Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei Mate 40 Pro - Лични впечатления и коментари
#1

[Изображение: 681ad9ce628d.jpg]
Huawei Mate 40 Pro предлага 6.76" OLED дисплей с извити на 88 градуса страни и резолюция 1344х2772 пиксела, като панелът поддържа опресняване при 90Hz, а отчитането на докосването става при 240Hz за по-бърза реакция. В него е вграден оптичен сензор за отпечатъци. На борда си разполага с Kirin 9000, за който компанията твърди, че е първият в света 5nm с интегриран 5G модем. Добавени са 8GB RAM и 256GB памет за файлове. Основната камера е оборудвана с главният 50МР сензор (този път без оптична стабилизация) и 12МР сензор с 5х телефото оптика и стабилизация, но 3D ToF сензорът е заменен от лазерен автофокус. Третият сензор е с резолюция 20МР и ултраширокоъгълна леща и на практика представлява второ поколение на Cine камерата от Mate 30 Pro. Той е снабден с нов тип леща, който елиминира изкривяването. В дисплея има овален отвор, в който се намира 13МР ултраширокоъгълна камера и 3D ToF сензор, който се ползва за боке ефекти, 3D лицево разпознаване и за управление на телефона чрез жестове с ръка във въздуха. Батерията е с капацитет 4400 mAh и поддържа бързо зареждане при 66 вата чрез зарядното от комплекта, а освен това може да се зарежда бързо и безжично при 50 вата, като е поредният модел на компанията без услугите и приложенията на Google. Той се продава в черно и сребристо на препоръчителна цена без договор от 2399 лв.

 
Цитирай
Аксесоари
#2

Huawei Mate 40 Pro може да работи в 5G мрежите на A1 и Vivacom.

http://nixanbal.com/huawei-mate-40-pro-m...-i-vivacom

 
Цитирай
#3

Huawei Mate 40 Pro - Ревю.

 
Цитирай
#4

Минаха почти два месеца от представянето. Кога ще започне предлагането при мобилните оператори?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#5

То вече започна. https://www.telenor.bg/bg/private/device...256gb-dual

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#6

Има го и в А1, както и в Техноверигите Smile
Цитирай
#7

Притежавам го вече...
Цитирай
#8

"Един месец с Huawei Mate 40 Pro" - от GSMAarena са направили подробно ревю на телефона, след месец ползване.
Полезно за хората, които обмислят покупка на апарата, или просто се двоумят предвид ограниченията.
https://www.gsmarena.com/huawei_mate_40_...w-2208.php
Цитирай
#9

Huawei Mate 40 Pro+ е новият лидер по качество на мобилната фотография.DxOMark са му дали 139 точки.Повече информация тук
Цитирай
#10

Съжалявам ,че не си взех точно този Mate40 pro. Взех Samsung Note10 +. Още ме е яд.
Цитирай
#11

Mate 40 Pro+ май не се продава тук,има само Про-то.
Цитирай
#12

Не се продава !
Цитирай
#13

Здравейте!
Честита Коледа на всички!

Мен ме интересува има ли някой който е взел Mate 40 Pro, дали си заслужава като цяло?
Също така съм изумен как няма стабилизация на основната камера?
Това е подигравка с потребителите?!?
Цитирай
#14

Достатъчно добра е електронната стабилизация ! Ако сте впечатлен, че няма стабилизация на основната камера, не е за Вас този чудесен телефон Smile Весела Коледа Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#15

(2020-12-26, 18:52:40)Boby13 написа:  Достатъчно добра е електронната стабилизация ! Ако сте впечатлен, че няма стабилизация на основната камера, не е за Вас този чудесен телефон  Smile Весела Коледа  Smile

Така като гледам P40 Pro + изглежда като по-добрия вариант.
Цитирай
#16

Вие си решавате Smile За разлика от много хора не считам, че най-важното е камерата Smile
Цитирай
#17

(2020-12-27, 12:09:08)Boby13 написа:  Вие си решавате  Smile За разлика от много хора не считам, че най-важното е камерата  Smile

Кое е най-важното за телефон за близо 3 хилки тогава?
Слушалката или огънатия дисплей?

Моля споделете?
[-] 1 потребител изказва благодарност на Viiipeer за това мнение:
  • dessexc
Цитирай
#18

Всичко съвкупно, но не единствено и само камерата ! И не зная къде Mate Pro 40 струва 3 хилки ? Моля, споделете ? Дисплей, бързодействие, удобен лаунчер, звук, камера, възможност за множество допълнителни настройки, връзки ( телефония, мобилен интернет, WiFi ), точен и бърз GPS , като бонус инфраред и т. н. !
Цитирай
#19

Някой подкарал ли е гугъл сървисите на мейт 40?
Цитирай
#20

Засега може само на китайските ромове, а на международните не може !
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
#21

(2020-12-27, 21:26:51)Boby13 написа:  Засега може само на китайските ромове, а на международните не може !

Жалко
Цитирай
#22

(2020-12-27, 20:59:19)Boby13 написа:  Всичко съвкупно, но не единствено и само камерата ! И не зная къде Mate Pro 40 струва 3 хилки  ?  Моля, споделете ? Дисплей, бързодействие, удобен лаунчер, звук, камера, възможност за множество допълнителни настройки, връзки (  телефония, мобилен интернет, WiFi  ),  точен и бърз GPS , като бонус инфраред и т. н. !

Вижте цената на свободно, тряваше да се сетите че закръглям цифрата.
Цитирай
#23

2399 лв., да Ви имам закръглянето Smile Весели празници Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на Boby13 за това мнение:
  • tynata2
Цитирай
#24

(2020-12-28, 04:57:35)Boby13 написа:  2399 лв., да Ви имам закръглянето  Smile  Весели празници  Smile

Smile 

Весели празници!
Цитирай
#25

(2020-12-26, 18:11:12)Viiipeer написа:   Мен ме интересува има ли някой който е взел Mate 40 Pro, дали си заслужава като цяло?..
Като цяло, да - заслужава си. Виж и: Huawei Mate 40 Pro отблизо - хардуер и производителност или Huawei Mate 40 Pro отблизо - еволюция на камерата

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)