Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia 5 II се очаква да бъде представен на 17 септември
#1

На премиерата, която ще се състои в онлайн режим на 17 септември, очакваме презентация или дори само публикуване на прессъобщение за ново устройство. На него от бранда обещават нов продукт от семейството Xperia и това е много вероятно да бъде Xperia 5 II - устройство с 6.1" Full HD+ HDR OLED дисплей със 120 Hz опреснителна честота.

[Изображение: 828597bec2ca308162fd9b2453528a34-full.jpg]

Xperia 5 II ще наследи дизайна на флагмана Xperia 1 II, като ще има вероятно идентична тройна 12 МР камера с оптика ZEISS, но не и 3D ToF сензор. Моделът ще бъде по-компактен, но с топконфигурация, като предстои да разберем дали ще използва Snapdragon 865 или най-новия Snapdragon 865+5G възможности, 8GB RAM, 128GB разширяема памет и 4000 mAh батерия с бързо зареждане чрез стандарта USB-C PD. Ще има и стандартен жак за слушалки, какъвто липсваше в Xperia 5.
Източник:>>>>>>

 
Цитирай
Аксесоари
#2

В допълнение и 3.5мм жак за слушалки.
Ако сложат и някоя по-разумна цена от Сони, очертава се като добра алтернатива на на хуавей заедно с пикселите.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#3

Sony Xperia 5 II в рендъри.
[Изображение: 345fac095e18e90de400d5f16d62fd57-full.jpg]

 
Цитирай
#4

Характеристики на камерата.
[Изображение: 1ad5c2a93002.jpg]

 
Цитирай
#5

Очаква се Sony Xperia 5 II да получи дори и Android 13. За повече инфо - Тук

 
Цитирай
#6

https://www.phonearena.com/news/sony-xpe...k_id126785
Цената ще е традиционно висока.
Цитирай
#7

Sony представи новия си смартфон флагман и това е Xperia 5 II.
Източник: >>>>>>

 
Цитирай
#8

И все пак май 1 е по-добрия избор, или?
Цитирай
#9

Общо взето са еднакви. На 1 дисплеят може би е малко по добър, но пък на 5 е на 120 херца. Хубавото е, че въпреки по малкия размер на 5, запазват батерията на 4000мач.
Камерите са идентични с изключение на ТОФ който има при 1. 5 май няма да има безжично зареждане. И цената разбира се...
Нека видим на каква цена ще го пуснат при операторите, защото 1 специално в теленор е на добра цена на фона в технополис от 2150лв.
Цитирай
#10

За момента ако се наложи да сменя телефона, точно с този ще е. И то не заради друго, ами заради размера.
Единствено безжичното зареждане, ама то всеки производител осакатява по нещо.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#11

Много добър телефон, няма нищо, което да му липсва, но цената му е малко висока, тя винаги е била на SONY, а това отблъсква още повече, телефоните им не са популярни както и с тази цена, не знам как смятат да се върнат.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#12

Много добър,изчистен дизайн, размера е по компактен,и хубаво че не използват извити дисплеи като другите.
Цитирай
#13

Да, винаги са им били скъпи телефоните, а и не само, този се очаква в България на около 1700лв, а според ГСМ Арена за Европа около 900 евра

(2020-09-17, 14:34:09)DoryanY написа:  Много добър,изчистен дизайн, размера е по компактен,и хубаво че не използват извити дисплеи като другите.

Да бяха намалили и веждите до минимум, иначе съм съгласен.
Цитирай
#14

Sony не им дреме особено за мобилното звено. Поддържат го за реклама и престиж. Имат си свое виждане за това как трябва да се развиват смартфоните им и си го следват. Устройствата им са стабилни,надеждни и качествени, но изостават от другите марки най-вече откъм следване на последните трендове и затова на мнозина им се струват демоде. Но и те си имат своите потребители, макар и не толкова, колкото на водещите в момента компании.

Sent from my HD1900 using Tapatalk
Цитирай
#15

(2020-09-17, 14:36:14)vovalinder написа:  

Да бяха намалили и веждите до минимум, иначе съм съгласен.
Иначе размера на самия телефон е 158 x 68 x 8 mm от 6.1," колкото един 6,5" телефон от конкурентна марка.
Цитирай
#16

(2020-09-17, 15:11:57)DoryanY написа:  Иначе размера на самия телефон е 158 x 68 x 8 mm от 6.1," колкото един 6,5" телефон от конкурентна марка.

В никакъв случай не казвам, че е лошо, просто би било добре да са минимализирани, особено долната, но се предполага, че звука е доста по добър заради това.
Цитирай
#17

SONY си е марка, каквото ще да става. Лично на мен техният дизайн най-много ми допада + че не осират андроида, както го правят на дръгливите китайски марки телефони. Направо се отчайвам, когато лелките на работа ми носят да им настройвам китайчетата.

Определно тази 5тица си я взимам за нов телефон. От 3 години съм с Xperia XZ, доволен съм от него, като изключим много, ама много слабите говороители и загряването на телефона при снимане, ама аз снимам рядко и за бързо.

Понеже счупих моят XZ от яд(просто той ми беше в ръцете тогава и го отнесе) си купих нов Iphone XS. Като изключим хубавата(донякъде OS) и FaceID, са много, много пренадути цените там, а батерията му едвам изкарваше 4 часа на екран.
Разкарах го още на втория месец с 350 кинта загуба...

Както и да е, тази петица слага в малкия си джоб много от флагманите за 2020 според мен.
Ще я има ли на пре-ордър пакет със слушалки?
Цитирай
#18

Дано да го пуснат скоро, защото по начало минава полин година от премиерата до продажбата. Преди години като им ползвах телефоните не беше тъка.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#19

От разни клипове, които гледах пре-ордъра започва от 1 Октомври, а към средата на месеца и доставките.

Понеже съм в мобилна група към работата ми, има много изгодни оферти, ама шефчето не всяка година дава да си взимаме телефони към групата. Последно беше преди 2 години, когато можеше да се използват бонус точките и промоциите.
Ако намажа от там ще е супер Big Grin
Цитирай
#20

Цените на iPhone вече са добре, не са най-скъпите, просто държат по-висока цена, а Android ги пускат на по-висока цена, н опък пада по-бързо.
Това SONY си е с дървен дизайн, добри са характеристиките и за мен е един от най-добрите флагмани, но има доста китайци, които са с по-добра цена от тоя.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#21

Още подробности за Sony Xperia 5 II. 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • jivkojj
Цитирай
#22

Още видео:

 
Цитирай
#23

Телефона ще струва $ 950 / € 900 / £ 800, когато излезе през октомври (това е дълго чакане, нали?). Имайте предвид, че предварителните поръчки стартират по-късно този месец и те ще включват промо пакет (напр. В САЩ ще получите слушалки за игри, батерия от 10 000 mAh и някои точки на CoD Mobile на обща стойност $ 400).За повече информация тук https://www.gsmarena.com/weekly_poll_the...-45346.php
Цитирай
#24

Най-интересните функции в смартфона Sony Xperia 5 II

 
Цитирай
#25

Sony Xperia 5 II - Пълен обзор

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • scenic
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)