Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Гугъл не ме допуска до акаунта ми
#1

Не знам дали някой е имал този проблем ! Нулирах смарта и сега Гугъл не може да изпълни своите условия за достъп до акаунта ми ! Праща ми кодове,които не получавам ! Дори вече и в лаптопа не мога да влезна гугъл плей,ютуб и т.н.
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво значи "нулирах смарта" ?
Цитирай
#3

Явно е върнал е до заводски настройки устройството си.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#4

Върнах го към фабричните настройки !
Цитирай
#5

Ако получаваш кодовете като SMS, но реално не можеш да стартираш телефона - опитай да сложиш SIM картата в друг телефон, за да получиш SMS-a.

Възможно е поради проедица неуспешни опити за логване - да има защита, която блокира временно достъпа до акаунта. При връщане към заводски - аз първо изтривам гугъл акаунта от телефона, после връщам към заводски и стартирам телефона, като нов, логвам се в гугъл акаунта си - има различни опции за двуфакторно потвърждаване.

Над силата е само умението да я владеем!
[-] 3 потребители изказват благодарност на divna за това мнение:
  • DoryanY, jhoro, sapiora
Цитирай
#6

Аз вече не мога да вляза в профила си и от лаптоп !?  Явно някой блокира достъпа !?  Ни поща ,нито нищо... !? А и Гугуъл нямат никаква поддръжка,само разни алгоритми с въпроси и отговори,които не вършат работа в случая ! Всички започват с : Влезте в профила си ....!? Е как да вляза,като не може !? С тел.номер ми иска име и фамилия в профила,е от къде да го знам преди десет годи с какво име съм дал....!?  Блокаж !
Цитирай
#7

(2022-03-04, 19:28:45)keyemkey написа:  Аз вече не мога да вляза в профила си и от лаптоп !?  Явно някой блокира достъпа !?  Ни поща ,нито нищо... !? А и Гугуъл нямат никаква поддръжка,само разни алгоритми с въпроси и отговори,които не вършат работа в случая ! Всички започват с : Влезте в профила си ....!? Е как да вляза,като не може !? С тел.номер ми иска име и фамилия в профила,е от къде да го знам преди десет годи с какво име съм дал....!?  Блокаж !

Прочете ли поста преди твоя?

(2022-03-04, 14:31:02)divna написа:  Възможно е поради проедица неуспешни опити за логване - да има защита, която блокира временно достъпа до акаунта.

Много пъти съм „прехвърлял“ достъп до акаунт от едно устройство на друго или съм го възстановявал на същото! Мои устройства и на други хра.
Гугъл даже ми мърмори, че имам прекалено много устройства, на които „стоя“ логнаг!
Никога не се е налагало повече от 2-3 опита!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#8

Прочете ли съветите ако не можеш да си влезеш в профила? https://support.google.com/accounts/trou...2620?hl=bg

(2022-03-04, 19:28:45)keyemkey написа:  Аз вече не мога да вляза в профила си и от лаптоп !?  Явно някой блокира достъпа !?  Ни поща ,нито нищо... !? А и Гугуъл нямат никаква поддръжка,само разни алгоритми с въпроси и отговори,които не вършат работа в случая ! Всички започват с : Влезте в профила си ....!? Е как да вляза,като не може !? С тел.номер ми иска име и фамилия в профила,е от къде да го знам преди десет годи с какво име съм дал....!?  Блокаж !
Полезен линк https://frpbypass.net/

Huawei P30
Цитирай
#9

(2022-03-04, 19:28:45)keyemkey написа:  С тел.номер ми иска име и фамилия в профила,е от къде да го знам преди десет годи с какво име съм дал....!?  Блокаж !

Съжалявам, че ще го кажа, но сам си си виновен. Прочети съветите, които ти дават, опитай да ги изпълниш, чети внимателно какво ти отваря Google и опитай по друг начин да си върнеш достъпа. Не е нужно нервничене към хората, които опитват да бъдат полезни. Ако не съм разбрал правилно, моля да ме извиниш.
Цитирай
#10

Да има един взаимно изключваш се гугълски съвет ! ?  "Посети Гугъл приложението,върви в профила си....."  Е как да отида в профила си,като нямам достъп ! Гугълските "съвети" не работят !?  Имаше съвет със преместване на сим картата на друг телефон за получаване на кодове,той звучи логично !  Ще пробвам !
[-] 1 потребител изказва благодарност на keyemkey за това мнение:
  • sapiora
Цитирай
#11

(2022-03-04, 19:28:45)keyemkey написа:  С тел.номер ми иска име и фамилия в профила, е от къде да го знам преди десет годи с какво име съм дал....!?  Блокаж !

Има една мисъл:
„Винаги казвай истината, така няма да ти се налага да помниш това, което си казал.“
Марк Твен

Каква е идеята - да се регистрираш с измислени данни?

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
[-] 1 потребител изказва благодарност на jhoro за това мнение:
  • DoryanY
Цитирай
#12

Пробвах съвета на Дивна с прехвърляне на СИМ карта на друг телефон,никакъв ефект ! Няма кодове !  Аз нямам достъп до мейла си,те ми пращат кодове на него !?  Що за гугълщина !?     
Цитирай
#13

Пробвай тогава с някой от тези методи https://www.digital.bg/kak-da-vazstanovi...94146.html

Huawei P30
Цитирай
#14

Нямаш ли зададен резервен имейл адрес или друго устройство с този акаунт, например стар телефон.

