Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Redmi K 30 Pro/ Poco F2 Pro- магазини, покупка и цени

(2020-08-30, 22:48:23)gog написа:  Колеги, това е движението на пратката от влизането й в България.

Благодаря много! Значи както и очаквах, пратката е дошла в четвъртък през нощта в Бг и в петък в 12.00 часа на обяд е отчетена в склада на Рапидо. Много добро постижение за поръчка направена в понеделник следобяд!


Цитирай
Аксесоари

Телефончето дойде 10 мин. преди уреченото време. Батерията беше на 49% при включването му. Идва с Miui 11, веднага му сложих 12. Този следобед ще пробвам зарядното. Най-важното е, че момчето ми го хареса. Да го ползва със здраве, дано работи дълго време безотказно.

Samsung S24U § Apple iPhone 15 pro max-Apple iPhone 14 pro max-Apple iPhone 13 pro max-Samsung Z Fold3 § Apple iPhone 12 pro max§Poco F2 pro-Apple iPhone 11 pro max-Samsung G Tab4-Apple iPhone XS max - Samsung Note 9 - Apple iPhone X - Apple iPhone 7 Plus - Apple iPhone 6s Plus -Alcatel Idol 3 (4.7) - Samsung Galahy Note 4- Samsung Galahy S ІV (White) § Samsung Galahy Note N8000 §-Samsung Galahy Note-HTC Desire HD - Sony Ericsson Vivaz pro-Nokia N95-Sony Ericsson Z600-Siemens SL45


[-] 6 потребители изказват благодарност на gog за това мнение:
  • dani_z25, kalin.krasimirov, martoo, milenvn, NikolayBUL, zlatanmarkov
Цитирай

^ Честито колега и със здраве да го ползва телефона синът ви дълги години! Току-що и моята пратка се появи в склада на Рапидо в Сомат-София!! Урааааа  Big Grin

Интересното е, че в сайтовете на DHL и 17 track няма промяна- все така дава дестинация Фехт, Германия. Много е вероятно пратката да е дошла още в петък с тази на колегата (първите тракинги от Рапидо ни съвпадат до минута), а от Рапидо да не си обновяват сайта. Или просто да не са придвижили всички пристигнали пратки.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • gog
Цитирай

Напомням отново, при нужда от връзка с куриери Рапидо НЕ СЕ обаждайте на тел. 0700. Такива номера ви трупат излишни сметки, мошенически са към клиента и трябва да се бойкотират! Използвайте формата за връзка от сайта им:

https://www.rapido.bg/contacts/send-feedback

Например днес поисках да променя адреса на доставка от домашен към служебен. След по-малко от 15 минути получих мейл, с който ме уведомиха, че заявката е приета. Лесно, бързо, имате писмено потвърждение и безплатно Smile


[-] 2 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • gog, kalin.krasimirov
Цитирай

(2020-08-31, 14:14:10)milenvn написа:  Напомням отново, при нужда от връзка с куриери Рапидо НЕ СЕ обаждайте на тел. 0700. Такива номера ви трупат излишни сметки, мошенически са към клиента и трябва да се бойкотират! Използвайте формата за връзка от сайта им:

https://www.rapido.bg/contacts/send-feedback

Например днес поисках да променя адреса на доставка от домашен към служебен. След по-малко от 15 минути получих мейл, с който ме уведомиха, че заявката е приета. Лесно, бързо, имате писмено потвърждение и безплатно Smile

Телефон на Рапидо,от приложението 0700 !

GP8P
Цитирай

Моя идва  утре,пратиха ми съобщение на вайбара от СПИДИ ?
[-] 1 потребител изказва благодарност на zlatanmarkov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

^ Благодаря колега! След като споменахте и аз проверих Вайбър и също имам съобщение от Спиди за утре! Интересното е, че няма никакво уведомление за това съобщение- нито звуково, нито писмено. Ако не отвориш Вайбър, все едно не съществува.

Колкото до нормалният телефон на Рапидо, по назад в темата сме писали, че не работи. Така че остава варианта със съобщение през сайта им, ако се налага.

Много се радвам, че вече и бизнеса не плаща смс-и на операторите, а се насочва към съобщения през Вайбър. В цяла Европа, в съседна Румъния операторите масово предлагат неограничени безплатни смс-и към плановете си от десетки години, само тук нашите алчни меринджеи- НЕ. Затова и хората свикнаха да използват Вайбър и месинджър за съобщения, а вече и фирмите правят същото.


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • zlatanmarkov
Цитирай

/Офф.
Автоматизираните услуги за съобщения във Viber не са безплатни, просто са по-евтини. Ако потребителят е блокирал подателя или откаже съобщението във Viber, вариантът за бекъп е през SMS. Но това е въпрос на настройка.
Освен това, доколкото си спомням, се закупуваше обем съобщения на месец а другият вариант беше с ценови прагове. Използват се трети страни, компании, които са сключили договори с Viber и препродават услугата.


Изпратено от MI MAX 2

Cognosce te ipsum!
Цитирай

^ Всичко, което помага да се заобиколи безумната алчност на тукашните меринджеи в операторите е добре дошло!

