Анкета: Какво предпочитате да използвате - Фитнес гривна или Смарт часовник? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Фитнес гривна
13.64%
6
13.64%
Смарт часовник
45.45%
20
45.45%
Не използвам нито Фитнес гривна, нито Смарт часовник
40.91%
18
40.91%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какво предпочитате да използвате - Фитнес гривна или Смарт часовник?
#26

А точно този някакъв начин, е защото са добри. Те добри бяха и SONY, HTC, Nokia и други, но не издържаха, защото им липсхваха идеи.
Цена, качество, и какво им е качеството, да не би да е лошо, като е едно от най-добрите. Възможностите за въпрос на предпочитания. На тебе какво ти липсва? 
И не купуват само те, а всякакви хора.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 1 потребител изказва благодарност на hazART за това мнение:
  • pepy1
Цитирай
Аксесоари
#27

Гривна - главно защото мразя да чувам звънящ телефон. Харесвам дискретността Smile Съответно си ползвам все още Mi band 3-ката, тъй като прави 4те неща от които имам нужда:
1. Да е компактна, за да не ми пречи на съня
2. Да не се зарежда всеки ден - два пъти в месеца е перфектно.
3. Да ме известява, когато някой ми пише/звъни. Така преценявам бързо дали си заслужава да си извадя телефона.
4. Да ми следи съня - трупам статистика и "хващам" по-лесно кога тялото ми спи най-сладко Big Grin . А и искам да ме събуди след това, без да разбере цялата къща Big Grin

Пробвах с часовник....дебели и големи са ми, повечето искат почти всекидневно зареждане, неудобни са нощем, неоправдано скъпи са (лично мнение). Абе като цяло ми е трудно да свикна да нося часовник, било и аналогов Big Grin Имам си един скъп, който я го сложа веднъж в годината, я не - само краси шкафа.

Xiaomi 12X 8/256gb
[-] 1 потребител изказва благодарност на dancho2000 за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)