Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

XIAOMI NEWS / XIAOMI НОВИНИ
#1
Information 

Мисля си, че би било добре да имаме една обща тема в която да постваме и обсъждаме различни новини, слухове около любимият ни Xiaomi проект, които не заслужават отделни теми в и без това доста разводнения подфорум.

Дори имам предложение към администраторите,  да отделят в друг подфорум, темите свързани с Amazfit, Miband и други smart wearable продукти които в момента заемат 90% от първа страница
на Xiaomi Lifestyle ... Поне на мен ми писва да скролвам докато открия тема свързанa с нов интересен продукт на бранда измежду всичките теми свързани с  Amazfit, Miband, нови цифреблати и т.н. Bu


Ето пример с какво е залята първа страница:






Та в тази тема нека споделяме различни интересни новини около Xiaomi и продуктите им плюс връзка към новината.


Цитат:Изглежда, че Call Recording функцията се завръща в новите телефони на Xiaomi. Както знаем новите телефони на Xiaomi MIUI ползват Google Dialer  в които отсъства любимата на много потребители функция, за записване на разговори. Лично за мен това е must have функция и я ползвам като електронен бележник, страшно полезно. Дори една от причините заради която не сменям все още Mi8-цата не исках да руутвам заради единия call recording.


>>>



Цитат:Xiaomi с трето поколение на технологията за камера под екрана.

Xiaomi официално представиха третото си поколение на технологията на камера под екран. Според производителя това е най-доброто решение, с което постигат перфектен дисплей и selfie ефекти. И вече е в масово производство.

С третото поколение на технологията на камера под екран на Xiaomi – всички физически пиксели светят(100%), и с това се решават проблемите на предходните две генерации на технологията. Решението е постигнато чрез специфична подредба на пикселите, за да се пропуска светлина между тях, без да е за сметка на плътността на пикселите. В дисплейната зона има два пъти повече хоризонтални / вертикални пиксели. А селфи снимките са сравними с тези от традиционните предни камери.
 >>>

Цитат:Xiaomi „погребаха“ 8 популярни смартфона от 2018г.

Днес беше обявено прекратяването на разработването на фърмуер за следните пет водещи смартфона Xiaomi от 2018г.: Mi Mix 3, Mi Mix 2S, Mi 8, Mi 8 Explorer Edition и Mi 8 Pro. Това означава, че окончателната версия за всеки от тях, ще бъде Android 10 със собствения фърмуер MIUI 12. Тази информация е съобщена от вътрешни лица, които разработчикът е уведомил за прекратяването на програмата за бета тестване на тези устройства.

>>>
[-] 1 потребител изказва благодарност на Stormrage за това мнение:
  • Just
Цитирай
Аксесоари




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)