Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pocophone F2 Pro Актуализации и бъгове

Здравейте, искам да попитам който е актуализирал калкулатора как се смята. Всъщност като се опитам да пресметна по голяма цифра и калкулатора "слага" запетая  на всяка трета цифра и това не ме устройва. Искам да събера примерно 584115+830=584945, а калкулатора си смята нещо съвсем различно     

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
Аксесоари

Привет, аз съм с версия 12.3.12 и при мен смята коректно.
Това което се сещам да те посъветвам да си изтриеш кеша и данните на приложението и да опиташ пак,
предполагам нещо има проблем.
До колкото виждам е и последната налична версия на mi calculator
https://apkpure.com/calculator/com.miui....r/versions

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай

(2022-03-22, 09:59:45)simeonov_74 написа:  Здравейте, искам да попитам който е актуализирал калкулатора как се смята. Всъщност като се опитам да пресметна по голяма цифра и калкулатора "слага" запетая  на всяка трета цифра и това не ме устройва. Искам да събера примерно 584115+830=584945, а калкулатора си смята нещо съвсем различно 

Най-вероятно ползваш телефона на Английски език+регион USA или GB, като там със запетая се разделят хилядите, а с точка десетите, които са зад запетаята при нас. Виж в настройките на телефона кой регион ползваш и го смени на България.

Cognosce te ipsum!
[-] 2 потребители изказват благодарност на kayovas за това мнение:
  • milenvn, simeonov_74
Цитирай

Не е до региона май. Това се получи при последната актуализация на приложението. Като изтрия поседната актуализация тези запетайки изчезват.     

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Дръпни си друго външно приложение на КАЛКУЛАТОР и виж проблема има ли го, а е НЕ оставай с него и не го мисли повече.

SAMSUNG Galaxy S23+, 5G, 8 Gb / 512 Gb
SAMSUNG Galaxy A54, 5G, 8 Gb / 256 Gb
Цитирай

Изчисти данните на приложението и опитай пак.
Цитирай

Изчистих данните, деинсталирах и инсталирах наново и същата работа.
П. С Деинсталирах актуализацията и няма да актуализирам.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Ужас. Репортвайте тези бъгове, да си ги оправят.
Цитирай

Не зная дали има някакво значение, но ъпдейта го направих през APP Galery, а ни чрез Google play.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

(2022-03-22, 20:41:50)simeonov_74 написа:  Не зная дали има някакво значение, но ъпдейта го направих през APP Galery, а ни чрез Google play.

Имаш предвид HUAWEI AppGallery?

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • simeonov_74
Цитирай

(2022-03-23, 16:11:21)kayovas написа:  Имаш предвид HUAWEI AppGallery?

Да,но изтрих актуализацията и сега всичко е наред.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай

Вече има Xioami.eu А12 + MIUI 13 за нашия телефон, но e само през fastboot. Уикенда се навих да го сложа, ама отначало не ми разпозна телефона, та търсих драйвъри, пък то не е като всичко да е лесно и на едно място; после трябваше да правя врътки да инсталирам и самия fastboot, загубих 1 час и се отказах. Остарявам и не ми се занимава да чета за разни неща, които се предполага, че през 2022 отдавна трябва да стават с Next > Next >Next...

Ако някой си качи новата версия и има желание да сподели, ще се радвам да прочета лични впечатления.

П.П. така, както е тръгнало, май ще стигна до iPhone... Big Grin

Cognosce te ipsum!
[-] 1 потребител изказва благодарност на kayovas за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2022-03-30, 17:45:38)kayovas написа:  Вече има Xioami.eu А12 + MIUI 13 за нашия телефон, но e само през fastboot. Уикенда се навих да го сложа, ама отначало не ми разпозна телефона, та търсих драйвъри, пък то не е като всичко да е лесно и на едно място; после трябваше да правя врътки да инсталирам и самия fastboot, загубих 1 час и се отказах. Остарявам и не ми се занимава да чета за разни неща, които се предполага, че през 2022 отдавна трябва да стават с Next > Next >Next...

Ако някой си качи новата версия и има желание да сподели, ще се радвам да прочета лични впечатления.

П.П. така, както е тръгнало, май ще стигна до iPhone... Big Grin

Аз затова си кротувам с глобалния ром и когато дойде тогава Smile

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на hamilcar за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Ще изчакам появата на TWRP за А12, то е ясно. При мен 12.5,след последния ъпдейт работи без ядове та дори не смея да ъпдейтвам, защото батерията е добра.

Като се замисля, май е по-добре да се изчака, че последните години MIUI е проблемно.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Има twrp за андроид 12 и има достъп до файловете на xiaomi.eu
https://androidfilehost.com/?fid=2981970449027572987
[-] 3 потребители изказват благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4, kayovas, milenvn
Цитирай

Все още не виждам ROM за F2Pro, който да НЕ е за fastboot. Но ще се появи скоро, предполагам.

Cognosce te ipsum!
Цитирай

Ако гледаш xiaomi.eu - за всички устройства с андроид 12 е така.
Цитирай

Но гуд. Ъпдейтите на седмичните бета версии (тези, които ползваме xiaomi.eu) приключват на 18.07. След това ни остава обновяване само на стабилната версия Sad.

https://xiaomiui.net/xiaomi-will-stop-re...ces-18451/

Изпратено от моят POCO F2 Pro с помощта на Tapatalk

LG Optimus GT540-2.1 (Eclair)=>Alcatel Onetouch Idol-4.1.1(JB)=>Samsung Galaxy S3 Neo-4.4.2(KK)=>Xiaomi Redmi 4 Pro-6.0.1(MM)=>Xiaomi MI8SE-10 QKQ=>Poco F2 Pro 12 SKQ
Цитирай

MIUI 13 със Андроид 12 дойде на моя. Smile
[-] 1 потребител изказва благодарност на hglr123 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

(2022-04-15, 10:42:23)hglr123 написа:  MIUI 13 със Андроид 12 дойде на моя. Smile

Някакви впечатления? Разбира се, ако става въпрос за глобалния ром. При мен също дойде, но малко се чудя дали веднага да ъпдейтвам.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

Да, глобалния е.
Засега не наблюдавам някакви проблеми. Всичко си работи нормално.


Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
Цитирай

(2022-04-21, 10:36:01)hglr123 написа:  Да, глобалния е.
Засега не наблюдавам някакви проблеми. Всичко си работи нормално.


Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk

Ресет прави ли на телефона? При мен dark mode не работи както трябва. Реално приложенията не са с черен фон. Може би само това виждам засега. Дано не са оказали батерията, за което ще знам след няколко дни.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай

Не, ресет не правя.

Sent from my POCO F2 Pro using Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на hglr123 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай

Да не пускам нова тема: Някой знае ли как да мога да изтрия Google one без компютър и руутване на телефона ?
Цитирай

https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=90569
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • DxV_pRo
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)