Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Някой нещо за този телефон, лични впечатления???
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в темата за G8, има много изписано и за G8s.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • oxuboxu, scenic
Цитирай
#3

Вчера тествах моя G8s с AnTuTu, въпреки че съм инсталирал една камара програми. [Изображение: a4c7f61699a07fc65ff980c9a23f8611.jpg]
По класацията на AnTuTu ми го поставя преди Galaxy S10+ и S10 , както и преди Huawei P30 Pro , P30 , Honor 20 Pro , Mate 20 и т.н.
[Изображение: 15251c3cc6154c483c5df2f522ca1c7d.jpg]
от LM-G810EAW (G8s) сTapatalk

Вчера цял ден го ползвах и направих SOT 7ч.33мин. като съм изразходил 51% от батерията. Предимно на Wi-Fi.

[Изображение: ec741d1562af7f2189113919ff1928b2.jpg]
от LM-G810EAW (G8s) сTapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • vargala81
Цитирай
#4

Geekbench 5[Изображение: 7e0e10f5faf7120160555dc257521ac7.jpg][Изображение: 02b42f9f2ac189b2b12177168862e137.jpg][Изображение: e710a77a9bf70cce765d6e2329fb5a7b.jpg]

от LM-G810EAW (G8s) с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#5

(2019-11-22, 16:42:46)scenic написа:  Някой нещо за този телефон, лични впечатления???
Лични впечатления на 4PDA - тап

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай
#6

[quote pid='1592941' dateline='1575307400']
Вчера цял ден го ползвах и направих SOT 7ч.33мин. като съм изразходил 51% от батерията.
[/quote]

Впечатляващо.
[-] 2 потребители изказват благодарност на Dowper за това мнение:
  • oxuboxu, scenic
Цитирай
#7

Нов тест с AnTuTu.[Изображение: 64e6d59720efe9b4dd3132972c2e3bf6.jpg]
Батерия - използван 45ч.46мин. SOT 7h 41m, оставащи 20%. Wi-Fi и 4G смесено.

LM-G810EAW (G8s) с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 2 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • ganchev, vargala81
Цитирай
#8

Тия корейци ще се окаже, че си подобриха дефектните флагмани откакто след дългогодишно ползване останах разочарован от тях, макар да са ненадминати и уникални в много отношения.
Цитирай
#9

От G6 нататък няма никакви сериозни дефекти вече.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай
#10

Е да, ама аз само с G4 извадих късмет (но го използвах и няколко месеца), но пък батерията беше слаба. След четири осрани флагмани (G3 изгоря месец преди да му изтече гаранцията, G4 нямах масовия bootloop проблем, но печеше и бързо падаше батерията, V10 имаше задържане на образа, а G6 имаше няколко петънца по дисплея, които на по-тъмен фон не се виждаха и като цяло не пречеха, ама то да е един път, да кажеш "дефекти има при всеки") трудно ще ме спечелят пак, но се радвам ако има подобрения.
Цитирай
#11

Е все едно другите производители нямаха осрани флагмани. То не бяха жълти петна, розови дисплеи, софтуерни тъпотии и т.н.

Изпратено от моят LM-G710 с помощта на Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на whitehart за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай
#12

Имат, ама тук уцелих 3 от 4. На мое място, ако си, било LG, било Samsung, било Huawei или който и да е, също ще ги откажеш. А бях фен на марката, само че сляп фен не съм на нищо.
Цитирай
#13

Като знам на флагманите на Самсунг от S6 нататък какви най-разнообразни проблеми и дефекти имаше...
А пък Xiaomi / Шошоми / Шаломи въобще да не ги споменавам... Всеки следващ ъпдейт поредица от нови бъгове. Бъг след бъг. Проблем след проблем. Приключения безкрай...
Това е видно от фейсбук групата им.
Те сами си споделят неволите.

от LM-G810EAW (G8s) с Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 2 потребители изказват благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • Dowper, ganchev
Цитирай
#14

Аз до момента със Шайомито проблеми нямам. Те вярно, че бълват адски много модели, но сега ако ще адвокатстваме на LG... Пак казвам: с три от четири флагмана съм имал дефекти, за някои от моделите, докато ги следях и други потребители във форума ги споделяха.

Няма нужда от съчинения, че да не се чувстваш прецакан - не си, дори да ти даде дефект.
Цитирай
#15

(2020-01-24, 22:01:31)oxuboxu написа:  Като знам на флагманите на Самсунг от S6 нататък какви най-разнообразни проблеми и дефекти имаше...
А пък Xiaomi / Шошоми / Шаломи въобще да не ги споменавам... Всеки следващ ъпдейт поредица от нови бъгове. Бъг след бъг. Проблем след проблем. Приключения безкрай...