S21 FE
RN5 AI
[-] 2 потребители изказват благодарност на Emobul за това мнение:
  • fu4ko, jhoro
Цитирай
#15

Опитал си начина на колежката(сим в друг тел),а оставаш системата да ти праща ресет-кода на мейл?!Натисна ли "Изпробване на друг начин"?!Там избери тел.номер(опциите са три).Като избереш тел. какво става?
[-] 2 потребители изказват благодарност на vertexe за това мнение:
  • fu4ko, sapiora
Цитирай
#16

Аз писах,че пробвах !?
Цитирай
#17

Пробва ли с опцията да ти прати кода на друг имейл-различен от този,например аз съм задал като алтернатива outlook,или други доверени устройства за достъп-лаптоп,друг телефон.Аз имах същия случай,направих хард ресет с бутоните,и после същата работа с кода,не мога да го получа,пробвах друг метод за получаване,и от имейл клиента на лаптопа потвърдих и се получи.Това да ти прати кода по СМС мисля че не е ефективно,някой път не го праща.

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • jhoro
Цитирай
#18

Аз писах,че пробвах съвета ! Всичко съм изпробвал,което може да се сетете !
Относно линка на Doryan !  Не е за моята ситуация !? Аз не съм забравил паролата ! Но да речем,че съм я забравил,пак се стига до изпращане на кодове,които не получавам ! Гугъл не ми предлага алтернативния мейл,който съм дал,а и го знам защото го ползвам !?
Още една екранна снимка пращам в която Гугъл ме третира като гост....и ми казва,че не е моят компютър !? Що за съобщения,той ограничава достъпа до един единствен компютър ли !? Но аз работих с акаунта си от този компютър и проблема се случи след връщане към заводските настройки на смарта !? Тогава стана блокирането на акаунта и в смарта и в лаптопа !


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#19

Може проблема да идва от това че трябва да се изчака,при проблем с логване във Вайбър е 24ч.и чак тогава ти праща кода.В тази статия пише че за гугъл е 48 ч.и тогава да се пробва пак.

Ето как да възстановите паролата си за Gmail без телефонен номер и имейл за възстановяване:

    Отидете на Google Account Recovery.
    Въведете вашия имейл.
    Изберете „Опитайте друг начин за влизане“
    Кликнете върху „Опитайте по друг начин“
    Кликнете отново върху „Опитайте по друг начин“.
    Изчакайте 48 часа.
    Проверете имейла си за връзката за възстановяване.

Още полезни съвети,дано да помогнат
https://reviews.tn/bg/wiki/how-can-i-rec...ne-number/

Huawei P30
[-] 2 потребители изказват благодарност на DoryanY за това мнение:
  • keyemkey, sapiora
Цитирай
#20

Така да се забатачи човек - странна работа!

Аз имам:
  • Потвърждаване в две стъпки
  • Подкани от Google - на телефона
  • Приложение Удостоверител
  • Гласово или текстово съобщение - на резервни номера
  • Резервни кодове
  • Устройства, на които имате доверие -. поне 3-4, на които съм логнат

Отделно има
„Начини, чрез които можем да потвърдим, че това сте вие
Те могат да се използват, за да се уверим, че наистина вие влизате в профила си, или да се свържем с вас, ако в него има подозрителна активност
  • Телефонен номер за възстановяване
  • Имейл за възстановяване
  • Въпрос за защита

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#21

(2022-03-06, 15:35:15)jhoro написа:  Така да се забатачи човек - странна работа!

Аз имам:
  • Потвърждаване в две стъпки
  • Подкани от Google - на телефона
  • Приложение Удостоверител
  • Гласово или текстово съобщение - на резервни номера
  • Резервни кодове
  • Устройства, на които имате доверие -. поне 3-4, на които съм логнат

Отделно има
„Начини, чрез които можем да потвърдим, че това сте вие
Те могат да се използват, за да се уверим, че наистина вие влизате в профила си, или да се свържем с вас, ако в него има подозрителна активност
  • Телефонен номер за възстановяване
  • Имейл за възстановяване
  • Въпрос за защита

Всичко е добре написано,но Гугъл не предлага нито тел.номер за възстановяване,нито алтернативния мейл който съм дал, нито разни други въпроси....все едни и същи неща,които съм ви показал на екранните снимки. Има един вариант,но като се върна на предишния компютър в който все още съм логнат,дали и от там са ме отписали !? Друг вариант,обаждане по телефона на някои от близките представителства на Гугъл !
Цитирай
#22

(2022-03-06, 18:11:23)keyemkey написа:  Всичко е добре написано,но Гугъл не предлага нито тел.номер за възстановяване,нито алтернативния мейл който съм дал, нито разни други въпроси....все едни и същи неща,които съм ви показал на екранните снимки. Има един вариант,но като се върна на предишния компютър в който все още съм логнат,дали и от там са ме отписали !? Друг вариант,обаждане по телефона на някои от близките представителства на Гугъл !

Нещо не правиш правилно!
Само като си „почистя“ браузъра - и съм аут от акаунта.
Пиша име парола и ми дава десетина варианта - за верификация!

- Учителю, каква е тайната на истинското щастие?
- Никога не спори с идиоти.
- Учителю, не съм съгласен, че точно това е тайната!
- Така е, прав си!
Цитирай
#23

Ей заради това си използвам АБВ-то.
На майка и блокираха цял профил в който имаше облак със снимки от над 10 години и всичко замина подяволите, защото от гугъл бяха блокирали всичко, отделно при оплакването всеки път ти връщат един и същ автоматичен отговор.
АБВ-то ще ми го блокират, ама друг път!
Цитирай
#24

Ще се логнеш в гугъл с абв, ама друг път Smile
Бтв когато гугъл иска акаунта, се пише без @gmail.com
Цитирай
#25

Diido0 сигурно има предвид,като имейл за възстановяване.

Huawei P30
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)