Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poco F2 Pro- първи лични впечатления, отзиви и коментари
#26

^ Като цяло и аз съм много доволен от стоковите ROM-ове. Ако не беше подмяната с тъпия дайлър на Google и приложението им за SMS-и, щях да си ползвам стоковия, както го правих с Mi Max 2 и 9Т. Минала ми е възрастта да отключва и флашвам, да не говоря, че ми е много неприятно да се занимавам с проблеми и флашване по няколко пъти. Искам да си отворя телефона и да го ползвам.

За момента закрепих нещата със Xiaomi.eu и смятам да ъпдейтна чак като се появи добре работеща версия с Андроид 11. Преди това да не ме търсят, че наистина ми писна да флашвам и да си настройвам приложенията след това.

Между другото, много съм доволен от батерията до момента. Вчера заредих до 83% и вечерта в 12 беше на 48%,а ползвах доста телефона.

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • extremee13, milenvn
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, как се маха инфото за мобилни данни?
Така и не можах да намеря в настройки...
[Изображение: b5ad3d5d1eaaa6360cc57085a70db9a3.jpg]


ПП: Инсталирах стабилната версия на xiaomi.eu 12.0.8
Засега работи перфектно, няма никакви бъгове. Според мен работи по-плавно от pосо launcher-a.
Сега гледам се появи miui 12.1 с андроид 11, но засега няма да актуализирам.. Не се знае колко е "стабилно" все още Smile

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk
Цитирай
#28

От тук Оптимизация>Монитор за данни горе в дясно има настройки


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 2 потребители изказват благодарност на vlado05 за това мнение:
  • extremee13, milenvn
Цитирай
#29

(2020-09-26, 12:35:12)vlado05 написа:  От тук Оптимизация>Монитор за данни горе в дясно има настройки

Появи ли се при вас инфо в падащата лента за потреблението на мобилен нет след като пуснахте тази опция? При мен няма и това е единственото нещо, което ми липсва в новата версия на MIUI. Засега реших проблема с външна програма, която слага монитор в падащата лента и/или на главният екран: https://play.google.com/store/apps/detai....mdm&hl=bg


Цитирай
#30

При мен така беше и с поко, и със xiaomi eu.

Тоест имах.


POCO F2 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Цитирай
#31

Показва си. И при Контролен център и при статия вариант.


Прикачени файлове Миниатюри
       
[-] 1 потребител изказва благодарност на vlado05 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#32

^ Странна работа. При мен не показва нищо и при двата варианта. Както и да е, решил съм проблема с външният уиджет.


Цитирай
#33

Иначе съм забелязал и друг бъг в poco лаунчера. Постоянно включения екран бях направил по график, да се активира в 7 сутринта до 22 вечерта. Но независимо от графика беше включен нон стоп.
Засега xiaomi eu си работи повече от добре. Честно да ви кажа очаквах бъгове Smile


Sent from my POCO F2 PRO using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на extremee13 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#34

Здравейте. Как се премахват рекламите в телефона? Глобален Ром12
Цитирай
#35

(2020-09-29, 13:38:40)Cuprac написа:  Здравейте. Как се премахват рекламите в телефона? Глобален Ром12

Точен отговор не мога да дам, но знам, че има клипове в YouTube по този въпрос.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#36

Здравейте, къде в менюто се намираше настройката за уведомителаната значка върху иконите да бъде с "цифра" или "точка"

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#37

(2020-09-29, 13:38:40)Cuprac написа:  Здравейте. Как се премахват рекламите в телефона? Глобален Ром12

Къде ви излизат реклами? Има препоръки от Xiaomi в 2-3 системни приложения, които се махат- горе вдясно трите точки и избирате опция- без препоръки (Receive recommendations). Стандартните реклами в Андроид се махат с руут и Adaway. Без руут може да се пробва Блокада:

https://blokada.org/


Цитирай
#38

Появиха се на няколко места, но вече го няма.При предишните сиомита , които съм имал не съм срещал. Хамилкар ме насочи и по клипче в ютуб успях да ги премахна. Телефонът вече е това , което трябва да бъде. Единствено ми липсва записа на разговор , но разбрах , че с следващия ъпдейт ще го върнат.
Цитирай
#39

(2020-09-30, 15:17:32)simeonov_74 написа:  Здравейте, къде в менюто се намираше настройката за уведомителаната значка върху иконите да бъде с "цифра" или "точка"

Потърсих специално за вас: Settings, Home screen, Notification badges и там избирате дали с цифри или не.


[-] 4 потребители изказват благодарност на milenvn за това мнение:
  • extremee13, logmax, ronnie72, simeonov_74
Цитирай
#40

Някой да е имал проблем с youtube music?
Тела е свързан с колата чрез bluetooth. Няма проблем с възпроизвеждането, но в дисплея на колата името на песента не се сменя, а си седи първото в плейлиста...
Този проблем го имам само с youtube music.
Преди с П30 про нямаше подобни проблеми. Не е болка за умиране, но все пак...

Sent from my POCO F2 PRO using Tapatalk
Цитирай
#41

Може ли помощ как да спра надписа при зареждане "Няма избрани снимки"

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#42

^ Не съм срещал такъв надпис досега. Къде точно и кога се появява? Пробвайте със смяна на темата или wallpaper-а.


Цитирай
#43

Или някакъв скрийшот ако може.

Цитирай
#44

Определено се появява, като зарежда и съм го засичал за тази една седмица доста пъти. Надписа плава по дисплея нагоре надолу. Ще се постарая да щракна снимка като се появи пак.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#45

(2020-10-03, 18:37:23)simeonov_74 написа:  Определено се появява, като зарежда и съм го засичал за тази една седмица доста пъти. Надписа плава по дисплея нагоре надолу. Ще се постарая да щракна снимка като се появи пак.
Пусналите сте ambient mode на google спрете го и ще се оправи.

Изпратено от Mi MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
[-] 2 потребители изказват благодарност на petar37 за това мнение:
  • milenvn, simeonov_74
Цитирай
#46

Изгледах доста клипове и стигам донякъде и зациклям заради разликата в менюто. Може ли съвет, каде се намира това в нашата машинка.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#47

(2020-10-03, 20:24:19)simeonov_74 написа:  Изгледах доста клипове и стигам донякъде и зациклям заради разликата в менюто. Може ли съвет, каде се намира това в нашата машинка.
https://drive.google.com/file/d/1-hhwHmb...p=drivesdk

Изпратено от Mi MIX 2S

Xiaomi Mi Mix 2s/RN 9s/POCO X6 5G
Цитирай
#48

Ето за тази разлика в менюто написах. Стигам дотам и........
https://drive.google.com/file/d/1-ENDkvT...p=drivesdk

Ето за това става въпрос!


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#49

Аз продължавам да не мога да намеря решение на този надпис. Направи ми впечатление след като включа зарядното и си играя по менюто и го оставя в покой, тогава се показва този надпис, при същото положение, ако аз угася дисплея с копчето Power off/on тогава този надпис не се показва. Интересното е че обърнах цялото меню и не разбрах от къде се спира и пуска тази опция!?!?

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#50

Ambient mode от настройките на гугъл асистента
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • simeonov_74
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)