Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Лични впечатления и коментари

(2020-12-20, 22:08:04)martoo написа:  Защото е супер безсмислена ,губи се голяма част от дисплея .



Губи защото не се измества лентата с иконите на нивото на дупката. Ако беше, сега щеше да има само екран без дупки и икони. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари

След презентацията на новия модел, Galaxy S20 бе свален от продажби в някои региони, в САЩ и Великобритания - също.
[Изображение: 97a82137d64a.jpg]
Източник:>>>>>>

 
Цитирай

Някой забелязал ли е, че след вчерашния ъпдейт не може да се сменя името на дадена снимка?

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Имам едно бързо питане, на което не можах да намеря точен отговор. Въпроса не е кой знае какво, но се породи факта на често прекъсване.
Каква е разликата между Smart View и Wi-Fi Direct? Като гледам филми през Smart View на Sony TV се получават, чести прекъсвания на връзката докато я стабилизира в началото. Случвало се е и да няма никакви, но е рядкост. През Wi-Fi Direct като се връзва все още нямам поглед над нещата. При вас как е?
Цитирай

@kaktus_78 - Ако отвориш снимката през Галерия , не можеш да я преименуваш ( това бе валидно и в предните версии). Отвори я през файловия мениджър и тогава става.
Цитирай

(2021-01-21, 13:50:02)BisVal написа:  @kaktus_78 - Ако отвориш снимката през Галерия , не можеш да я преименуваш ( това бе валидно и в предните версии). Отвори я през файловия мениджър и тогава става.

Да, но не ви ли е странно?

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

Здравейте,  отново проблем. Няколко месеца не съм ползвал  Препращане на повиквания. Не ми дава.  Страхотния Самсунг С20+ ми изписва проблем , проверете СИМ или мрежова връзка. От картата правя обаждания и има работещ мобилен интернет.
Преместих картата в Нокиа фенерче и без проблем стана веднага.
Някакви идеи?
Или да спирам мъките с това недоразумение С20+ ?
.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай

(2021-01-22, 23:02:14)Иво 73 написа:  Здравейте,  отново проблем. Няколко месеца не съм ползвал  Препращане на повиквания. Не ми дава.  Страхотния Самсунг С20+ ми изписва проблем , проверете СИМ или мрежова връзка. От картата правя обаждания и има работещ мобилен интернет.
Преместих картата в Нокиа фенерче и без проблем стана веднага.
Някакви идеи?
Или да спирам мъките с това недоразумение С20+ ?
.

Продавай го не се занимавай с боклуци . То търпи ли се "недоразумение" Smile .
Цитирай

(2021-01-18, 15:45:35)NoMaD написа:  След презентацията на новия модел, Galaxy S20 бе свален от продажби в някои региони, в САЩ и Великобритания - също.
[Изображение: 97a82137d64a.jpg]
Източник:>>>>>>
И тук беше доста трудно да се намери.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
Цитирай

При Apple от години им е такава политиката . Все пак всеки попива от тях Smile .
Цитирай

Не е точно така, ама хайде да не разваляме темата със спор.

времето е като парите - никога не стига
[-] 1 потребител изказва благодарност на pepy1 за това мнение:
  • Spown
Цитирай

Колеги, този фабричния екранен протектор скапва ли чувствителността на дисплея? Защото като че зацепва при мен на места и се чудя дали да не го махна макар че ми се струва добре залепен без луфтове.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Включваш в  Настройки- Дисплей- Чуствителност на допир. 
Ако не те удовлетворява махаш протектора.
Ако отново не те удовлетворява вземи от по- горе  съвет Bu  - "продаваш телефона".


Прикачени файлове Миниатюри
   
[-] 1 потребител изказва благодарност на Иво 73 за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай

Моля проверете си !
Никой ли няма проблем с Пренасочване на повикванията?
Цитирай

(2021-01-26, 05:51:23)Иво 73 написа:  Моля проверете си !
Никой ли няма проблем с Пренасочване на повикванията?

