Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Актуализации на Samsung Galaxy Note 20/Note 20 Ultra
#26

Тепърва почна бета версията за 11 и ще са няколко.След това ще пуснат чистата версия.Очаква се до края на годината да се пусне.
Цитирай
Аксесоари
#27

За къде сте се разбързали? Като дойде ще е с бъгове, докато ги оправят ще дойде 12...
Цитирай
#28

Засега бета версията добре се държи.Само веднъж телефона си рестартира само,изпратих доклад до поддръжката за бета за което. Иначе други бъгове не съм забелязал,не съм снимал с камерата да сравня дали има някаква разлика,батерията ми се струва,че е със същото потребление,като при андроид 10.
Цитирай
#29

Бързам щото със тая 10 ка супер много ми бъгва тела всеки ден по 2 пъти го рескам има обхват ма няма ни разговори ни интернет аве вообще тоя телефон ме разочарова много май ще го сменям
Цитирай
#30

(2020-11-02, 13:42:49)Huzinka написа:  Бързам щото със тая 10 ка супер много ми бъгва тела всеки ден по 2 пъти го рескам има обхват ма няма ни разговори ни интернет аве вообще тоя телефон ме разочарова много май ще го сменям

Здрасти, Колега. Какво по-точно се бъгва, защото аз нямам никакви проблеми, да чукна на дърво.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
[-] 1 потребител изказва благодарност на Goldberg за това мнение:
  • Huzinka
Цитирай
#31

А аз инсталирах бетата на ONE UI 3 и сега не получавам ъпдейти. На жена ми нота си е с нормалният софтуер и си получава най-нормално ъпдейти. Какво трябва да направя, за да получавам и аз нормалните ъпдейти!?

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#32

(2020-11-03, 21:51:50)emilkolev85 написа:  А аз инсталирах бетата на ONE UI 3 и сега не получавам ъпдейти. На жена ми нота си е с нормалният софтуер и си получава най-нормално ъпдейти. Какво трябва да направя, за да получавам и аз нормалните ъпдейти!?

При бета версии не се получават нормални ъпдейти.Ще има още 1 или 2 бета ъпдейта и накрая,като се пусне официалната версия,тогава вече ще е с официални фърм телефона и нормалните обновления ще си продължат.Ако искаш да се откажеш от бета програмата на андроид 11,може да се оттеглиш.В Самсунг мембърс приложението има опция за отказа и ще се върнеш на официалната андроид 10.
Цитирай
#33

(2020-11-03, 22:49:10)beko9 написа:  При бета версии не се получават нормални ъпдейти.Ще има още 1 или 2 бета ъпдейта и накрая,като се пусне официалната версия,тогава вече ще е с официални фърм телефона и нормалните обновления ще си продължат.Ако искаш да се откажеш от бета програмата на андроид 11,може да се оттеглиш.В Самсунг мембърс приложението има опция за отказа и ще се върнеш на официалната андроид 10.

Значи мога да си карам с бетата и когато пуснат  официалната версия, ще я получа автоматично ли!?

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#34

(2020-11-03, 22:52:17)emilkolev85 написа:  Значи мога да си карам с бетата и когато пуснат  официалната версия, ще я получа автоматично ли!?

Да.Впрочен днес получих ъпдейт и си мисля,че е втория за бета.
Цитирай
#35

(2020-11-04, 16:57:57)beko9 написа:  Да.Впрочен днес получих ъпдейт и си мисля,че е втория за бета.

Благодаря ти за инфото. И аз получих ъпдейт днес, със ниво на сигурност: 01.11.2020. Значи всичко си е както трябва.

Когато си умрял не знаеш,че си мъртъв...трудно е само за останалите!Същото е и когато си тъп!
Цитирай
#36

Ами проблемите които ги прави са губене на интернет-мобилни данни при положение че има обхват със 4G + даже снощи и WIFI ят се колебаеше дали и той да работи youtube неще да ми се зумва на всеки 4 часа трябва задължително да си въвеждам паролата бавно се отключва трудно ме познава когато съм му задал лицево отключване малко по добре е пръстовият но и той не е нещо кой знае какво доста го мисли като си сложа пръста
Цитирай
#37

След втория бета ъпдейт ми се струва,че по-добре си работи телефончето.Нямам проблеми с мобилния и безжичния интернет,Само дето си поиграх малко,докато намеря от къде и как да си оправя настройките за мобилното плащане,че с тази бета версия са се променили някои неща.

Втори бета ъпдейт.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#38

Получих актуализация някаква преди малко.

[Изображение: 05f9a856eb330f8ddaee5bf26bf98117.jpg]

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
#39

(2020-11-06, 09:07:41)vovalinder написа:  Получих актуализация някаква преди малко.

И аз получих ноемврийското секюрити.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#40

Трета бета ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#41

(2020-11-12, 00:18:10)beko9 написа:  Трета бета ъпдейт

Това последния бета ъпдейт ли е и след него официалната версия ли чакаме?

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
Цитирай
#42

(2020-11-12, 20:01:21)Goldberg написа:  Това последния бета ъпдейт ли е и след него официалната версия ли чакаме?

Може би ще има още 1 или 2 бета преди официалната версия.Оня ден четох,че за S серията са пуснали 5-а бета за Германия,докато в други държави са на 3-а бета все още.
[-] 1 потребител изказва благодарност на beko9 за това мнение:
  • Goldberg
Цитирай
#43

Четвърта бета ъпдейт.Наближава официалната версия.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#44

Аз разбрах офицялно или във декември или януари щяло да има android 11
Цитирай
#45

За флагманите до края на годината мислеха да пуснат 11-ката,а за другите модели следващата година.Ще видим какво ще стане.
Цитирай
#46

Най-рано януари ще е:
https://www.androidauthority.com/samsung...e-1182706/
Цитирай
#47

Сутринта получих декемврийският секюрити ъпдейт.

iPhone 4S > iPhone 7 Plus > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy Note 20 Ultra > iPhone 13
[-] 1 потребител изказва благодарност на Goldberg за това мнение:
  • bbaev
Цитирай
#48

(2020-12-02, 23:26:22)bbaev написа:  Най-рано януари ще е...
Стабилната версия One UI 3.0 на базата на Android 11 в размер на 2.5GB вече е налична в САЩ. 
[Изображение: f9876c545b36.png]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
#49

(2020-12-12, 19:34:14)NoMaD написа:  Стабилната версия One UI 3.0 на базата на Android 11 в размер на 2.5GB вече е налична в САЩ.

Да, но само в САЩ и само за AT&T. Не вярвам в Европа да дойде преди Нова година, а в България - краят на януари е доста оптимистичният вариант Smile Разбира се, говорим за general user-a, който си чака OTA.
"Кога ще дойде ъпдейтът" е вечната тема за Samsung, затова когато – тогава... И без това промените не са нищо особено.
Цитирай
#50

В Samsung Members Германия имам съобщение,че за януари е предвиден официалната 11-ка.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)