от LM-G810EAW (G8s) с Tapatalk
А колко Шошомита си ползвал та се изказваш така категорично? Понеже аз съм им ползвал Ми Ноут 3, Микс2, 2С и Ми6, 8, 9  плюс на жената Ми А2, Редми Ноут 4Х, 5,6 и 7, И нещата, които говориш са много далеч от истината, ама много.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#16

Хайде без нападки. Ако няма какво да кажете по темата не пишете в нея! Благодаря.

Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • Dowper, oxuboxu
Цитирай
#17

Няма нападки, просто навсякъде из форума се дават мнения от хора, които я са ползвали 1 устройство, я не, а само чули-недочули нещо и вече дават компетентно мнение. И затова някой, ако чете тази тема искам да го предпазя.

И Ганчев хайде малко по-спокойно с пристрастията, може ли? Понеже сега правиш забележка, но по-горе на твоят "събрат" не само че не му правиш забележка, ами и дори му харесваш поста лол.

Иначе и аз съм фен на LG, телевизори САМО на LG ползвам, климатиците също са ми LG. И не един или два телефона са ми били LG и пак бих си взел. Ама истината не е нужно да се изкривява и измисля.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#18

На тебе ли съм направил забележка? Да съм ти цитирал ника или нещо много лично го приемаш? Да, харесал съм му мнението на колегата и какво от това. Ние нямаме ли право на мнение?
Sent from my LM-V350 using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • nowhere, oxuboxu
Цитирай
#19

Сега едно безпристрастно мнение...Ползвал съм следните телефони:
Нокиа, Сони, LG, Леново, Huawei, Ми6.
Навремето щях да взема Самсунг Galaxy S6, но мацката в Теленор, която ми беше приятелка ми пошушна без да я чуят колегите и, че много рекламации са имали. Дори прекалено много. Очебийно дори.
Тогава ми препоръча G4.
Не че не им горяха дъната впоследствие, по-точно изпадаха в Boot-loop. Много грееха. Прегаряха им дисплеите. Софтуерно са без проблеми.
Имам наблюдение от Галакси S2, S4, S7 Edge, S10+. Мое приятелско семейство дълги години само това ползват. Много са доволни. Поне за техния начин на употреба. Ех, като изключим някои проблеми с представянето на батерията на някои модели.
А за Xiaomi съм се начел във фейсбук страницата им кой какви болежки има. Ама много. Вероятно е да е до определени бройки само обаче. И то много малко хардуерни, а повече софтуерни. Особено след ъпдейтите им. Иначе с Ми6 проблеми не съм имал.
За Леново пък въобще не ми се говори. Не ми се коментира. Голямо разочарование.
Huawey P10 , Y6 2018, P9 които съм ползвал са свестни телефони. Особено от Р10 насам са много добри и софта е много добре оптимизиран. И батериите им държат много.

Sent from my LM-G810EAW (G8s) with Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
Цитирай
#20

Взех си g8s за 325 евро от mediamarkt.de
След 2-3 дена ще е в България.
За тези пари дори китайска измишьотина не може да се вземе.
[-] 2 потребители изказват благодарност на THAI за това мнение:
  • oxuboxu, vargala81
Цитирай
#21

(2020-03-29, 11:00:54)THAI написа:  Взех си g8s за 325 евро от mediamarkt.de
След 2-3 дена ще е в България.
За тези пари дори китайска измишьотина не може да се вземе.
Може. "Китайска измишьотина" Huawei P40 Lite тук ще ти излезе 300 евро.

 
Цитирай
#22

Много те моля да не сравняваш несравними неща.
Не съм пубер, имам подходящо образование, опит и техническа репутация в държавата, а и не само в нея, имам достатъчно интелект и най-важното: мога да мисля и да взимам решения сам.
Ти си пускай линкове към безсмислени писаници в нета и се радвай както на живота, така и на това, което имаш.
Благодаря за разбирането.
[-] 2 потребители изказват благодарност на THAI за това мнение:
  • anatol06, oxuboxu
Цитирай
#23

(2020-03-29, 11:57:09)THAI написа:  Много те моля да не сравняваш несравними неща.
И къде видя от моя страна да сравнявам нещо? Дал си една цена, аз ти посочих какво може да бъде купено за тази сума, нищо повече. А и както виждам "китайска измишьотина" си дал за пример ти, а не аз. Благодаря за Неразбирането.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#24

Дал съм цена на нещо конкретно.
Един интелигентен човек, когато влиза в дискусия за цена на нещото, би дал не някаква цена, а цена на съпоставимо нещо.
Ако трябва да отговоря по твоя начин:
За 300 евро мога да си купя 200 кг. картофи...
[-] 1 потребител изказва благодарност на THAI за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#25

Е да, ама е без гаранция в България Sad(

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)