Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy S20/20+ - Батерия, проблеми, съвети

(2022-02-23, 09:26:04)rusnakaa написа:  Аз направих друго - сложих над 100 приложения в дълбоко спящ режим. Вчера ми даде 4 часа и 30 минути SOT от 100 до 15%. Сега си сложих фабричното ограничение да зарежда до 85% и ще меря и днес. Сложих Гугъл плей магазин да и той да спи дълбоко, че точно от него ми идваха проблеми... Да видим.
Това беше първото нещо което направих ( не,че не си бяха дълбоко спящи), но не даде резултат поне при мен. След като нулирах разрешенията, тогава ги сложих обратно да спят дълбоко.

Sent from my SM-G980F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари

Ето как се държи батерията в 2 поредни дни от 85 до 15 процента. Тъкмо се зарадвах, че изкара 5 часа и Бааааам   Bu  .... Просто не разбирам - ползвам телефона по един и същ начин.... Баща ми с Realme 8 изкарва над 10 часа SOT с едно зареждане...


Прикачени файлове Миниатюри
       
Цитирай

(2022-02-26, 21:00:22)rusnakaa написа:  Ето как се държи батерията в 2 поредни дни от 85 до 15 процента. Тъкмо се зарадвах, че изкара 5 часа и Бааааам   Bu  .... Просто не разбирам - ползвам телефона по един и същ начин.... Баща ми с Realme 8 изкарва над 10 часа SOT с едно зареждане...

Амоледа си харчи, виж си времето на изключен екран...

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
Цитирай

Колеги, от известно време забелязвам бързо падане на батерията, както и загряване на телефона.
Ползвам го предимно за сърфиране на wi-fi. Реално не го товаря.
Чистих кеш, но не помогна.
Системата не е обновявана от октомври.
Телефонът го ползвам от 1 година.
Какво следва да направя за отстраняването на горните проблеми?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • mitko1907
Цитирай

Здравейте колеги. Имам Samsung s20+. Когато искам да включа пестене на енергия ми изписва, че трябва да изключа демонстрационния режим. Но не го намира. Може ли малко помощ. Благодаря предварително
Цитирай

Провери чрез Настройки - Security - Администратори на програмата. Там би трябвало да има демо режим, който може да бъде деактивирн.

 
Цитирай

Здравейте, подмених батерията на Samsung s20+ в сервиз на Самсунг, заради бързото й изтощаване но сега и новата реално отново се изтощава бързо. Има ли вариант да се провери дали нещо софтуерно не източва батерията?
Цитирай

Има - ресет на телефона.
Цитирай

някой пробвал ли е с изключване на ram plus дали се подобрява резултата на батерията?

SM-G780G/DS
Цитирай

(2023-01-17, 17:30:54)osssinator написа:  някой пробвал ли е с изключване на ram plus дали се подобрява резултата на батерията?

Нямам опцията ram plus и всичко на чук след две години работа Smile Вероятно щото съм на Андроид 11  Big Grin

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 4 гост(и)