Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Poco F2 Pro- първи лични впечатления, отзиви и коментари
#51

Деактивирай Гугъл фото и пробвай

Xiaomi MiMax 2
Xiaomi MiMax 3
Xiaomi Redmi Note 9S
Poco F2 Pro
Цитирай
Аксесоари
#52

(2020-10-03, 21:13:55)simeonov_74 написа:  Ето за тази разлика в менюто написах. Стигам дотам и........
https://drive.google.com/file/d/1-ENDkvT...p=drivesdk

Ето за това става въпрос!
Да не е за качване на снимки в облак,например на Xiaomi.
Цитирай
#53

(2020-10-06, 12:12:15)suffer написа:  Ambient mode от настройките на гугъл асистента

Точно това не мога да го открия цяла седмица.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#54

Защо не опитате това което мнозина са препоръчали. (Поради липсата на достъп до настройките за screen saver в MIUI.)
инсталирате "Widget Screensaver"
Когато го инсталирате и стартирате приложението отивате в Screensaver Settings и в опцията When to start задавате Never и запазвате настройката.

Always looking forward
[-] 3 потребители изказват благодарност на BeyondHorizont за това мнение:
  • logmax, simeonov_74, suffer
Цитирай
#55


(2020-10-06, 14:24:43)BeyondHorizont написа:  Защо не опитате това което мнозина са препоръчали. (Поради липсата на достъп до настройките за screen saver в MIUI.)
инсталирате "Widget Screensaver"
Когато го инсталирате и стартирате приложението отивате в Screensaver Settings и в опцията When to start задавате Never и запазвате настройката.
По принцип аз не видях насока досега, която да направя за да го изключа този надпис. Но
Това определено помогна. Аз съм озадачен, тази настройка защо е скрита Huh. Аз за първи път имам телефон Xiaomi и ми е малко още "тъмна Индия". Интересно ми е другите които притежават точно този модел телефон, при тях има ли го този скрийнсейвър, включен ли е по подразбиране, или аз съм го включил отнякъде?


Прикачени файлове Миниатюри
       

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#56

(2020-10-06, 17:36:04)simeonov_74 написа:  
Интересно ми е другите които притежават точно този модел телефон, при тях има ли го този скрийнсейвър, включен ли е по подразбиране, или аз съм го включил отнякъде?

Както вече писах, при мен няма нищо подобно. А явно и при другите колеги с телефона, вие сте първият оплакал сте. Не е включено по подразбиране, вие сте го включили, вероятно неволно. И понеже не знам къде сте влизали и какви настройки сте задали, нямаше как да ви помогна. Хубаво е, че сте намерили решение на проблема  Tummenupp


Цитирай
#57

Точно тези опции, които са на снимките, аз ни ги видях докато не инсталирах външното приложение, което колегата каза. Така че идея си нямам как и от къде съм го включил. Но все пак благодаря. Явно докато опозная MIUI, все тъпи питания ще отправям.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#58

Няма проблем, пишете и занапред при възникването на нови въпроси. Винаги има колеги, готови да помогнат Smile


Цитирай
#59

Колега @simeonov_74, не е задължително да сте натиснал нещо грешно. MIUI като всяко нещо си има своите особености. При мен си спомням, че когато го пуснаха този ambient display от Google, телефона сам ме пита дали искам да го активирам или да го спра. Спирането му съответно водеше до невъзможност да го пусна обратно без помощта на допълнително приложение. Пък и както каза колегата тук има достатъчно компетентни колеги, които могат да помогнат при нужда.
Ползвайте си хубавото телефонче, с добра цена (на което и аз съм хвърлил око) и дайте шанс на MIUI, може да ви хареса.

Sent from my Mi MIX 2 using Tapatalk

Samsung Galaxy S II, Lenovo A3000-H, Meizu MX4, Redmi 4 Prime
[-] 3 потребители изказват благодарност на siebel за това мнение:
  • milenvn, simeonov_74, suffer
Цитирай
#60

А съм много доволен за краткото време в което го ползвам. Първият ми впечатления са отлични. Единствено само с габаритите трябва да привикна. С тези параметри и цена, просто телефона няма аналог. Благодаря на всички за помощта.

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 4 потребители изказват благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • BeyondHorizont, milenvn, redsys, suffer
Цитирай
#61

(2020-10-01, 19:27:32)extremee13 написа:  Някой да е имал проблем с youtube music?
Тела е свързан с колата чрез bluetooth. Няма проблем с възпроизвеждането, но в дисплея на колата името на песента не се сменя, а си седи първото в плейлиста...
Този проблем го имам само с youtube music.
Преди с П30 про нямаше подобни проблеми. Не е болка за умиране, но все пак...

Sent from my POCO F2 PRO using Tapatalk
Ако някой има същия проблем, решението е да промените bluetooth AVRCP версията на 1.3.

Sent from my POCO F2 PRO using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на extremee13 за това мнение:
  • kayovas, milenvn
Цитирай
#62

Здравейте, има ли начин да показва общото време от откачането от зарядното, както беше при Huawei.


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#63

За съжаление направиха статистиката за батерията не използваема. Моята теория е, че, понеже имаха много голяма критика за дрейн, на някой умник му хрумна да направят тая...

Изпратено от POCO F2 Pro

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#64

Кое не можете да видите в статистиката?

И специално за екрана си има изцяло ново меню - screen time.
Цитирай
#65

(2020-10-10, 09:20:27)suffer написа:  Кое не можете да видите в статистиката?

И специално за екрана си има изцяло ново меню - screen time.

Че отчита за първите 24ч от зареждането, след това е тъмна индия.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#66

Е.. тук колкото и да ми се иска не мога да помогна, защото моята батерия я топя за часове Wink
Цитирай
#67

(2020-10-10, 09:38:53)suffer написа:  Е.. тук колкото и да ми се иска не мога да помогна, защото моята батерия я топя за часове Wink
Ти си големец Smile

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#68

(2020-10-10, 09:20:27)suffer написа:  Кое не можете да видите в статистиката?

Не се вижда времето от разкачането от затядното

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#69

Някой забелязал ли е по време на разговор (не през някое приложение), след 1-2 минути да му прекъсне връзката и да се наложи да звънне пак. След второто позвъняване няма проблем. Аз съм с глобалната стабила версия 12.0.2

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
Цитирай
#70

На мен ми се случваше 2-3 пъти и аз се чудих какво се случва и мислех, че аз го прекъсвам докато говоря. От вчера съм с 12.0.3 и ще видим.
.......

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
[-] 1 потребител изказва благодарност на simeonov_74 за това мнение:
  • hamilcar
Цитирай
#71

(2020-10-10, 13:21:38)simeonov_74 написа:  Не се вижда времето от разкачането от затядното

Не събираме ли Active + Standby?
Цитирай
#72

(2020-10-12, 08:00:00)suffer написа:  Не събираме ли Active + Standby?

Сега наблюдавам от снощи дали "Устройство е не активно" / "продължителност на включване" не е това което ме интересува


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G3/Huawei P10 blue/Xiaomi Poco f2 Pro /Samsung s23/Iphone 15 PRO
Цитирай
#73

Здравейте ползватели на POCO F2 PRO. Има ли апарата OIS, не намирам таква информация никъде ?
Цитирай
#74

Няма.
Цитирай
#75

Няма.

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)