Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Wireless DeX
#26

Здравейте ,аз съв със  sony tv, дали щеми тръгне този Dex.
Цитирай
Аксесоари
#27

От менюто с инпутите избирам Screen Mirroring и при мен бачка, виж дали имаш нещо такова и при теб.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 2 потребители изказват благодарност на ole за това мнение:
  • emo_841, NaniG
Цитирай
#28

Аз също имам проблем със свързването със Philips и само да попитам.. Телевизора задължително ли трябва да е свързан към Интернет, за да може да се осъществи тази връзка със Dex ?

Samsung Galaxy S21 
Цитирай
#29

(2020-09-07, 20:31:40)lasthope7 написа:  Аз също имам проблем със свързването със Philips и само да попитам.. Телевизора задължително ли трябва да е свързан към Интернет, за да може да се осъществи тази връзка със Dex ?

Що за глупав въпрос!? Разбира се че трябва! Big Grin Big Grin Big Grin
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • lasthope7
Цитирай
#30

Телефона и телевизора трябва да са към една мрежа свързани предполагам.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Samsung Galaxy S22 Ultra 256GB Phantom Black - Current
Samsung Galaxy S21 256GB Phantom Silver
Samsung Galaxy S20 128GB Phantom Gray
Samsung Galaxy S10 128GB Prism Black
[-] 1 потребител изказва благодарност на ole за това мнение:
  • lasthope7
Цитирай
#31

(2020-09-07, 22:04:53):tummenupp: написа:  Телефона и телевизора трябва да са към една мрежа свързани предполагам.

Sent from my Galaxy S20 using Tapatalk

Да правилно предполагаш
[-] 1 потребител изказва благодарност на emo_841 за това мнение:
  • lasthope7
Цитирай
#32

Samsung dex wireless, свързва ли се с chromecast?
Цитирай
#33

(2020-09-10, 09:56:13)danilov написа:  Samsung dex wireless, свързва ли се с chromecast?

Не
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • danilov
Цитирай
#34

Снощи тествах Dex Wireless на Сони Тв от 2017 г. с Андрод 8 и работи чудесно.

Samsung Galaxy S10 Plus Prism White and Second Phone Nokia E 72
Samsung Galaxy S III Marble White -> Samsung Galaxy S 6 White Pearl ->
Цитирай
#35

(2020-09-10, 11:39:39)dika написа:  Не
А пробва ли с китайския dongle miracast ?
Цитирай
#36

(2020-09-12, 00:19:27)danilov написа:  А пробва ли с китайския dongle miracast ?

Не става, но имам съмнение, че проблемът е в него. Сега съм поръчал едно от али и чакам Sad
[-] 1 потребител изказва благодарност на dika за това мнение:
  • danilov
Цитирай
#37

След инсталиране на това https://www.airserver.com/PC безжичния DEX работи и на лаптоп или компютър с Wi-Fi адаптор.
За съжаление програмата е trial и след месец трябва да се купи.
[-] 1 потребител изказва благодарност на ilkor за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#38

(2020-09-12, 09:23:03)dika написа:  Не става, но имам съмнение, че проблемът е в него. Сега съм поръчал едно от али и чакам Sad

Здравей, аз мисля да си поръчам тази джаджа, тъй като видях видео в YouTube, че wireless DeX на Note20 Ultra работи с подобни. Има и малко по-евтин модел тук, но не съм сигурен кой да взема от двата все още. Телевизорът ми е Samsung Smart TV от 2011 и не поддържа Miracast протокола. Ще ползвам донгълчето най-вече за wireless DeX, за да си гледам онлайн видеа на 32 инча, но и screen mirroring бих пуснал от време на време да покажа нещо от тела на по-голям екран, ако е нужно. 
Да не би устройството, което си пробвал и не е станало с него да е това, към което съм се насочил? Big Grin

PS: И без това имам ваучер за 10лв. от Emag до края на ноември, дано ми свърши работа.

[Изображение: G6HYac9.jpg]

I love rock/metal/pop but don't mind any other music genre except чалга...that thing sux
I also love cars

PS I'm friendly
Цитирай
#39

Някой да каже, дали е пробвал устройство, което да става?
[-] 1 потребител изказва благодарност на danilov за това мнение:
  • koragg
Цитирай
#40

Препоръчайте някакъв донгъл , с който да ползвам на Ултрата Декс-а на стар смарт телевизор ... !?!?!?!?!??
Имам в гаража един Самсунг 46Д6500 няма миракаст ...с кабел е неудобно да го вържа...т.к съм го вдигнал на високо...

Благодаря
Цитирай
#41

Поръчах си AnyCast M9 Plus и днес ми дойде, но се оказа, че най-вероятно е fake. Но Smart View и Wireless DeX си работят, така че съм доволен. Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)