Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Pay / Google Pay + Revolut

И аз стигнах до извод, че lock на bootloader-a без wipe няма да стане.
А как седи въпроса със Samsung Pay в България? (телефона ми е рег. в BG)
Цитирай
Аксесоари

(2021-09-10, 10:29:22)MetaDream написа:  И аз стигнах до извод, че lock на bootloader-a без wipe няма да стане.
А как седи въпроса със Samsung Pay в България? (телефона ми е рег. в BG)

Мисля, че на този етап няма опция да го подкараш в България. Последно като свалях APK-то, не искаше да се свърже апа. Но вече и апа на Gpay официално е наличен в България, така че за какво ти е Samsung Pay?
Цитирай

(2021-09-16, 14:23:37)Xoner написа:  Мисля, че на този етап няма опция да го подкараш в България. Последно като свалях APK-то, не искаше да се свърже апа. Но вече и апа на Gpay официално е наличен в България, така че за какво ти е Samsung Pay?

На GPay не му работи contactless payments, най-вероятно заради това, че bootloader-a е unlocked. За да се lock-не, изглежда трябва да се wipe-не целия телефон, което ми се струва прелакено много занимавка, та затова.
Цитирай

(2021-09-16, 14:37:49)MetaDream написа:  На GPay не му работи contactless payments, най-вероятно заради това, че bootloader-a е unlocked. За да се lock-не, изглежда трябва да се wipe-не целия телефон, което ми се струва прелакено много занимавка, та затова.

Това съм го пропуснал извинявам се. По принцип с един хубав бекъп, не би трябвало да имаш проблеми след wipe-a (сравнително) бързо да възстановиш всичко.
Цитирай

(2021-09-10, 10:29:22)MetaDream написа:  А как седи въпроса със Samsung Pay в България? (телефона ми е рег. в BG)

За Samsung Pay трябва:
- телефона/часовника да е с CSC за стана, в която има официално Samsung Pay. (България не е от тях).
- картата, която се добавя да е от банка поддържа Samsung Pay и чийто BIN е за държва, която поддържа Smasung Pay. Само Curve е такава карта, но септемви 2020 , картите за българи вече са с BG BIN, преди това бяха с UK BIN и ставаха за SPay.

Усмихни се . . . Животът е Хубав Smile
Samsung S24 Ultra 5G, S23 Ultra 5G, S22 Ultra 5G, S21 Ultra 5G, Note 20 Ultra 5G, Note 10+, Note 9, Note 8, Note 5, Note 3, Nokia 808, N8, 5800, N95, 6600, 6510, 5510
Цитирай

Здравейте,опитах се да платя през телефона и не ми разреши. Устройството не спазва изискванията за сигурност, а пък последно съм платил на 28.04. Телефона е Samsung note 10 с променено CSC THL/BGL, AUT/BGL[Изображение: 3fa4807d5cf7590dc30c4b077259d43c.jpg]

Изпратено от моят SM-N970F с помощта на Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)