Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв телефон да си взема до 600лв?
#1

Здравейте! Събрал съм едни парички(600лв) и реших да си взема един телефон,но не мога да си избера. Телефона ще се ползва главно за влизане в фейса,снимане,играене на игри. За сега съм се спрял на Huawei P40 Lite. Ще съм благодарен на всеки отговорил.
Цитирай
Аксесоари
#2

Това са едни по-добри варианти за тия пари от huawei-я- Xiaomi mi note 10 lite, motorola one fusion +
Цитирай
#3

Определено не P40 Lite за тези пари. И имай предвид, че при него нямаш гугълски услуги, ако те интересуват де и заради което някои приложения няма да работят пълноценно. Xiaomi Mi Note 10 Lite, който май е малко над 600 лв. е добър вариант, опция е и Xiaomi Redmi Note 9 Pro, който е малко под 600. Добър избор е и Huawei Nova 5T. Бих казал, че най си заслужава първият, ако ти се дават 50-ина лв. повече, но и с другите два няма да сгрешиш.
Цитирай
#4

Poco X3 nfc

Samsung GALAXY Z Fold5 5G, Pixel 8 Pro , Pixelbook  & Google Home max
Samsung GALAXY Z Fold2 5G, Pixel 5 , Pixelbook , Galaxy watch 3 LTEGalaxy Note 10+ .Pixel 4 XL,Galaxy S10 +,Galaxy Note 9, Galaxy S7 Edge, Oneplus 3 64GB ; Galaxy S6 edge+;LG G4; LG G Flex; HTC M8 ; Galaxy S4; Nexus 4; Galaxy S2; HTC Dream
Цитирай
#5

Xiaomi Note 8T или по новия 9.И в двата случая ще си доволен и ще ти остане някой лев.Ще правиш същото и с друг модел за 600 лева.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#6

Още един глас за Xiaomi Mi Note 10 Lite

Намира се и на цени под 600лв - цък  529лв с безплатна доставка

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай
#7

От Али като има промоция на Poco F2 Pro. Цената с доставка без митница е около 610 лева, сега без промоциите е 660. Няма аналог на тази цена.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 1 потребител изказва благодарност на hamilcar за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#8

Също не лош телефон POCO X3
https://de.aliexpress.com/item/400132815...new_Detail

Samsung Galaxy Z Fold 3 12/256

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/512

Samsung Galaxy S23 Ultra Phantom Black 12/512





[-] 1 потребител изказва благодарност на Compare за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#9

(2020-09-08, 09:19:11)hamilcar написа:  От Али като има промоция на Poco F2 Pro. Цената с доставка без митница е около 610 лева, сега без промоциите е 660. Няма аналог на тази цена.

Абе знам, че навсякъде го дъвчем този телефон, просто ме дразни, като някой каже, че еди кое си Шаоми няма аналог и е някакъв супер телефон. Аналога му е LG G8s и му отстъпва само по процесор 855, вместо 865 и по батерия (въпреки, че по автономност не е коой знае колко по-напред). ЛГ-то има стерео звук, ИП68, безжично зареждане, ОИС на основната камера, ГАРАНЦИЯ 2г. Някой може да каже, че и по "ноч" му отстъпва, но аз изтъквам само хардуерните неща, останалото е въпрос на вкус, защото за някои пък 3D лицево отключване е важно, за други цял екран, за трети да е по-тесен и т.н.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 4 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • android_97, fifth_root, ganchev, master89q
Цитирай
#10

(2020-09-08, 13:16:45)nowhere написа:  Абе знам, че навсякъде го дъвчем този телефон, просто ме дразни, като някой каже, че еди кое си Шаоми няма аналог и е някакъв супер телефон. Аналога му е LG G8s и му отстъпва само по процесор 855, вместо 865 и по батерия (въпреки, че по автономност не е коой знае колко по-напред). ЛГ-то има стерео звук, ИП68, безжично зареждане, ОИС на основната камера, ГАРАНЦИЯ 2г. Някой може да каже, че и по "ноч" му отстъпва, но аз изтъквам само хардуерните неща, останалото е въпрос на вкус, защото за някои пък 3D лицево отключване е важно, за други цял екран, за трети да е по-тесен и т.н.

865 процесор, ддр4х или ддр5 рам, 3.1 вътрешна памет + амолед дисплей и не малка батерия, което прави Поко най-доброто предложение цена/качество/харектиристики. LG G8s не е лош телефон, но е LG. За мен лично никога не са били какъвто и да е било фактор. Разбира се, ако на автора му хареса като идея ще си го купи.

Huawei Honor 8 4/32 -> Pocophone F2 Pro 8/256 + Amazfit GTR 2
[-] 3 потребители изказват благодарност на hamilcar за това мнение:
  • android_97, milenvn, Victormihov
Цитирай
#11

Е на ЛГ-то също му е ДДР4, както е и при Покото на 6/128. И ЛГ-то е също Амолед ЛОЛ, то флагман без няма вече и със сигурност му е по-хубав от на Покото, понеже шаоми на средняците си ползват от най-скапаните амоледи на самсунг... та кво остана едно юфс 3.1, супер. Да бе най-доброто преложение цена-качество е. Така е, Шаоми са страшен фактор. Smile Е на автора, ако му харесва като идея да има ОИС на камерата, , ИП68, безжично зареждане, стерео звук и гаранция ще го предпочете. Но пък може юфс 3.1 и 865 да са му по-важни, а и Шаоми са фактор да не забравяме, само дето не разбрах фактор за какво? А да, и ЛГ-то им карта памет, ако автора го интересува. Поко-то пъ ке с по-нов Андроид. Smile

Както и да е де, знаем се ,че в този форум всички са фенчета и си защитават своето, а важното е да сме обективни, а не да се нападаме и да си смучем от пръстите с неща като "фактор"

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 2 потребители изказват благодарност на nowhere за това мнение:
  • fifth_root, ganchev
Цитирай
#12

И откъде може да се купи LG G8s за 600 лв.?

