Анкета: Свикнахте ли с прореза в дисплея на телефона? - Нямате права да гласувате в тази анкета.
Да, никога не ми е бил проблем
56.10%
23
56.10%
Не, но нямам избор
7.32%
3
7.32%
Да, но в последствие
9.76%
4
9.76%
Не, затова си купих телефон с изкачаща камера
26.83%
11
26.83%
* Вие гласувахте в анкетата Резултатите

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Свикнахте ли с прореза в дисплея на телефона?
#26

Една малка дупка центрирана (!) е много по-добре от една грозна вежда. Лично мнение!
Много повечето място за икони в лентата. С тая вежда две програми и до там.
Цитирай
Аксесоари
#27

Ночове, дупки, прорези, вежди... айде не мерси. Няма да плащам, за да свиквам с нещо. Докато не усъвършенстват камерите под дисплея, няма да сменя телефона и това е. А ако това не се случи, винаги може да се намери китайче като poco F2.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DxV_pRo за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#28

Изобщо не ги забелязвам. Не знам какво толкоз им се нервирате.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай
#29

Аз също не ги забелязвам. Ползвам и това е.

Gesendet von meinem ELE-L29 mit Tapatalk
Цитирай
#30

Никога не ми е пречил. Все пак още от LG V10 съм свикнал. А сега имам един от най- големите ночове и въобще не ми прави впечатление.
За какво по- точно да ми пречи? Не разтягам видеата от ютуб, снимките са ми в 4:3 формат, за браузъра има предостатъчно място. Единствено малко ме дразнеше, че няма място за процентите на батерията и трябва да дръпна статусбара за да ги видя.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#31

@vargala81, е на LG прорезът беше най-добре измисленият такъв, на мен ми беше адски удобен и функционален на V10.
Цитирай
#32

А аз си мислех, че само на iPhone не се виждат процентите на батерията, а си и мислех, че и LG G8S има същия прорез като на LG G8, а той се оказа като на iPhone.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#33

(2020-09-12, 08:00:42)fifth_root написа:  @vargala81, е на LG прорезът беше най-добре измисленият такъв, на мен ми беше адски удобен и функционален на V10.

И на мен. Особено беше много полезен когато снимам. Там се появяват контроли за автоматична камера, ръчна камера, ръчно видео и превключването става за секунда. А сега има хиляда режима от които ползвам около 1/3, а трябва да скролвам като побъркан докато ги намеря...


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#34

Не и не искам да свиквам, голяма простотия е това, особено в Ютюб.
Евала на Sony, че не се влияят от смешните тенденции.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)