Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Miui 12 на Редми Нот 9 Про?
#1

Здравейте!
Защо все още не получавам ъпдейт "Мiui 12" на моя Редми 9 Про?
Miui ми е Европейска версия.
Цитирай
Аксесоари
#2

Защото все още не е излязъл MIUI12 за модела , имай търпение !

Изпратено от моят Redmi Note 5 с помощта на Tapatalk

Xiaomi Redmi Note 5  4/64 Red
[-] 1 потребител изказва благодарност на madjo79 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#3

На Нот 8 Про излезе, а на Нот 9 Про не?
Няма логика?

За по- стария излезе, а за по-новия не?
Цитирай
#4

(2020-09-04, 20:51:32)radiboi написа:  Няма логика

Xiaomi и като цяло Китай и логика...забрави,отдавна съм престанал да я търся,толкова си могат хората,не можем да им се сърдим,поне пък продават тънко,поради което това до голяма степен може да им бъде простено.
Аз също чакам MIUI 12 (или Android 11) за да се уверя дали е софтуерен или хардуерен проблема,който имам,а именно когато слушам музика на жични слушалки,на последните 2-3 нива на усилване звука става доста силен и плътен (особено когато се включи Mi Sound Enhancer),но пък започва едно пропукване в слушалките и единия канал (левия) първоначално започва да заглъхва и прекъсва,а малко след това спира напълно да работи...ако със софтуерен ъпдейт остане проблема значи просто нещо не са доизчислили,при което пак се връщаме на горната ми мисъл,че те толкова си могат.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#5

(2020-09-04, 20:51:32)radiboi написа:  На Нот 8 Про излезе, а на Нот 9 Про не?
Няма логика?

Ще дойде колега, не се притеснявайте Smile


Цитирай
#6

Кога де?
Вече се изнервям!
Цитирай
#7

(2020-09-05, 15:39:04)radiboi написа:  Кога де?

Целия юли та чак до края на август се кълняха,че ъпдейта ще е през август...на 31 август смениха обещанията това да се случи през септември...и така що пък не чак по Коледа...до тогава сигурно поне половината смартфони ще са вече със Андроид 11...айде още половин година пък чакане за него...ако не беше тъжно,щеше да е смешно...
Грозната истина в 2 думи - вече сме 5 септември, а телефоните ни са с пач по сигурността от 01.07.2020...без коментар.Сериозно се замислям дали и за в бъдеще да продължа да ползвам тази марка или да сменям отбора...то вярно,че сме си взели бюджетни телефони,а не флагмани,ама все пак са си среден клас,не са баш от най-евтините,една идея повечко мисъл за потребителя няма да е излишна...а това пък,че миналогодишния телефон от серията отдавна получи MIUI 12 сякаш беше капката,чрез която чашата на търпението и толерантността попреля...

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#8

MIUI 12 вече е факт за 9PRO но не те съветвам да бързаш ще имаш ядове. Много хора се оплакват от различни проблеми,Wifi спира да работи,звука ставал слаб и т.н. сам си направи извода.
Цитирай
#9

Телефоните си работят много добре с 11-ката.Защо смятаме , че 12 ще ги направи други телефони. Чакаме тази 12-ка. сякаш е нещо жизнено важно. Важно като заплата ни. Стига сме ревали , а да бъдем реалисти. Ако имаха възможност за читава версия, до сега щяхме да я имаме. На всички ни е ясно, колко проблеми може да създаде един нов ъпдейт.
[-] 6 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • andreti013, gazara74, gimara, milenvn, milstan, Wild bear
Цитирай
#10

redsys
Ти не се притеснявай за това!
Проблема ще се реши с една кръпка на ъпдейта.

И не плачем, а се интересуваме!
Не е лошо, да си задържиш грубия изказ, за друго място!
Цитирай
#11

Не се зясягай , не е лично към теб. Визирам всички , а в това число и себе си. Аз претръпнах в това чакане, защото си го чаках и вярвах ,че този път няма да се изложат, надявах се , че ще предприемат мерки излагацията да не се повтаря, но тава явно не е в нашата компетенция и не зависи от нас и затова трябва да приемем положението такова каквото е.
Цитирай
#12

Ок!
Разбрах!
Цитирай
#13

(2020-09-06, 07:05:32)redsys написа:  явно не е в нашата компетенция и не зависи от нас и затова трябва да приемем положението такова каквото е.
Типично българско примиренческо поведение,явно не четете чуждестранни форуми да видите как реват там всички и за най-малкия проблем или забавяне...дори и компании от ранга на Самсунг се съобразяват с претенциите на потребителите си...има една приказка,че докато не ревне бебето няма да види мляко.
Та така,нищо лично към никого.Но китайците са си за бой,две мнения няма.

