Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mi Note 10/Pro - коментари, отзиви, новини

Здравейте ползвам iPhone xs Max , искам да закупя Ми10 Т Рro защото снапдрагъна много ми харесва , но с андроид 11 нямам достъп до обб папката за кеша на игрите изчетоха какви ли не теми тук никъде не видях решение , за това ме извинете ако не е тук мястото но това нещо ше определи дали ще си закупя този телефон или не
Цитирай
Аксесоари

Здравей, да не ти е за тук въпроса, защото говориш за съвсем друг модел телефон. Който между другото си има раздел.
Не съм 100% сигурен, но по спомен достъп до въпросната папка мисля, че ще имаш само през компютър. Т.е. единственото неудобство при инсталация е, че няма да може да се достъпва въпросната папка през файл мениджъра на телефона.
Все пак разгледай из нета какво пише по въпроса. Нямам при мен компютър в момента, за да пробвам. Иначе съм с телефона, за който питаш и андроид 11.


П.п. току-що проверих и се оказа, че през вградения файл мениджър имам достъп до въпросната папка.

Sent from my M2007J3SG using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
Цитирай

Има нов пач, малко над 700 Мб. Кръпки за сигурност до Април.


Прикачени файлове Миниатюри
       

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

(2021-05-11, 16:10:08)valkov2 написа:  Има нов пач, малко над 700 Мб. Кръпки за сигурност до Април.

Колеги, какво ви е мнението за 12.1.4.0 ..всичко наред ли е с нормалната работа на телефона ? Питам тъй като аз все още съм на 12.0.2 и се чудя вече дали да упдейтвам или да изчакам, оправянето на някои проблеми ?

Пост #115
Цитат:като да подчертая, че става дума за MIUI 12.1. 1 , а не за 12.1.3 !!!!!

- gesture navigation is not working
- MIUI 12.0, 12.1 and 12.2 drains battery crazy.
- Touch screen became so unresponsive at times, that I feel like screaming!
- pop up bubble doesn't work
- Icon animation - gone.
- Notifications are not aligned
- Charging speed reduce on 18 watts fast charger after this update

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

Здравейте колеги, някой успя ли да се справи с проблема с chat head-a на месинджъра на фейсбук. След ъпдейта до андроид 11 е ужас, просто думи нямам. Някакви невзрачни балончета, ужас. Не може да се отвори на цял екран, сумати натискания излишни, за да ти стане на цял екран. Мисля вече да сменям марката. Може и глупаво да звучи, но ползвам активно месинджъра и това ме натоварва. Пробвах със стара версия, пиша съобщения и работи, но не мога да изпращам клипчета и снимки, крайно неудобно. Не знам вече какво да направя, хард ресет правих, същото..... Как е при вас?


Прикачени файлове Миниатюри
           
Цитирай

Това не е проблем с чатхеда на Месинджър. Това е нова функционалност от андроид 11. Марката няма да ти помогне като я смениш.
https://www.techadvisor.com/how-to/googl...r-3796969/
Цитирай

Как да не е от марката, майка ми има самсунг, който също е с андроид 11, но показва балончетата по-добре, а тук е трагедия при тия.....
Цитирай

Говорим за функционалност, която е от андроида, а не кой как я е изпълнил. За да работи едното трябва да спреш другото. Отвори ли линка?
Цитирай

Нов ъпдейт - MiUi 12.5 За сега ми прави впечатление, че анимациите са доста плавни и мазни.
Цитирай

(2021-07-06, 13:57:18)aivanov99 написа:  Нов ъпдейт - MiUi 12.5 За сега ми прави впечатление, че анимациите са доста плавни и мазни.

Това на коя версия е - европейска EUXM или глобалната MIXM ?

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

EUXM

Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
Цитирай

Update


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

Не ми се чакаше и си сложих ъпдейта ръчно. Първите впечатления са положителни - телефона стана осезаемо по-пъргав и живота на батерията се повиши. След предишните два ъпдейта часовете екран намаляха с около час. Тук се върна на първоначалното си ниво, както беше когато го взех.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

И аз ръчно си го инсталирах....Отзивите ми са положителни
Цитирай

Здравейте.Наскоро си взех едно Redmi Note 10pro.Супер си е телефончето,но нещо не се справям с настройките.Когато говоря по тела не мога да си пусна нета.Ползвам го постоянно това в работата си и сега ме дразни.Като приключа разговора нета си работи.нещо съм цъкнал ,но не мога да го разбера.Сравнявам със стария Note 7 и уж са еднакви настройките.И съм си въвел лимит на данните за месец.Показва дневния трафик,но не намалява от крайния.Ако може да помогнете с инфо ще съм благодарен.Поздрави.
Цитирай

Привет,
и на мен ми се случвало това. но мисля че само когато съм на селото (където обхвата е лош/клетката е далече и често сменя 4G/HSDPA ..
В градът не съм забелязал някога да съм имал този проблем' (ако може така да се нарече) !

Та според мен може да се дължи на честа смяна на сигналите поради далечна клетка или нещо подобно.Тъй както пак казвам в града няма подобен проблем'.



ПС : колеги след 5-6 дни ползване на 12.5.1 забелязали ли сте някакви проблеми, че аз все още съм с 12.0.3 както се казва "Страх, лозе пази" Smile ?

Google Nexus 7 32GB 2012  5.1.1 stock  |  +  | LG G2  5.0.2 stock |  +  | Samsung Galaxy S7 Edge 32 GB 7.0 stock / VVT +  | Xiaomi MI Note 10 Lite

A journey of a thousand miles begins with a single step - Lao-tzu
Цитирай

Засега нямам оплаквания. Всичко върви изненадващо добре.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Има нов ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на ibrahim79 за това мнение:
  • valkov2
Цитирай

Здравейте и се извинявам, ако не е за тук това. От 2 седмици съм с redmi note 10 pro, взех го шредимно заради камерата, но вечер снимките не са изобщо впечатляващи, а да не говоря за зуума, някок купувал ли си е телескоп за подобен телефон да изрази едно мнение, p30 вади по хубави снимки с много по малко мегапиксели.

Другото което е дайте някакви настройки за нощно снимане, луната в никакъв случай не мога да я фокусирам, мнения?
Цитирай

Несериозно е да се сравняват двата модела. р30 e флагман, а този е средняк.
Няма как да очакваш за 400лв да получиш качеството на р30 (въпреки, че е на 2 години).
Основни неща като OIS липсват. Да не говорим за Лайка Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • ibrahim79
Цитирай

Секюрити пач за септември


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на ibrahim79 за това мнение:
  • valkov2
Цитирай

Нов ъпдейт


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

12.5.5 е т.нар. Enhanced. Добавена е функцията за увеличаване на РАМ-а с 2 гб.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
Цитирай

Актуализирах, как се активира тази опция за РАМ-та? Някой знае ли, не можах да намеря тази опция

Намерих опцията, активирана е, но не виждам да се е увеличила рамта. Пак си показва толкова, с колкото разполага телефонът
Цитирай

Откъде се активира тази функция
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)