Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Иновация
#1

https://mobilebulgaria.com/news/apple-va...i-v-ios-14

Казват(повечето тук) че ябълките не били иновативни! Ми няма как да кажеш на черното бяло! Очаквам скоро и при робота.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
Аксесоари
#2

Хм....това не е иновативно

А кога ще вкарат "умен телефон" ,дефакто опция която телефона ти да наблюдава как го настройваш,кога го пускаш най-често без звук...и т.н.И после сам да го прави без да му казваш.Поне аз го имам отдавна.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#3

Без коментар!

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#4

Без това за точката, че нещо ползва камерата или микрофона и последното за wifi - другите мисля че вече ги има в андроид?!? А може би се бъркам?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#5

(2020-08-25, 20:23:01)dada_ написа:  Без това за точката, че нещо ползва камерата или микрофона и последното за wifi - другите мисля че вече ги има в андроид?!? А може би се бъркам?

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
Това му писах,че не е иновативно

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#6

Обърнете внимание на сигурността, не задълбавайте в една посока! И без това при нас е много зле в това отношение.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#7

Ето ви точките за камерата и микрофона, направени за андроид: https://play.google.com/store/apps/detai...ccess.dots
Другите неща съм ги гледал на някои андроид rom-ове преди много време. Имах kangvip android 6.0 на honor 6 и помня, че там имаше запитване за разрешение когато приложение иска достъп до местоположението. Сигурен съм, че и на модерните версии може да се направи, стига някой да потърси как става Smile

Lenovo Z6 Pro LOS18| Xperia XZ1 Compact LOS17| и други..
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)