Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

UV Протектор Mate 40 Pro
#1

Здравейте!
Бих се радвал ако споделите дори да не е конкретно за модела, знам че на извити екрани най-качествения протектор е тип UV който прилепва плътно, дори ако се сравни с така наречените full glue 5D които малко или много отнемат от екрана.

Според Вас надеждни ли са, тоест падат ли лесно след като се сложат - мехури образуват ли се?

Питам защото съм с фабричното фолио и все още не ми се "рискува" да го махам, още повече че досега не съм слагал такъв тип.

Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
Аксесоари
#2

След няколко месеца колкото и добре да е залепен почва да влиза въздух и се обрвзувят големи петна, поне при мен.
Цитирай
#3

Вземи си още няколко протектора като фабричния и не се занимавай с глупости.
В алито сигурно са за без пари. Всичко останало е пари на вятъра и на всичкото отгоре е и безсмислено.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#4

На Mate 30 pro 6 месеца не е мръднал протектора с UV лепило. Обаче иска печене няколко часа , не няколко минути.
Цитирай
#5

(2021-09-12, 06:27:06)pnnlv написа:  На Mate 30 pro  6 месеца не е мръднал протектора с UV лепило. Обаче иска печене няколко часа , не няколко минути.

При такова печене, няма да можете да го махнете после и съм сигурен че дисплея ще замине при опит да се махне.

(2021-09-11, 22:23:15)Spellbound91 написа:  Вземи си още няколко протектора като фабричния и не се занимавай с глупости.
В алито сигурно са за без пари. Всичко останало е пари на вятъра и на всичкото отгоре е и безсмислено.

Това е идея, можете ли да ми дадете линк.
Благодаря!

Huawei Mate 10 Pro Titan 128 GB --> Huawei Mate 40 Pro 256GB Black
Цитирай
#6

Аз си поръчах хидрогел от алито, пише че покривал целия екран, само трябва да си ги взема и ще ги тествам
[-] 1 потребител изказва благодарност на Andon0v за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай
#7

(2021-09-12, 12:08:27)Viiipeer написа:  При такова печене, няма да можете да го махнете после и съм сигурен че дисплея ще замине при опит да се махне.


Това е идея, можете ли да ми дадете линк.
Благодаря!

Линк не мога да ти дам, тъй като не съм се интересувал от подобни аксесоари (никога не съм давал пари за протектори). 
Влез в алито и сортирай по рейтинг и продажби. Поръчваш си 10тина бройки и си сменяй когато ти е кеф. 
P40 Pro вече над година го ползвам без нищо върху екрана и си е ок. Спазвам прости правила (без монети и ключове при телефона). Така е било със всичките ми телефони.
Успех!

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Spellbound91 за това мнение:
  • Viiipeer
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)