Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P40 Lite 128Gb
#26

Да, може Smile
Цитирай
Аксесоари
#27

Мижеш да си добавиш твои,които не ти харесват можеш да ги махнеш.Като натисниш бутона при заключен екран да се появи картинка и плъзгаш на ляво и излиза друга,горе в дясно има 3 точки и опции за изтриване.            

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#28

Искам да за с хубаво качество като оригиналните на huawei

Искам да са с хубаво качество като оригиналните на huawei
Цитирай
#29

Инсталирай си това https://play.google.com/store/apps/detai...l=bg&gl=US ,и си изтегли каквото ти хареса и после си ги добави.В гугъл плий има голямо разнообразие на Wallpapers.
Цитирай
#30

Здравейте, може ли да се инсталира Гугъл Плей? Ако Да, трябва ли да се прави нещо специфично, за да работи?
Цитирай
#31

svilky виж този раздел https://forum.androidbg.com/showthread.p...692&page=5   пост #122
Цитирай
#32

(2020-10-27, 15:03:52)DoryanY написа:  svilky виж този раздел https://forum.androidbg.com/showthread.p...692&page=5   пост #122

Благодаря. Намерих и друга информация. Остава да се получи.
Цитирай
#33

Този и другите подобни методи не работят на билд 236.

HTC Sensation -> one of the best EX
LG G2 32 GB -> gone for parts
LG G2 16 GB 
Цитирай
#34

Оставам с впечатление, че китайците сами бойкотират инсталацията на гугълските услуги за своите апарати?.

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#35

(2020-10-30, 14:17:35)alexbg67 написа:  Оставам с впечатление, че китайците сами бойкотират инсталацията на гугълските услуги за своите апарати?.
Може и да си прав. Навсякъде се прокрадва мнението, че ще се опитат да наложат новата си платформа.....

Така и така съм взел думата да попитам:

Не мога да си сменям темата на смартчасовника след инсталацията на GMS
от приложението Facer........ Някой може ли да ме посъветва нещо?

Huawei P 40 Pro    Angel
Цитирай
#36

Здравейте, имам въпрос. Дано някой помогне. Не мога да извадя гаджетите по никакъв начин. Пробвах със задържане на дисплея, но не се получава. Моля за съвет как да стигна до тях.
Цитирай
#37

С двата пръста,щипваш на дисплея и се появяват уйджетите.
Цитирай
#38

(2020-11-20, 18:27:55)DoryanY написа:  С двата пръста,щипваш на дисплея и се появяват уйджетите.

Благодаря, успях.
Цитирай
#39

от мен към колекцоята p40 добавям и един lite 128Gb Pink за детето Smile

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#40

    към колекцията

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#41

Здравейте!
Намерих из форума, а и не само няколко варианта да подкарам GMS, но всички са за версия на софтуера 10.1.0.......Опитах и с Phone Clone-пак без успех.
Аз съм с Huawei P40 Lite 5G , но с версия на софтуера 10.1.1.203 (C432E2R2P1) и не мога и не мога да се справя с откриването на решение..
Ще съм благодарен ако някой подкарал Google Play сподели начина.
Цитирай
#42

(2020-12-03, 21:44:59)stefko написа:  Здравейте!
Намерих из форума, а и не само няколко варианта да подкарам GMS, но всички са за версия на софтуера 10.1.0.......Опитах и с Phone Clone-пак без успех.
Аз съм с Huawei P40 Lite 5G , но с версия на софтуера 10.1.1.203 (C432E2R2P1) и не мога и не мога да се справя с откриването на решение..
Ще съм благодарен ако някой подкарал Google Play сподели начина.

Здравей,
https://drive.google.com/file/d/1nSyjQO9...zxtgl/view
На този линк можеш да си свалиш по-стар фирмуеър, после следваш това видео:
https://www.youtube.com/watch?v=WcCMiQgT-Eo&t=32s
Накрая, след като си вече с понижена версия следвай това видео:
https://www.youtube.com/watch?v=3hx4UgB4XgQ&t=9s

Успех!

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • stefko
Цитирай
#43

Много ти благодаря!
Сега ще го пробвам и ще докладвам за резултата. Smile

Свалих и инсталирах по-стария фирмуер (CDY-NX9A-10.1.1.131(C432E2R2P1).zip).
Започнах процедурата по инсталиране на GMS описана по видеото, което сподели, всичко вървеше без проблем до 4:45 минута от инструктажа и отново G-китайското приложение ме спря!
Цитирай
#44

Някой да ми каже къде греша?
Цитирай
#45

Здравейте,

Да попитам с версия на,firware съм 10.1.0.243 и като влезна в камера, настройки нямам меню резолюция. Как мога да си сменям резолюцията на снимките?

Благодаря предварително

Huawei P10 Lite
Цитирай
#46

(2020-12-04, 12:01:16)stefko написа:  Много ти благодаря!
Сега ще го пробвам и ще докладвам за резултата. Smile

Свалих и инсталирах по-стария фирмуер (CDY-NX9A-10.1.1.131(C432E2R2P1).zip).
Започнах процедурата по инсталиране на GMS описана по видеото, което сподели, всичко вървеше без проблем до 4:45 минута от инструктажа и отново G-китайското приложение ме спря!

Значи трябва да търсиш още по-стар фърмуеър за твоя апарат. За съжаление нямам линк, пробвай в easy-firmwares, но са платени. Ако не ти се занимава използвай VMOS.

        [Изображение: androidbg.png]             
[-] 1 потребител изказва благодарност на Friz за това мнение:
  • stefko
Цитирай
#47

Здравейте. Дали има някакъв начин за прехвърляне на хронологията  а Вайбър от ГМС към ХМС, освен чрез инсталиране на ГМС на телефона?
Цитирай
#48

Мисля,че phone clone прехвърля и хронологията освен приложението. Не съм сигурен, че мина доста време от както го ползвах за последно. Ако така не стане мисля,че няма друг вариант. Хронологията на viber се пази в G- drive и без GMS не става.

Iphone 13 mini Blue 128GB
Xiaomi 11 Lite 5G NE 128GB
Цитирай
#49

За съжаление се прехвъли само приложението. Майната му... не е болка за умиране. Не искам да го флашвам с по-ниска версия, че имах проблеми при един от опитите ми и едвам се оправих.
Цитирай
#50

Някой знае ли от къде мога да си дръпна приложението на OLX..?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)