Телефона е вече в ръцете ми! Уникална красота Smile

Не се колебайте да поръчате, доставката от Полша е много удобна, бърза и сигурна, а модела си заслужава всяка една стотинка!! Топ предложение с флагмански характеристики от Xiaomi! Цената в момента е 399 долара или около 650 лв с включена безплатна доставка от Полша без митница директно до вашият дом за 5-6 дни:

https://www.aliexpress.com/item/40010345...4-_dV0R5XK

Отзивите от продавача са много добри, в последните дни има няколко нови от България, доставката е около 7 дни. Явно доста хора са поръчали покрай разпродажбата в Алиекспрес Smile


[-] 3 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • gog, iwan33, stef
Цитирай

Поръчан в 21часа на 28.08.2020,утре очаквам Спиди да го достави на адрес(получих съобщение по вайбър).
[-] 1 потребител изказва благодарност на jordanpopchev за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

И моя дойде,вече е с Volte и MIUI12 батерията изхабена и зареден,сега тестове  Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на zlatanmarkov за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2020-09-01, 14:33:15)jordanpopchev написа:  Поръчан в 21часа на 28.08.2020,утре очаквам Спиди да го достави на адрес(получих съобщение по вайбър).

Браво колега, вие поставихте нов рекорд!! Този полски склад се оказа златна мина- 5 календарни дни за доставката!! Ето това е бързина   Storstark


Цитирай

Телефончето е супер, от няколко часа го разцъквам Smile . Добър екран, сравнително качествен звук за само един говорител . От два часа не мога да сваля този ъпдейт зверски бавно.... Като минус отчитам отвратителния звук при разговор...... то е ясно, че екран без прорези си има своите недостатъци .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Ъпдейта го свалих за половин час. Пуснете VoLTE, ако сте на Теленор или Виваком. Звука е доста по-качествен и аз лично съм доволен.


Цитирай

2 часа ме мъчи този ъпдейт Smile . Утре ще пробвам как ще бъде с Volte . Новия MIUI12 ми допада доста .
[-] 1 потребител изказва благодарност на martoo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Понеже има много голям интерес към търговеца със склад в Полша, ето отново линка за поръчка оттам. Идва за 5 до 7 дни директно с куриер до адрес. В момента цената е 399 долара или около 660 лв. При поръчката избирате доставката да е от Полша:

https://www.aliexpress.com/item/40010345...4-_dV0R5XK


Цитирай

(2020-09-02, 22:02:10)milenvn написа:  Понеже има много голям интерес към търговеца със склад в Полша, ето отново линка за поръчка оттам. Идва за 5 до 7 дни директно с куриер до адрес. В момента цената е 399 долара или около 660 лв.:

https://www.aliexpress.com/item/40010345...4-_dV0R5XK
Не виждам опция с куриер.[Изображение: 9930a1165aba56b6c62befbee6dd9262.jpg]

Sent from my MI 8 using Tapatalk

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай

(2020-09-02, 22:18:52)krassiy написа:  Не виждам опция с куриер.

Куриера е автоматично включен в цената, щом изберете доставка от Полша. Просто си следете телефона за Вайбър съобщение за доставка или с тракинг номера в сайта на Рапидо: https://www.rapido.bg/information/dp


Цитирай

При цена 660 лв не е особено изгодно тъй като в бг онлайн магазините го предлагат от 711 лв ,идва ти на другия ден и има 2 г. гаранция.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Колко е "гаранция" нещото, предлагано от бг онлайн магазинчетата е много голяма тема. В нета е пълно с оплаквания от такива "гаранции". Важното е, че имаме право на избор. Следете редовно темата за покупка, за да поръчвате винаги на най-добрите цени, както колегите, получили телефона за 603 лв.!!

Добре, че е Алиекспрес да натисне цените на бг търговците надолу. До скоро офертите им бяха над 800 лв., в техноверигите- 1000 лв. Ако българските потребители поръчваме редовно и в по-големи количества от Алиекспрес, магазините там ще имат стимули да ни осигурят гаранционно обслужване на място, както и ще ни предлагат допълнителни бонуси. Например миналата седмица офертите за телефона за Испания и Полша бяха по 550 лв.!!! Така че- да поръчваме повече от Алиекспрес!


[-] 7 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • dedo pop, gog, hsgrgs, ronnie72, stef, Wild bear, zlatanmarkov
Цитирай

Аз също съм поръчвал не един телефон от Алиекспрес но при разлика от 50 лв бих го взел от тук.За гаранцията не мога да кажа но поне има някакъв вариант да има.

ex Note 4 : ex Note 10 +: S 23 Ultra
Цитирай

Версията 8/256 може ли да се поръча от склад в Европа?

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk
Цитирай

От Испания - Цък

 
Цитирай

Колега, да те питам плати ли някакво ддс или мито? Нали от ЕС нямаше такива такси? Къде ти дойде телефона.. в пощата или директно у вас? За колко време дойде горе долу.. и аз мисля от алиекспреса да си поръчам една бройка.
Цитирай

Никакво ДДС или мито няма!! Телефона пристига от полският склад за 6-7 дни с куриер на Спиди или Рапидо директно до вратата на вашият дом!! Не се колебайте да поръчате, като изберете при поръчката доставка от Полша:

https://www.aliexpress.com/item/40010345...4-_dV0R5XK


[-] 1 потребител изказва благодарност на milenvn за това мнение:
  • suffer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)