Оценете темата:
  • 5 гласа - средно 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Watch

(2020-01-13, 22:20:22)Spown написа:  Аз, имам карта на Curve издадена в Англия, която си работи със Samsung pay на телефона. Какво имаш предвид,че от Curve са се осетили? Имам Galaxy watch activate 2, но е закупен от България и нямам Samsung pay. Знаете ли нещо по въпроса, как може да се инсталира?

Изпратено с Tapatalk
Услугата от Curve е пусната само за клиенти от ОК. В началото всички карти с определени БИН номера независимо откъде е клиента можеха да се добавят в Сам Пей. След това тази възможност беше спряна като вече могат да се добавят карти, които са доставени на адреси в ОК. Часовника ми е от ОК и има Сам Пей,но вече неможе да се добави картата на Curve.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

Samsung Galaxy S10 Plus
Цитирай
Аксесоари

Откъде инсталирате циферблати ?
Платени по някакъв начин могат ли да се инсталират ?

Пълно безумие ми се вижда да давам дори по 1-2 лв. за фейс, който да ползвам 1, най-много 2 седмици. Smile
Цитирай

Инсталират се от Galaxy Store.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Facer watch faces
Цитирай

В Галакси стор всеки ден има безплатни или с безплатни купони.Имам вече колекция от десетки.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

Най-добре е да се инвестира в watchmaker premium. Има го и за тизен и за уеар ос. Влиза се с акаунт и после с какъвто и часовник от тези да 2 ос-та да смениш, хиляди (платени и безплатни) циферблати са ти под ръка.
А дори можеш да си правиш и свои, каквато е и основната идея.
Цитирай

(2019-12-26, 10:38:02)emzo написа:  Net odin, laptop и 25 мин.
Ота ъпдейта е тръгнал вече.

От новите неща забелязвам:
- показва постоянно процентите при зареждане
- следи пулса постоянно вече (опционално)

Има и други сигурно.
От сервиза на Теленор ми върнаха часовника, като в протокола пише че няма никакви функционални проблеми но часовника продължава да не отчита изкачените етажи, надморска височина и атмосферно налягане. Преди в понеделник да го дам и в сервиза на Самсунг реших да го флашна с Net Odin.
Въпроса ми е при флаша променя ли се региона на часовника или нещо друго, което би могло да цъде използвано като причина да не ми признаят гаранцията.


Както и да е престраших се и го флашнах, но проблема си остава. Ще се дава и на Самсунг.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

При мен си ги отчита.
Явно си имаш дефект.
Цитирай

За да съм 100% сигурен, че е дефект даунгрейднах до първия фърмуер с който дойде часовника и тогава отчиташе изкачените етажи. Сега обаче греда. Явно ще стоя пак поне 2 седмици без часовник.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Аз си купих и един TicWatch Pro 4G LTE Европейски вариант от Алито за да няма липса от часовник и да вида
що за стока е Wear OS, защото и при мен се скапа отчитането на етажи, налягане и височина, ще го давам на сервиз.

Galaxy Watch4 Classic 46 мм, MI10 5G, TicWatch Pro 4G LTE, Galaxy Watch 3 45 mm, Galaxy Watch 46 mm, Huawei P30 Pro, Galaxy S8, LG G6, Nokia Lumia 1020 PureView, Nokia 808 PureView.
Цитирай

Днес колега си взе Active 2 44mm и аз от любопитство качих на работа 2 пъти по 5 етажа с него и можете ли да познаете какво се случи. И при него брояча за етажи не показва нищо различно от нула.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

А калибрирал ли е преди това алтиметъра ?
Цитирай

Да и алти-барометъра при него си бачка без никакви ядове за разлика от моя Watch който е на ремонт.




