Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/S20+ - Софтуерни проблеми и въпроси

Благодаря много! @martoo
Цитирай
Аксесоари

На другия слагай повече черни картинки и ги сменявай по-често, за да не стане пак така, да не седи телефона в статично положение.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай

Колеги, по какъв начин се активира Volte на А1? Телефонът е техен S20+. На 4г не излиза иконата Volte.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2021-07-01, 11:59:40)airbus написа:  Колеги, по какъв начин се активира Volte на А1? Телефонът е техен S20+. На 4г не излиза иконата Volte.

Последно активираха сравнително безпроблемно услугата в чата на сайта им.

Oneplus 6 6/64 mirror black, Xiaomi Mi 11 lite 5g
[-] 1 потребител изказва благодарност на batala за това мнение:
  • airbus
Цитирай

(2021-07-01, 12:03:55)batala написа:  Последно активираха сравнително безпроблемно услугата в чата на сайта им.

 Мерси, точно така стана. Не е бил активиран от сим. Направиха го ръчно

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

(2021-07-01, 14:34:57)airbus написа:   Мерси, точно така стана. Не е бил активиран от сим. Направиха го ръчно

Как така ръчно, какво направи?

SGS2>SGS4>SGS6>SGS8>SGS10>SGS20+>SGS22+>SGS23+
Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47 mm LTE 
Galaxy Buds Pro
Цитирай

(2021-07-01, 18:36:57)kaktus_78 написа:  Как така ръчно, какво направи?

Ръчно го активира служител от А1 след чат.
От любопитство исках да видя дали ще заработи. Не мисля да ползвам Volte и 4G. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

след чат ми обясниха, че ще се свърже друг техен служител и все още чакам. За мен това е измама
Цитирай

При ползване на телефона с две ръце, доста често ми се случва да закривам и заглушавам с пръст долният говорител.
Така установих, че полученото звуково уведомление се възпроизвежда само от него, а не и от този в горната част на телефона, ако е стерео. Явно не е .
Има ли настройка, която може да променя звуковото уведомление от кой говорител да се възпроизведе?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

https://mobilebulgaria.com/news/nepriyat...otrebiteli

При някой появило ли се е това, описано в линка горе?

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

При мен не, но малкия s20 не е споменат, което е интересно като са с еднакви дисплеи.

Изпратено от моят SM-G980F с помощта на Tapatalk
Цитирай

Дисплеите не са еднакви!
Цитирай

Ако се брои, при мен преди 8 месеца ми изгоряха пиксели или пиксел. Гаранцианно сменен дисплей

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Хора на вас телефоните ви запопвач ли да греят след като започнеш да работиш с него, било то да чатиш, да гледаш соц мрежи и т.н.? При мен направо започва да пари след като се натовари малко, не знам какво е охлаждането на тея процесори, обаче много грее.
Цитирай

(2021-07-19, 14:11:18)Sashko_Trg написа:  Хора на вас телефоните ви запопвач ли да греят след като започнеш да работиш с него, било то да чатиш, да гледаш соц мрежи и т.н.? При мен направо започва да пари след като се натовари малко, не знам какво е охлаждането на тея процесори, обаче много грее.

Подкрепям те с две ръце. Сега по тези жеги направо след няколко минути пари, та пари. Започва и да накъсва на места при работа. Изход-като загрее го залепям до духалката на колата и климатикът си свършва работата Smile

SAMSUNG S24 Ultra Black, 512GB
Цитирай

Ползвам S20 + от А1, версията с двете сим карти SM-G985F/DS G985FXXXU8DUF9.
Този модел поддържа ли еSIM? Обмислям да ползвам тази екстра за предплатен интернет при пътуване извън ЕС.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай

Да,аз съм от година така

Samsung S20 plus
Samsung S10
Samsung S9 plus
Samsung S8
Samsung S6
etc.
Цитирай

Колеги, има ли начин при обаждане автоматично разговора да минава през свързаното блутуут устройство (кола например) а не да трябва всеки път да го избираш ръчно?

Благодаря предварително,

SM-G780G/DS
Цитирай

Отиваш на контакти,настройки,отговаряне и прекратяване на разговор.Там имаш автоматичен отговор при свързано устройство.
Цитирай

(2021-11-15, 16:37:14)alexkara написа:  Отиваш на контакти,настройки,отговаряне и прекратяване на разговор.Там имаш автоматичен отговор при свързано устройство.

Благодаря. Не е особено практично обаче. Ми ако звънне любовницата докато съм с жена ми?

SM-G780G/DS
Цитирай

(2021-11-15, 17:15:41)osssinator написа:  Благодаря. Не е особено практично обаче. Ми ако звънне любовницата докато съм с жена ми?

Тогава направи го и на жената! Wink
Цитирай

(2021-11-16, 12:45:00)alexkara написа:  Тогава направи го и на жената! Wink

Пробвах но не работи. Пак трябва ръчно да се избира блутута. Страшна тъпотия. Писах тема и в ХДА ама и там само такива като мен се възмущават от същия проблем.

SM-G780G/DS
Цитирай

(2021-11-16, 17:57:20)osssinator написа:  Пробвах но не работи. Пак трябва ръчно да се избира блутута. Страшна тъпотия. Писах тема и в ХДА ама и там само такива като мен се възмущават от същия проблем.

Аз не мога да разбера какъв точно е проблема? Ако веднъж си сдвоил блутута на телефона с този на колата, то би трябвало всеки път като си вътре автоматично да ти се закача и съответно да виждаш кой те търси на мултимедията или head-up дисплей ако имаш такъв, и да си отговаряш на обаждането директно от волана със съответния бутон. При мен поне така работят всички телефони които съм ползвал на няколко автомобила с блутут. Никога не е имало проблем с автоматичното свързване. При теб обаче явно проблема е друг...

Samsung Galaxy S20 Plus 5G Cosmic Black
Цитирай

(2021-11-16, 19:55:54)marto74bg написа:  Аз не мога да разбера какъв точно е проблема? Ако веднъж си сдвоил блутута на телефона с този на колата, то би трябвало всеки път като си вътре автоматично да ти се закача и съответно да виждаш кой те търси на мултимедията или head-up дисплей ако имаш такъв, и да си отговаряш на обаждането директно от волана със съответния бутон. При мен поне така работят всички телефони които съм ползвал на няколко автомобила с блутут. Никога не е имало проблем с автоматичното свързване. При теб обаче явно проблема е друг...

И при мене е така.Работи без грешка.Независимо дали е в автомобил или някакво друго блутут/колонка,хендфри/.Ако има повече от едно устойство тогава избираш с кое да работи.Има проблем само ако телефона е свързан с колата и е пусната навигация.Някой от навигациите нямат гласово през колата/някой версии на Sygic,iGO,TomTom,Google Maps/
Цитирай

(2021-11-16, 22:25:46)alexkara написа:  И при мене е така.Работи без грешка.Независимо дали е в автомобил или някакво друго блутут/колонка,хендфри/.Ако има повече от едно устойство тогава избираш с кое да работи.Има проблем само ако телефона е свързан с колата и е пусната навигация.Някой от навигациите нямат гласово през колата/някой версии на Sygic,iGO,TomTom,Google Maps/

Явно гениите от Самсунг не са предвидили, че обикновен юзър може да ползва повече от едно блутут устройство. Нелепо е да имаш кънекнъти слушалки или автомобил и разговора да не започва автоматично през тях.

SM-G780G/DS
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)