Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Съвет за покупка на Note 10
#26

Note 10 plus вземи. Но и при мен безжичния Dex не намира телевизор Сони. Мрежата е 5 GHz. Моделът е XG9505, модел 2019, от по-високия клас ама тц. Интересното е, че преди нещо цъках и го намираше за кратко и пак изчезваше. Не че ми трябва де ама е тъпо.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#27

Нещо друго да ви попитам. Тъй като цената на Note 10 е значително по-достъпна от тази на Note 10+, освен намален РАМ, дисплей, батерия и орязана камера, друго нещо фрапантно ще загубя ли? 8GB РАМ според моето потребление са достатъчни. Камерата не ми е приоритет, но не я подценявам. Притесняваме единствено батерията. Осезаема ли е разликата в издръжливостта на двата модела?
Цитирай
#28

Да ви кажа как пуснах Dex ма моя SONY модел 2015.
- Тв то свързано с кабел за рутера - не ставаше Dex -а, изключих кабела, свързах го с WI-FI - НЕ, не се свързаха, след това от рутера забраних 5GHz мрежа, рестартирах телефона и телевизора и воала - свързаха се. Та това е след това пуснах пак 5GHz мрежа на рутера, ТВ и телефона са ресвани вече няколко пъти, но се свързват вече без проблеми.

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#29

Пробвах го. Не работи при мен.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай
#30

Преди да пуснеш Dex -а от телефона, даваш ли на ТВ то "Дублиране на екрана" ?

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

Цитирай
#31

И аз не успявам да го свържа със Sony Android tv. "Дублиране на екрана" не намирам при телевизори с Андроид.

1916 
Цитирай
#32

От тук се настройва кои източници да се виждат в менютата и кои Не.
Погледни при тебе дали не е казано на "Дублиране на екрана" да е скрито, аз лично излишните ги крия.
[Изображение: 1.jpg]

[Изображение: 2.jpg]
Като натиснеш бутона заграден в червено, какво ти се показва?



[Изображение: 3.jpg]

should i send picture of title

Galaxy S24 Ultra
Galaxy Watch6 Classic, 46 мм

[-] 3 потребители изказват благодарност на Mikk за това мнение:
  • milss, naskogeo, sapiora
Цитирай
#33

Благодаря. Беше скрито "Дублиране на екрана". Свърза се DEX-a.
Когато съм на 5GHz започва едно безкрайно свързване, чакам 2-3 минути и прекъсвам процеса, а когато съм на 2.4GHz се свързват на момента, но това е без значение.

1916 
[-] 1 потребител изказва благодарност на milss за това мнение:
  • naskogeo
Цитирай
#34

Аз нямам такава опция.[Изображение: d7058eaae396ee6bb979e87b472e22ad.jpg]

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)