Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Завъртане на заключен екран на S20 Ultra 5G
#1

Здравейте всички!На S7 edge  имах едно приложение Ultimate Rotation Control което завърташе всички приложения и екрани плюс заключения екран в Landskape режим!!! Инсталирах го на Ultra ,но тази опция за завъртане на  заключения екран изчезна !!!Странно ,но я няма като опция!!!Явно с Андроид 10 не става!Та въпроса ми е някой да знае как мога да завъртя ЗАКЛЮЧЕНИЯ екран в LANDSCAPE ориентация!!!Мерси!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
Аксесоари
#2

На моя а70 с андройд 10 има настройка в always On display даже бях много учуден че се получава така
не помня къде точно се намира, но го има

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#3

(2020-09-05, 11:36:09)rnaydenov написа:  На моя а70 с андройд 10 има настройка в always On display даже бях много учуден че се получава така
не помня къде точно се намира, но го има
Да  има го ,но не е точно това !!!При еджа самия заключен екран се ориентираше както и отключения!!!Вертеше се и в портрет и хоризонтално!!!А и тук Always-а седи постоянно хоризонтално !!!Трябва ми заключения екран да се ориентира както държиш телефона (портрет или хоризонтално)!!!Все пак благодарско!!!Относно Always-а,как мога да го накарам да стане по ярък,щото не се вижда през деня!!?

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#4

В менюто на AoD има опция за яркостта и в каква ориентация да бъде часовника. Уви, няма да се върти автоматично.[Изображение: 47e694e4acfa5a8301d4535cd417d973.jpg]

Sent from Spacex's Starlink test facility.
[-] 1 потребител изказва благодарност на arm11 за това мнение:
  • maripic
Цитирай
#5

(2020-09-05, 12:39:20)arm11 написа:  В менюто на AoD има опция за яркостта и в каква ориентация да бъде часовника. Уви, няма да се върти автоматично.[Изображение: 47e694e4acfa5a8301d4535cd417d973.jpg]

Sent from Spacex's Starlink test facility.
Благодаря,стана!!!Все пак дали заради Андроида изчезна тази опция в приложението  Ultimate Rotation Control за въртене на Закл.екран!?

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай
#6

Благодарение на Тубата разбрах как се завърта заключения екран на S20 Ultra!!!То всъщност е вградено в Андроида!Чукате на самия надпис"завъртане на екрана"/не на иконата/,и ви излиза менюто с настройки!!!Дано съм бил полезен!

Samsung Galaxy s24Ultra5G 1TB
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)