Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерни актуализации за Nokia 7 plus

Ако, работи както трябва, нищо не трябва да се пипа.
Цитирай
Аксесоари

Дойде нов ъпдейт за корекция на сигурността.
Цитирай

Струва ми се, че с авдрод 10 има доста голамо подобрение живота на батерията.
Цитирай

Някой с проблеми с пръстовия отпечатък след обновяване до десетката ?

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай

(2020-02-04, 20:00:21)slon4o написа:  Някой с проблеми с пръстовия отпечатък след обновяване до десетката ?
На мен ми се струва, че леко е по-бавен след обновяването, други проблеми не намирам.
Цитирай

(2020-02-05, 15:39:57)ivandimitrov написа:  На мен ми се струва, че леко е по-бавен след обновяването, други проблеми не намирам.
Да, настина е малко по-бавен, но за мен не е прекалено много

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай

Февруарски ъпдейт на сигурността.[Изображение: 85b222f7c6de0d6785522d6e50655423.jpg]

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Според мем с деветката по добре работеше телефона.По бързо пръстово отключване ,по хубава гугълска камера. Телефона понякога замръзва. Камерата забива и неиска да снима и трябва рестарт.
[-] 1 потребител изказва благодарност на aco2727 за това мнение:
  • bobi_1217
Цитирай

А според мен с десятката работи по-добре
Цитирай

anatol06 как работи камерата при теб? Коя камера използваш?
Цитирай

Аз забелязвам към 1 час по-малко СОТ в сравнение с Андроид 9 при същото ползване на телефона, както и замръзване на моменти, което се оправя с ръчен рестарт на телефона.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

При мен забелязвам само леко забавяне на пръстовия в сравнение с 9 ката. Иначе всичко друго си е горе долу както преди. Стоковата камера работи добре. Гугълската няма стабилна версия за нас, а тези в нета замръзват, не съхраняват снимките и подобни проблеми. Затова е махнах и ще чакам стабилна версия.

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай

(2020-03-04, 17:32:36)aco2727 написа:  anatol06 как работи камерата при теб? Коя камера използваш?
Стоковата използвам. Работи добре.
Цитирай

Пробвах пак стоковата камера но не може въобще да се сравнява с тази където bobi_1217 е дал.
Цитирай

Ъпдейт на сигурността за март.[Изображение: b347e88d6b3275b945bfd116cb6acf82.jpg]

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Добра новина. Google пусна важна актуализация на дайлъра Google Phone, което добавя функция за запис на  разговори. Засега актуализацията започна да се разпространява за смартфоните на Nokia в Индия. За повече инфо тук

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай

Има ъпдейт на сигурността за април. За майския ъпдейт се очаква да се пуснат и подобрения на самата система, които поправят известните бъгове, вкл. и работата на Google Camera.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Здравейте народе, за да не отварям нова тема ще питам тук, извинявам се предварително.

Жената имаше преди Nokia 7 Plus но след изтърване го счупи, след няколко месеца ползване на стар Huawei P8 реши да си купи друго устройство втора ръка.
Отишла в магазина и видяла Nokia 7 Plus и се зарадвала и направо го взела.
Да обаче е взела 7.1, а не Plus ?
Въпреки, че ма етикета пише Plus. По-малък е, но не е обърнала внимание във вълнението си.
Платила е 150 евро(в чужбина сме) и то за 32гб версия.
Според вас заслужава ли си да ходи да го връща, много ли е по-зле този модел от Plus-а?

Pixel 3 XL 64gb clearly white and Pixel XL 128gb
------------------------------------------------------------------
Huawei P8 GRA-L09 TITANIUM GRAY
------------------------------------------------------------------
Цитирай

(2020-05-13, 17:33:25)johnterry7 написа:  Здравейте народе, за да не отварям нова тема ще питам тук, извинявам се предварително.

Жената имаше преди Nokia 7 Plus но след изтърване го счупи, след няколко месеца ползване на стар Huawei P8 реши да си купи друго устройство втора ръка.
Отишла в магазина и видяла Nokia 7 Plus и се зарадвала и направо го взела.
Да обаче е взела 7.1, а не Plus ?
Въпреки, че ма етикета пише Plus. По-малък е, но не е обърнала внимание във вълнението си.
Платила е 150 евро(в чужбина сме) и то за 32гб версия.
Според вас заслужава ли си да ходи да го връща, много ли е по-зле този модел от Plus-а?
Ем като цяло разликите са големи.

Sent from my LYA-L29 using Tapatalk

Nokia | ZEISS
Цитирай

Има доста разлики. Ако може да го върне и да си вземе нещо друго. След plus модела , този едва ли ще и допадне

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
Цитирай

Дойде ъпдейт на Андроид и секюрити пач. В XDA форумите има мнения, че вече GCam версиите работят нормално.[Изображение: 9a073943e66f7e765bd6c7679772f9e9.jpg]

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Моля ви, кажете ми, когато се оправи проблемът с кривите ъгълчета на екрана, защото още не съм инсталирала Андроид 10 заради този естетически проблем... Big Grin

Samsung Galaxy A5 - Nokia 7+ - Xiaomi 12 Lite
Цитирай

Аз такива никога не съм имал. Big Grin

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Мисля,че приключиха с месечните ъпдейти за 7+.....последен е от 1 март.

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
Цитирай

Да, май това беше. Но телефонът се държи супер прилично, няма лаг. Батерията леко се затормозява, но и е почти на три години Big Grin

Изпратено от моят Nokia 7 plus с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на bobi_1217 за това мнение:
  • dido.ivanov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)