POCO F5 12/256 GB





[-] 1 потребител изказва благодарност на ronnie72 за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#13

Говореше се за 660лв. веднага в ОЛХ виждам, чисто нов за 680лв. с гаранция към LG (Moст и Сръчко), предполагам, че за 660лв. ще го дадат. И да не го, 680лв. пак е супер цена за такъв телефон с истинска 2 годишна гаранция.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#14

Xiaomi Mi Note 10 Lite е най-доброто предложение, с голяма батерия, добра камера, нов Android, стъклен, има жак за слушалки, процесора е среден клас, но е нов, има бързо зареждане.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
[-] 3 потребители изказват благодарност на hazART за това мнение:
  • master89q, milenvn, nowhere
Цитирай
#15

При покупка от Бг- Mi Note 10 Lite за 530 лв. При покупка от полският склад в Алиекспрес с бърза доставка за 7 дни директно до дома ви без митница- Poco F2 Pro за 660 лв. в момента. Ако имате търпение до следващата промоция- за 610 лв.


Цитирай
#16

За този ценови диапазон колегите, коити се интересуват, могат да погледнат и xiaomi mi 10 lite 5g, който скоро излезна. Предлага малко по-добър процесор спрямо xiaomi mi note 10 lite.
Цитирай
#17

865>855 това е достатъчен ФАКТОР.

Аз съм фен на Айфон, ето не защитвам "своето", Шиаоми не ми допаднаха като фирма, за мене са си чисти китайски телефончета със скапани камери без никакъв фокус.
И пак ще предложа Поко защото да ВИДИШ ли, за 600лв няма по-добро.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#18

865>855 ама на хартия. А да, и в бенчовете. Другаде не се сещам къде може да се усети разлика, така че стига сте се филмирали. Колкото до Шаоми, Ми 10 Ултра на много места се справя по-добре от П40 Про Плюс и от Айфон 11 Про. И е "само" 1350лв. Иначе за 600лв. LG G8s ол дъ уей, тва Поко е бая далеч от ЛГ-то по всеки параграф. Вече има и сравнение между 10 Ултра и П40 Про Плюс и може да се види. 10 Ултра-та е уникален и на уникална цена. Wink

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
[-] 1 потребител изказва благодарност на nowhere за това мнение:
  • ganchev
Цитирай
#19

Lg са умрели, даже не се продават никъде, щом казваш "Ол дъ уей" за Лг, с тебе сме.
"Ми 10 Ултра на много места се справя по-добре от П40 Про Плюс и от Айфон 11 Про" - искам да ги видя кои са тия много места, ма надали, ШОТО немаш, ми10 ултра ол дъ уей.
Авторе, грабай Хелджи, най-доброто за шестин леа.Smile , казаха горе, това ще е.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#20

Какво значи никъде не се продават? Ние да не сме индианци и да пазаруваме само от България? Има интернет за да се поинтересуваш как снимка Ми10 Ултра и П40 Про Плюс, които нямаш. Иначе да, и аз го нямам Ми 10 Ултра, но колегата до мен го има от 2 седмици и доста пощракахме и определено снима по-добре от П40 (обикновения - без Про, без Плюс) понеже и него го има, за останалите в интернет, няма как да имаме всички телефони все пак. С Айфон лично също не сме го сравнявали, тъй като не ползваме телефони с ограничени операционни системи, на които не мога да си прехвърля снимките от компютъра на телефона без допълнителен софтуер.
И злобата ти е излишна, опитваме се да бъдем обективни и не виждам с Покото с какво е по-добрият ЖИВ телефон. Малко по-нов процесор (разбрахме, че ти усещаш разликата между 865 и 855) и UFS 3.0 срещу 2.1. Аз поне си заставам зад мнението, не днес да хваля един телефон, утре да го плюя и така нон-стоп.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#21

Аз, злобен? Кога бре? Smile
Разбрахме се, че лжито е по-добре нали?
То и аз си стоя зад мнението, докато дойде друго мнение,и да така нон-стоп, спра ли, да сменям, значи вече няма да ме има на този свят.
НЕ се коси толкова, едни просто телефониSmile

Иначе, да, Айфона е супер ограничен, ма къф кеф е да ти е в жоба? а да.... ти не можеш.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#22

Не мога, сериозно, някакъв специален ли е или? Big Grin Иначе ползвам служебен XS, операционната система лети, всичко бачка на макс - супер! Даже се бях замислил за личен 11 Про, ама с толкова ограничена ОС просто не мога, даже ме е яд. Е щом това ти доставя кеф, да имаш телефон в джоба... няма смисъл да си пишем повече. Big Grin

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#23

Не 11 про, зем си 11 про макс, по-голям е.
Удоволствието е двойно... Smile

Ай със здрае, че пак ще ме баннат, пък нямам нерви после пак да се моля да ме върнат и да пиша отново пак същите глупости.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#24

http://nixanbal.com/moto-g9-plus-veche-s...-slushalki Този телефон също е добра оферта.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#25

(2020-09-08, 07:39:04)fifth_root написа:  Xiaomi Redmi Note 9 Pro, който е малко под 600

В Техноград 64/6 версията е 499лв
Иначе Xiaomi Mi Note 10 Lite 128/6 версията е 619лв пак там и малко над бюджета
Xiaomi Poco X3 128/6 също е вариант за 549лв
[-] 2 потребители изказват благодарност на solo5 за това мнение:
  • valentyno, Victormihov
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)