Деинсталирах приложението алти-барометър и брояча на етажи се отпуши и започна да отчита при това коректно.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Здравейте,предлагат ми бартер да взема Galaxy watch activate 2 44мм, а аз дам Galaxy watch 46мм.Как ви се струва заслужава ли си според вас?
Цитирай

Аз не бих се съгласил.По малка батерия ,лесно раним екран.По дамски модел.
Цитирай

(2020-02-11, 19:30:34)i770514 написа:  Здравейте,предлагат ми бартер да взема Galaxy watch activate 2 44мм, а аз дам Galaxy watch 46мм.Как ви се струва заслужава ли си според вас?
Ами аз от актив 2 се върнах обратно на Watch. Механичният безел е незаменим мен. И не, не се свиква със сензорния.
Цитирай

Благодаря колеги.
Цитирай

Аз пък въобще не го използвам безела.

HTC Desire -> BB8900 -> BB9800 -> Samsung Galaxy SI Plus -> Samsung Galaxy SII -> HTC One -> Samsung Galaxy S4 Black Edition ->  LG G3 32GB -> iPhone 6S 64 GB -> Samsung S9 Duos Coral Blue -> iPhone 11 Pro
Цитирай

На механичния безел единственото предимство за мен е че предпазва екрана , иначе и аз не го ползвам.

Сега ми се обадиха от сервиза на Самсунг, че часовника ми е готов. Отивам да си го взема и ще пиша какво са констатирали и дали изобщо са отстранили проблема с брояча на етажи.

Получих си часовника. Казаха ми че са подменили някои сензори. Според мен долният капак на корпуса заедно със всички сензори  по него е сменен, защото целият е облепен с фабрични лепенки.
В протокола пише:
Вид на ремонта: MR
Вложени резервни части: GH82-17462A, каквото и да значи това.
След кратка справка с чичко Гугъл ми излезе че това е целият долен капак на часовника с всички сензори, датчици и т.н. простотии в него.


Важен е крайният резултат, че от 2 месеца и повече най-накрая Алти-барометъра се съживи и на брояча на етажите видях цифра различна от нула.
Не искам да правя реклама, но от Финбул Бургас, които са официален сервиз на Самсунг са свършили страхотна работа за разлика от Теленор сервиз, които за един час в сервиза констатираха че при функционален тест всичко било ок.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Пазете се от фалшификати. Как да определите реплика можете да научите в инструкциите тук. Фалшификатите изобщо не достигат оригинала.
Цитирай

Ти сериозен ли си. Това което си показал няма абсолютно нищо общо с оригинала. Мисля че има достатъчно доказани търговци от където човек да си купи часовника с гарантиран произход, като техно веригите, мобилните оператори та дори и емаг и някои сайтове.

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай

Обмислям покупка на Samsung Galaxy Watch 46mm, но телефона ми е бил руутван и не мога да ползвам Samsung Health. С кои приложения ще мога да го контролирам през телефона? В смисъл смяна на екрани, настройки , следене на стойности и т.н.

Изпратено от моят SM-G950F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Health e само ако спортуваш. Иначе главно ти трябва Galaxy Wearable. Без него не може. Може и часовник без свързан към телефон, но не го препоръчвам.

Pixel 7 Pro Hazel 
Цитирай

(2020-03-23, 18:45:07)kerenski написа:  Обмислям покупка на Samsung Galaxy Watch 46mm, но телефона ми е бил руутван и не мога да ползвам Samsung Health.
Почти съм сигурен, че може да се ползва. Едно време на с7 имаше начин и лично го пробвах и работеше. Гугълни.
Иначе, както казаха Wearable e основния софтер за управление.
Цитирай

Руута по никакъв начин не би трябвало да пречи на използването на Samsung Health. Възможно е да попречи на Samsung pay, но и за него не съм напълно сигурен защото за да го ползваш в България трябва да се правят няколко манипулации с часовника а и нямам рутнат телефон за да потвърдя( то вече кой ли си рутва телефона).

Samsung Galaxy S21 Ultra 16/512 Phantom Black/Iphone 13 pro max 512 gb Space Grey/ Honor Watch GS Pro/ Apple Airpods Pro/Mecool KM6 Deluxe.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)