Не съм тествал, защото не ползвам принципно тази опция, но видях че си писал и за друг проблем който имаш със синхронизацията
Явно доста си ровил ( или ако не си пак го направи ) , НО върни заводски и инсталирай приложеинята на чисто, аз съм Убеден че ЩЕ си работи и пренасочването и синхронизацията на пощата 
П.С: 
Но тествай дали всичко е наред ПРЕДИ да правиш каквито и да е настройки ( веднага след преинсталиране )  Rolleyes

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай

Колега благодаря.
Стана със синхронизацията.
Ако се опиташ да видиш от къде идва проблема и с пренасочванията ?
Цитирай

(2021-01-26, 10:52:22)OGIER написа:  Не съм тествал, защото не ползвам принципно тази опция, но видях че си писал и за друг проблем който имаш със синхронизацията
Явно доста си ровил ( или ако не си пак го направи ) , НО върни заводски и инсталирай приложеинята на чисто, аз съм Убеден че ЩЕ си работи и пренасочването и синхронизацията на пощата 
П.С: 
Но тествай дали всичко е наред ПРЕДИ да правиш каквито и да е настройки ( веднага след преинсталиране )  Rolleyes

Няколко пъти нулирах до заводски настройки ( със и без СИМ карта в телефона) и за съжаление  Пренасочването не работи. В Самсунг S9+ и Нокия фенерче пренасочва картата.
Цитирай

Има си кодове за проверка на тия "неща"
Ако си на виваваком *61* № на който искаш да прехвърлиш #
A за проверка на стуса се пише *#61#

Макар, че аз имах един самсунг, на който дори и след час разговори с оператора не можах да му подкарам прехвърлянето.
После след около месец пробвах и тръгна сам?!

По темата и без много обяснения Smile:
Мойте лични впечатления, като скорошен собственик на S 20 plus, е че въобще не си струва парите. Ако пък трябва и да се купува без договор на пълната му цена от около 1500лв абсурд
Имам и А71, който е 2-3 пъти по евтин и върши същата работа, че и от към батерия е доста по-добре
Цитирай

Здравейте ! Искам да попитам нещо! Утре ще ми дойде една s20-ка но искам да знам този телефон идва ли си със фабричен протектор,както беше при S10.!?
Цитирай

Да идва с фабричен протектор .
Цитирай

(2021-02-10, 00:09:26)martoo написа:  Да идва с фабричен протектор .

Благодаря за бързата намеса!
Цитирай

Здравейте ,подариха ми S20 ultra .. аз съм стар човек не е много за мен но както и да е та старата ми пущина като пропусна някой обаждане ми светкаше едно диотче а този модерния не мога да го накарам да ме известява и се питам в мен ли е причината или не а и екранна снимка не мога да направя ...не,че е голям проблем но ,ако някой реши да помогне ще е добре. Фотото му било супер казват но трябва да му разбираш,ако снимам така както е настроено ще стават ли нещата или се изискват и допълнителни умения . Сигурно още 100 питания ще ми хрумнат но се възпирам до тук
Сполай ви младежи
Цитирай

Няма го това, казва се лед индикатор, а го няма, защото телефоните вече нямат рамки и няма къде да го поставят.
Но затова има Always On Display, ако не знаеш, къде седи, напиши това в настройки в търсачката, а това е новия индикатор, там има доста повече функции.
Може да сменяваш дизайна на часовника, ще те известява, от кои приложения ти пишат и други.
Има и приложения, където селфи камерата свети отстрани, но не знам, дали ги има в Google play, но по-добре не се занимавай.
Иначе камерата е добра и не трябва да му разбираш, те повечето хора не разбират и затова снимат на авто, което е нормално, защото вадиш телефона и снимаш, кой ще се занимава с ръчни настройки.
Ако има нещо друго, питай.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • chepkata
Цитирай

След юлското обновяване на системата, не ви ли греят повече телефоните? Забелязвам и завишена консумация на батерията при същото ползване. Предимно сърфиране и вайбър на wi-fi.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • dragodraganov
Цитирай

(2021-07-16, 10:48:27)airbus написа:  След юлското обновяване на системата, не ви ли греят повече телефоните? Забелязвам и завишена консумация на батерията при същото ползване.  Предимно сърфиране и вайбър на wi-fi.

Аз не си спомням кога дойде последния ъпдейт, но наистина ми прави вчепетление, че нещо взе да грее много и да пада по-бързо батареята.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)