Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Някой да има Galaxy Buds+ мнение?
#1

Здравейте днес си купих Galaxy buds+ обаче нещо не съм особено впечатлен от качеството на звука все едно съм с включените в комплекта жични слушалки на AKG даже по-ниско качество на звука особено в баса! Друго силата на звука не е на ниво!
Иначе от хубавите функции са регулиране нивото на околния шум както и дългото време на батерията!
Моля споделете и вие впечатления!
Цитирай
Аксесоари
#2

Лично аз съм доволен от качеството на звука и на баса ( сложил съм еквалайзера на " динамичен " )
За безжични слушалки, не е добра идея да ги сравняваш с кабелни ( често тези с кабел имат по добър звук )

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#3

А какво ти пише когато са свързани към блутут при мен е Galaxy Buds+ B14E дали има някаква разлика при други?
Друго което ми направи впечатление че като отида в другата стая се разваля връзката а нали е Bluetooth 5.0 както и телефона ми поддържа 5.0 и е с много по-голям обхват?
Цитирай
#4

(2020-09-02, 20:27:58)zaho_cool написа:  А какво ти пише когато са свързани към блутут при мен е Galaxy Buds+ B14E дали има някаква разлика при други?
Друго което ми направи впечатление че като отида в другата стая се разваля връзката а нали е Bluetooth 5.0 както и телефона ми поддържа 5.0 и е с много по-голям обхват?
При мен пише други цифри, но имам и втори чифт на тях пише f460
А до колкото за връзката, да в пъти по добра е от предишни версии на блутут
Защото с по-стар модел ( преди тях ) ми накъсваше в другата стая, докато сега са стабилни ( но това винаги зависи и от стени и от др пречки и това къде точно е телефона )
Преди и като прибереш телефона в джоба на късната, а с тези никога не го е правело [Изображение: a8481ca898cfec01645f7ada49f10986.jpg]

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#5

Възможно ли е да има разлика в качеството тези различни наименования?
Цитирай
#6

Аз съм повече от доволен от качеството на слушалките. А батерията е уникална.

Pixel 7 Pro Hazel 
[-] 2 потребители изказват благодарност на nanobanano за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай
#7

И най-хубавите безжични ще са с по-лошо качество на звука дори и от среден клас жични. Просто ограничения на технологията...
[-] 1 потребител изказва благодарност на BisVal за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#8

(2020-09-02, 23:57:24)zaho_cool написа:  Възможно ли е да има разлика в качеството тези различни наименования?

Не, това наименование на слушалките е индивидуално за всеки комплект. До сега не съм попадал на 2 комплекта Galaxy Buds+ с едно и също наименование.

Samsung Galaxy S23 Ultra Cream 512GB
Garmin Forerunner 965 Carbon Grey
Sony WH-XB910N 
[-] 1 потребител изказва благодарност на OliQueenBG за това мнение:
  • OGIER
Цитирай
#9

Не знам защо така но има доста голяма разлика в качеството на звука в полза на безплатните AKG в комплекта по-силен е звука и по-плътен бас! Не знам дали сте сравнявали?
Цитирай
#10

(2020-09-02, 20:11:28)zaho_cool написа:  Здравейте днес си купих Galaxy buds+ обаче нещо не съм особено впечатлен от качеството на звука все едно съм с включените в комплекта жични слушалки на AKG даже по-ниско качество на звука особено в баса! Друго силата на звука не е на ниво!
Иначе от хубавите функции са регулиране нивото на околния шум както и дългото време на батерията!
Моля споделете и вие впечатления!
https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=98511

Тук е писано доста по темата - може да ти е полезно. Ако имаш предвид, че не е плътен звукът пробвай да смениш гумичките. Ако не е качествен, провери сорса - при мен качеството е безупречно. Супер бързо и адекватно се връзват към устройствата. Единствено са леко тихи, но е нормално за такъв тип слушалки. Като цяло си ги харесвам и съм свикнал супер много с тях.
[-] 2 потребители изказват благодарност на dika за това мнение:
  • OGIER, OliQueenBG
Цитирай
#11

(2020-09-03, 12:21:25)dika написа:  ... Ако имаш предвид, че не е плътен звукът пробвай да смениш гумичките. Ако не е качествен, провери сорса - при мен качеството е безупречно. ..
Да, аз бях забравил това
С различните размери тапи и уплътнитрли, звука определено се променя и ако са хлабави- липсва бас

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
[-] 1 потребител изказва благодарност на OGIER за това мнение:
  • OliQueenBG
Цитирай
#12

ОК благодаря ще проверя но защо не ми показва нивото на батерията на лявата и дясната слушалка а го дава общо и друго защо я няма анимацията при отваряне на кутийката?
Цитирай
#13

Анимацията се показва, когато кутийката е отворена и слушалките са вътре, а ги показва разделени, когато едната е в кутийката, а другата е извън. Така е при AirPods 2, но предполагам и тук.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#14

Това е другото което може да се направи като персонални настройки за да подобриш и персонализираш звука

https://youtu.be/xlG0J3D6VCA

Изпратено от моят SM-G988B с помощта на Tapatalk

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)