервиз,проработи.За сега измерва всичко.
Цитирай

Направили са му хард ресет.

Моя си работи Smile

Днес пак ъпдейт на watch plugin-a
Цитирай

Аз го ресетвах няколко пъти,преди да го предам.След първото влизане,пак не отчиташе нищо.Надали ще е от ресета.
Цитирай

Не знам колко да е хард тоя ресет. Няколко пъти го правих и не тръгва. Днес дори го свързах и с айфона си и пак греда.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Единственото е ръчно да се пробва флашване.Ако се е омазало нещо при нормалния ъпдейт,може и да се оправи.Само това не бях пробвал,преди сервиз.
Цитирай

Ресет през рековърито ли ?
Или ресет от настройките на часовника ?
Цитирай

От настройките
Цитирай

През рековърито е съвсем друго, по принцип Wink
Цитирай

Еми да пробва някой,да видим дали се оправя.
Цитирай

И през рековърито не стана и преди малко го дадох в Теленор за гаранционно обслужване.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Колега, няма такова нещо като не стана, кажи аз не можах да го направя. Освен ако нямаш предвид, че не е тръгнал алтиметъра.
Можеше да си спестиш някой друг ден чакане и да занесеш часовника директно в оторизирания сервиз.
Цитирай

Аз го ресетнах през рековъри и сега отчита пулса много по-бързо,когато го пусна ръчно.Даже от сервиза когато го взех не работеше така.
Цитирай

Колеги някой ползва ли часовника свързан с телефон с 2 сим карти?Дали има начин от часовника да се избира от коя карта да звъни?Опцията да говоря от часовника а да избирам карта от телефона е знам и не ме кефи.Някой пробвал ли е да подаде повече ток към зарядното?Идеята е дали ще зарежда телефона по бързо?GW 42 mm.
Цитирай

(2020-01-14, 19:54:54)emzo написа:  Колега, няма такова нещо като не стана, кажи аз не можах да го направя. Освен ако нямаш предвид, че не е тръгнал алтиметъра.
Можеше да си спестиш някой друг ден чакане и да занесеш часовника директно в оторизирания сервиз.
Влязох в рековърито и го ресетнах. Свързах го с телефона и отново етажите бяха на нула въпреки изкачените от мен три етажа за проба. Дадох го в Теленор, защото от бургаският сервиз на Самсунг ме пратиха там за по-бързо обслужване тъй като те имали много служители в отпуск и щели да ме забавят.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Зарядното си има спецификации, дали ще го вържеш към 500мА или 2000мА адаптер - все тая, според мен е там някъде около 500мА
Аз го ползвам с 2 сим карти, но не ме пита от коя да набира.
Цитирай

И мен не ме пита, ако задам телефона да пита коя да ползва всеки път трябвада вадя телефона и да избирам.Ех ако си набираше номерата от картата от която е звъннал последно .
Цитирай

Здравейте,аз имам проблем със отчитането на съня.На графиката ми излиза че съ спал от 23,30ч  до  01,35ч и сед това пак съм заспал във 03,24ч  до 07,00ч. Единственото вярно е часа на лягане и часа на ставане 23,30 и 07,00.  И другот нещо е че понякога като не го ползвам ми отчита че съм спал. Някави идеи да не би да го нося прекалено хлабав.
Цитирай

Ами стегни го и тествай пак.
На мен ми отчита много точно, че дори и следобедните дремки, за разлика от някои други марки.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)