Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инсталиране на Google Services on Huawei Mate 30 Pro и P40 Lite.
#1

Здравейте,
искам да споделя със всички едно видео с помощта на което успях да инсталира успешно Google Services на два телефона Mate 30 Pro и P40 Lite.
Важно е да се следват много стриктно стъпките посочени във видеото.


[video=dailymotion] https://www.youtube.com/watch?v=lYOU_YxrHhchttp://[/video]


Ако някой се затруднява с удоволствие ще помогна.

Успех
[-] 5 потребители изказват благодарност на andreydemon за това мнение:
  • 1124, Assio, Be6i4, Krisign, Victormihov
Цитирай
Аксесоари
#2

Поздравления за информацията. Закачам темата, за да се вижда лесно. 
Добре е, ако имаш възможност да напишеш накратко обяснения и дали става и за други телефони.

 MI 11 ULTRA 
При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона "Докладвай" ! ____________________


Цитирай
#3

Пуш известията не работят по този метод(п40), но то така или иначе друг няма.
Цитирай
#4

(2020-04-19, 17:57:46)emzo написа:  Пуш известията не работят по този метод(п40), но то така или иначе друг няма.
При мен на Mate 30 pro всичко си работи, освен ако аз не бъркам кои са те( ако може да покажеш) . P40 Lite за съжаление вече не е при ме и не мога да кажа дали работят.

Поздрави
Цитирай
#5

Gmail.
Не уведомява за нови съобщения.
Пак казвам - за п40, може при мейта да е ок.
Цитирай
#6

(2020-04-20, 10:41:49)emzo написа:  Gmail.
Не уведомява за нови съобщения.
Пак казвам - за п40, може при мейта да е ок.
За съжаление  не ползвам Gmail и не мога да кажа. Ползвам Outlook  и си работи перфектно.
Цитирай
#7

Gmail, работи без проблем през вградената поща на HMS. Има опция за акаун на GMAIL.

LG OPTIMUS 2x;LG G2;LG G3;LG G4;LG G6;mate 10 pro;mate 20 pro;p40 pro
Цитирай
#8

(2020-04-23, 11:03:20)explorerf написа:  Gmail, работи без проблем през вградената поща на HMS. Има опция за акаун на GMAIL.
Да съм писал, че не работи ? Не работи PUSH известяването !
Цитирай
#9

При мен, си работи и ме известява.

LG OPTIMUS 2x;LG G2;LG G3;LG G4;LG G6;mate 10 pro;mate 20 pro;p40 pro
Цитирай
#10

Не казвам, че не работи, но не е чрез PUSH метода Wink
Цитирай
#11

(2020-04-24, 13:49:56)explorerf написа:  При мен, си работи и ме известява.
Би ли споделил как си го постигнал? Благодаря
Цитирай
#12

Аз съм вече от почти година с този метод и всичко работи. По принцип е за Huawei mediapad m6. Но вероятно ще работи и при други устройства. Минах 2 актуализации Андроид 9.1 и 10 и услугите на гугъл се запазват.
В архива има и видео как става.
https://gofile.io/?c=w1Czjs
[-] 1 потребител изказва благодарност на 1124 за това мнение:
  • Be6i4
Цитирай
#13

(2020-04-24, 17:48:35)andreydemon написа:  Би ли споделил как си го постигнал? Благодаря
Mail клиента проверява на всеки 15мин. за нови писма.
[-] 1 потребител изказва благодарност на emzo за това мнение:
  • andreydemon
Цитирай
#14

(2020-04-25, 08:10:00)emzo написа:  Mail клиента проверява на всеки 15мин. за нови писма.
При мен на Outlook изчезнаха и не работят, дано се сетят да го оправят с някой ъпдейт.
Цитирай
#15

(2020-04-25, 09:01:34)andreydemon написа:  При мен на Outlook изчезнаха и не работят, дано се сетят да го оправят с някой ъпдейт.
И аз имам същият проблем с Outlook. Не получавам известия за нова поща, чак когато вляза в пощата тогава ми излизат без звук.

Изпратено от моят ELS-NX9 с помощта на Tapatalk
Цитирай
#16

На P40pro се вижда че работи.А на P40lite дали ще проработи?Моля за съвет,дали да се пробвам. Rolleyes
Цитирай
#17

(2020-04-26, 11:30:59)Assio написа:  На P40pro се вижда че работи.А на P40lite дали ще проработи?Моля за съвет,дали да се пробвам. Rolleyes
Както описах в началото, аз съм го качил и на лайта и работи без проблем. Само следвай стриктно стъпките. Успех
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreydemon за това мнение:
  • Assio
Цитирай
#18

Само трябва да си купя преход за USB,щото тел.го имам от седмица.
Цитирай
#19

(2020-04-26, 14:01:46)Assio написа:  Само трябва да си купя преход за USB,щото тел.го имам от седмица.
Само си купи читав такъв за да ти служи вярно. Ако имаш нужда от помощ съм насреща. Успех
Цитирай
#20

За мое съжаление не проработи,пробвах 3 пъти.Явно има още нещо което трябва да се направи.Първият път почти тръгна,но в последствие отново започнаха досадните съобщения,на вторият и трети път ми изписа-телефона не е сертифициран за  гугъл.
Bu
Цитирай
#21

(2020-05-01, 19:09:39)Assio написа:  За мое съжаление не проработи,пробвах 3 пъти.Явно има още нещо което трябва да се направи.Първият път почти тръгна,но в последствие отново започнаха досадните съобщения,на вторият и трети път ми изписа-телефона не е сертифициран за  гугъл.
Bu

Опитай отново, при мен стана от втория път. Успех
Цитирай
#22

(2020-05-01, 19:09:39)Assio написа:  За мое съжаление не проработи,пробвах 3 пъти.Явно има още нещо което трябва да се направи.Първият път почти тръгна,но в последствие отново започнаха досадните съобщения,на вторият и трети път ми изписа-телефона не е сертифициран за  гугъл.
Bu
Пробвай с моя метод. Има и видео как става
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1617702
Цитирай
#23

(2020-05-01, 21:21:42)1124 написа:  Пробвай с моя метод. Има и видео как става
https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1617702
При мен с този метод не се получи, поздрави
[-] 1 потребител изказва благодарност на andreydemon за това мнение:
  • 1124
Цитирай
#24

Възможно е и да не работи на други устройства. При мене от както съм го качил работи без проблеми.
Цитирай
#25

            Имам питане,китайското приложение не може да се трие,а трябва ли ,преди да започна нов опит. Излиза с отметка на GMS като инсталирано докато другите са с въпросителната,при натискане на синия бутон излиза малко прозорче с нов бутон и като го натисна се активира,както е на видеото.Различно е от това на видеото.Задължително ли се ползва WiFi?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)