Темата е заключена
Оценете темата:
  • 4 гласа - средно 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Всяко стоково приложение се маха, ако имаш root на телефона си.

 
Аксесоари

Това е ясно, но за съжаление не е опция. Имам приложение, което спира да работи след root, а ми е жизнено важно за бизнеса. Идеята ми беше, ако е възможно да стане по друг начин.

XIAOMI POCO X3 NFC

Моля, не ме цитирайте, ако коментарът Ви е след моя! Благодаря Ви!

Прекалено е системно, за да може да се забрани. Все пак е основна функционалност на телефона.
Така че без отключване на буутлоудъра и роот/xiaomi.eu/индонезийски ром няма да стане
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • Be6i4

Някой слагал ли е индонезийския ROM?
POCO X3 NFC – Indonesia Stable ROM

Добър вариант ли е?

Какъв браузер ползвате и имате ли подлагвания с хром?

Lenovo Vibe P1, 2GB RAM, 32 GB ROM,> Poco X3 6/128

Със стоковия си е най-добре, тествай него.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • Bazrud

Тествах, стоковия е най-добър - благодаря

Lenovo Vibe P1, 2GB RAM, 32 GB ROM,> Poco X3 6/128

Не беше така преди , някой ще ми обясни ли какво се е случило ?


Прикачени файлове Миниатюри
   

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T

Здравейте,
Между Poco X3 и Note 9 Pro кой ще препоръчате?
И също така, в момента има ли вариант да се поръча от Китай, с DHL примерно, за да избегнем митница?

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64

Разбира се, че POCO X3 NFC, 120Hz екран, по-нов чип, по-добра камера, стерео звук, по-бързо зареждане, по-голяма батерия.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium

^ Закупих Poco X3 и за няколко дена ползване, смея да твърдя, че си заслужава всяка една стотинка. Прекрасен телефон за тези пари.
Приятелката ми има Note 9 PRO и сравнявах двата телефона. Общо взето, двата телефона са идентични с изключение на 120 hz опресняване на Poco, което за мен е най-големият плюс на този телефона. Също така, камерата е една идея по-добра.
За колебаещите се дали да изберат този телефон - давайте смело, няма да сгрешите!

Sony Vivaz - > Samsung Galaxy S - > Samsung Galaxy S2 - > Lenovo Vibe P1 - > Xiaomi Redmi Note 4x 3/32 MIUI 10 - > Alcatel 1S 2020 > POCO X3 NFC 6/64
[-] 2 потребители изказват благодарност на tndrrr за това мнение:
  • Be6i4, milenvn

Здравейте. Телефона го имам от 7 октомври и за сега съм доволен от него. За среден клас както го водят е направо супер. Дано изкара колкото предишния ми телефон P 8 на Huawei. 5 години ?.
[-] 1 потребител изказва благодарност на st681 за това мнение:
  • airbus

Най-добрият им телефон на 2020г. За 200 долара имаш всичко. Над тази сума са хвърлени пари. Smile

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Здравейте, имам лек проблем с покото (на 1 ден). Когато го свържа с компютъра чрез кабел за прехвърляне на данни не го отчита, като същевременно не ми излиза от падащото меню избор опции на USB-то. От опциите но програмиста съм разрешил прехвърляне на файлове и пак не го отчита когато го свържа.

Смени кабела. Има кабели които служат само за зареждане.

https://a.aliexpress.com/_mKMHTMz
Какво ще кажете за тази оферта

lg O3d ех,RN5 ex.  meizu 16, RN7 ex, vivo Z5X ех,Santin Actoma Ace ex,POCO F2 Pro

Не се доверявай на търговец с 0,0% рейтинг.

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn

Защо този модел няма седмични ъпдейти?

Зависи от ROMa с който е устройството ти. Ако си с глобален - няма как.

 

(2021-02-12, 11:23:55)jeff1980 написа:  Защо този модел няма седмични ъпдейти?

Защото не е базиран на нищо китайско, а има само глобална версия.
И за седмичен иска отключен буутлоудър, смяна на китайски стейбъл(който липсва) и регистрация през него за седмичен ъпдейт или инсталация на седмичен Xiaomi.eu

Ще ви помоля при проблеми или информация за този модел да пускате нова тема. Иначе раздел няма да видите скоро
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)