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#14

И тях ги четем .... Да...... реват си..... и то не от вчера ,миналия ден или година...... и какво?!? Да излезем да замеряме с бутилки китайското посолство ? Да ревем и да се ядосваме.... за какво? Хората не спят работят си и то усирено се бъхтят, но толкова могат ресусрсите за повече, зависят и косвено и директно от цената за телефона. Ние сме си избрали евтини телефони със всички плюсове и минуси. Редно е да мислим повече за какво да ревем и за какво си даваме парите. Каквото даваш това и получаваш. Аз съм доволен макари да ми се реве понякога, но това е положението.
[-] 4 потребители изказват благодарност на redsys за това мнение:
  • gimara, milenvn, valkov2, Wild bear
Цитирай
#15

https://www.movilzona.es/2020/09/03/prob...9-miui-12/
Тук пише да изчакаме по добре малко
Цитирай
#16

Напълно съм съгласен с @redsys . Никой, никъде не се е задължил в каква поредност ще се обновява и точни срокове. Всички са ETA - estimated time of arrival т.е. приблизителни. И реално голяма част от визуалните "благини" на MIUI 12 са насочени към по -високия клас телефони - серията Mi.

Huawei Mate 10 Pro, Lenovo P2 Ex: S20 FE, A52s, Mi 10T lite, RN 9S, Poco F1, RN 5 Pro, J7 2017, Moto X Play...
[-] 3 потребители изказват благодарност на valkov2 за това мнение:
  • andreti013, milenvn, redsys
Цитирай
#17

Ще блокираме ли китайското посолство. Лигавщина.
Да ревнем и на ЮСА, че Епъл не ни броят за държава. Или Майкрософт с локализацията на xbox. Аз искам да си купя тесла.... Ма ... няма български, че и представител, явно ще е Пежо(има български), а нетфликса направо .......Нелепа тема. Премиера ни не чува какво му шепне нацията, то остана корпорации за които сме в рамките на статистическа грешка. Бори се човече, бори се. 
Мнението ми е тъжно иронично.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
[-] 3 потребители изказват благодарност на Crusss за това мнение:
  • milenvn, scorceni, Wild bear
Цитирай
#18

Придържайте се към темата.

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#19

Почват да пускат 12.0.1 за 9s
Цитирай
#20

https://prostomob.com/31137-smartfonu-xi...at-miui-12

Ако не беше тъжно щеше да е наистина смешно...
Нямам нито време,нито нерви повече,вече се "пикселизирах" с един Google Pixel 3a и се кефя на Android 11 и секюрити пач от 5 септември 2020 Wink

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#21

Жена ми, която е с 9s с индийски ром получи ъпдейт до миуи 12 преди няколко дни.Предполагам и xiaomi.eu ще пуснат скоро, но най-вероятно няма да го дочакам на xiaomi.eu.Тия дни Ми идва покото, отключвам го и му слагам индийски ром

Honor Magic 5 pro Black
Цитирай
#22

9про вчера получи секюрити 11.06
На жена ми 10про получи 12.... Не видях нещо уау.

xiaomi redmi note 3 (helio 10)
Redmi note 4 , 4/64
A2 lite
[-] 1 потребител изказва благодарност на Crusss за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#23

Дерзайте!!!

MIUI 12 for the global versions of the Xiaomi Redmi 9, Redmi Note 9S and Redmi Note 9 Pro is on the horizon
https://www.notebookcheck.net/MIUI-12-fo...491.0.html

Xiaomi Redmi Note 9 Pro
Цитирай
#24

И сега започва обратното броене.... Добра новина, но да не се надяваме на 100% за сроковете.
Цитирай
#25

Вече не чакам нито MIUI 12,че дори и 13,от около месец съм с телефон на Google и съм невероятно доволен.Днес реших да извадя от шкафчето Redmi Note 9 Pro и да се опитам да му вдъхна нов живот,реших да му сложа Custom ROM,спрях се на Resurrection Remix, всичко мина гладко,като след инсталацията просто не можах да си позная телефона,толкова бърз и мазно работещ стана,а за функционалността да не говорим...без да се налага дори да му инсталирам Magisk тръгна и Gpay ,както и всички банкови апликации,пред Google Play Store телефона се представя като Pixel 4,пача по сигурността е с дата 5.10.2020,еваларка на разработчиците...поиграх си с него 2-3 часа и го подарих на синковеца да си го ползва и да реши с него ли остава или OnePlus 7T.
Та да обобщя - има страшно кадърни ромове за Xiaomi и според мен си е живо престъпление да се ползва оригиналното MIUI или пък дори Xiaomi.eu...но няма как да ви убедя в това,а пък и не това е целта ми,но все пак нека всеки който има куража нека го пробва...пък след това ще изпием по една виртуална бира Smile

::Google Pixel 3a White::
[-] 1 потребител изказва благодарност на ivo777 за това мнение:
  • BeyondHorizont
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)