Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Запазване на контакт в SIM е невъзможно
#1

Не успявам за запаметя нов контакт на нито една от sim картите. Може само в памет на телефона или gmail.
Има ли решение на това? С EU ром е.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi.eu:
   


aко ги нямаш тези неща - явно ще трябва арр за управление на сим картата
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#3

Няма ги тези неща. Какъв app се слага?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай
#4

В google play има много.
Цитирай
#5

(2020-09-08, 09:22:03)airbus написа:  Няма ги тези неща. Какъв app се слага?

Това върши работа https://play.google.com/store/apps/detai...osim&hl=bg
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#6

Я отиди в Contacts>Settings и виж дали опцията да показва контактите от СИМ картата е активирана или не. Ако я спра и на мен ми изчезва опцията да запаметявам в нея, като я активирам и ми дава тази възможност.
[-] 2 потребители изказват благодарност на fifth_root за това мнение:
  • airbus, suffer
Цитирай
#7

Toй, вероятно, е с google dialer
[-] 1 потребител изказва благодарност на suffer за това мнение:
  • airbus
Цитирай
#8

Няма такава опция. Чете контактите от сим картите, но без да записва. Ще сложа външно приложение.

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











[-] 1 потребител изказва благодарност на airbus за това мнение:
  • suffer
Цитирай
#9

Oт известно време контактите от сим картата не ми се появяват в контактите.
Имам и номера в телефона, които искам да синхронизирам в Google, но не излизат там.
Има ли начин за решаване на по-горните проблеми?

 S7 > Mi 8 > Redmi Note 7 > Mi 9 > Mi9TRedmi Note 8 > Redmi Note 8 ProMi9T Pro > Redmi Note 9S > Redmi Note 9 Pro > Xiaomi Mi 10 lite > Xiaomi Mi 10 Note litePoco X3 > Мi10TPRO > Redmi Note 10 Pro > Mi11Xiaomi 11T Pro > 1+11 > S20+











Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)