Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Какъв телефон да си взема до 1000-1100лв?
#26

Това да ти е най-малкия проблем, гледай характеристиките и софтуера.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
Аксесоари
#27

Ако си склонен да дадеш 1100 лв, за този бюджет самсунг галакси а71 не си заслужава, защото е среден клас телефон. Колегите са ти предложили телефони висок клас- one plus 7 pro, one plus 8, xiaomi mi10, xiaomi poco f2. Ако бюджетът е по-нисък- до около 700 лв, колкото е а71, по-добри варианти са one plus nord, xiaomi mi note 10 lite, google pixel 4a.
Цитирай
#28

Аз също търся в този бюджет.
Mi Note 10 lite не ми хареса на живо - извитият дисплей определено не ми допадна.
Останаха ми като варианти:
Mi 10 lite
OnePlus Nord

Nord-а чета за доста проблеми с дисплея... пуснали са софтуерен ъпдейт, с който уж решават нещата, но не знам...

За Mi 10 lite - сега ще излиза Mi 10 youth. Същия, но едната камера е заменена с друга с 5х приближение. Май ще изчакам него.

Като цяло, търся възможно по-малък телефон (в момента съм с Ми 6)... но вече не правят такива Sad

Sent from my MI 6 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#29

И защо да не правят, погледни някой модел на Pixel например.

 
Цитирай
#30

(2020-09-12, 11:53:20)bummer2000 написа:  Аз също търся в този бюджет.
Mi Note 10 lite не ми хареса на живо - извитият дисплей определено не ми допадна.
Останаха ми като варианти:
Mi 10 lite
OnePlus Nord

Nord-а чета за доста проблеми с дисплея... пуснали са софтуерен ъпдейт, с който уж решават нещата, но не знам...

За Mi 10 lite - сега ще излиза Mi 10 youth. Същия, но едната камера е заменена с друга с 5х приближение. Май ще изчакам него.

Като цяло, търся възможно по-малък телефон (в момента съм с Ми 6)... но вече не правят такива Sad

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Mi 10 Youth си го има отдавна, но си е само за Китай, така и ще си остане. Което разбира се по никакъв начин не пречи да се ползва без, каквито и да било проблеми.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#31

Не знаех... просто видях, че в един магазин е обявен "очаква се"... т. е. ще го предлагат.
Мислех да изчакам да видя цената.

Иначе се оказа, че от Ми 6 ми е трудно да намеря достоен заместник...
Sad


Sent from my MI 6 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#32

https://tradingshenzhen.com/en/xiaomi-mi...-64gb.html с опция за доставка EU Priority Line идва до до вас със Спийди без митници и допълнителни такси.

Иначе единствения заместник с тоя размер е С10е, който е ПРЕКРАСЕН телефон, един от най-хубавите, които стм имал, а и размера му е наистина топ. Но го разкарах, защото с тая малка батерия 3100мАч, комбинирано с дървения Ексинос положението беше трагично.

Samsung Galaxy Z Fold 4 12/256 Black + Samsung Galaxy Watch 5 Pro BT Titanium Gray
Цитирай
#33

(2020-09-12, 11:53:20)bummer2000 написа:  Аз също търся в този бюджет.
Mi Note 10 lite не ми хареса на живо - извитият дисплей определено не ми допадна.
Останаха ми като варианти:
Mi 10 lite
OnePlus Nord

Nord-а чета за доста проблеми с дисплея... пуснали са софтуерен ъпдейт, с който уж решават нещата, но не знам...

За Mi 10 lite - сега ще излиза Mi 10 youth. Същия, но едната камера е заменена с друга с 5х приближение. Май ще изчакам него.

Като цяло, търся възможно по-малък телефон (в момента съм с Ми 6)... но вече не правят такива Sad

Sent from my MI 6 using Tapatalk
Huawei P30 е почти същия размер,5мм по голям, като Mi 6

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#34

Така един от колегите ме беше попитал дали ще се взема на план,по принцип не,но в ВИВАКОМ използваме най-високия пакет(говоря за интернет и телевизия). Смятам Понеделник да се отбия и да попитам за някакви оферти. А за ОфисиТе БГ какво ще кажете? Коректни ли са?
Цитирай
#35

(2020-09-12, 21:33:47)hamidaka3 написа:  ...А за ОфисиТе БГ какво ще кажете? Коректни ли са?
Провери за тях в Закупуване на стоки от онлайн магазини - препоръки, насоки и дискусии

 
Цитирай
#36

Извинявам се, че отново ползвам темата на колегата, но все пак съм със същото чудене.

Та, да вкарам още един тел в списъка...
Samsung S10 lite
Не изглежда никак лош за този ценови диапазон.
Хубава батерия, камери...
Мнения и за него, спрямо OnePlus Nord?

Sent from my MI 6 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#37

S10 Lite е по добре, процесора е Snapdragon 855, срещу Snapdragon 765G за Nord, и батерията е по голяма

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • fifth_root
Цитирай
#38

Samsung Galaxy S10 Lite е телефон с флагмански характеристики, а OnePlus Nord е среден клас.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#39

Пиксел 4.

Pixel 8
iPhone 15 Pro
Цитирай
#40

Колеги, въпреки всичко, за себе си реших и днес скокнах и взех един Nord.
За добро или лошо... с него ще съм Smile

Успех в избора и на колегата, започнал темата... Wink

Sent from my AC2003 using Tapatalk

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#41

Ох колега дано и аз си харесам нещо скоро,че ми писна да гледам. Утре ще отида до ВИВАКОМ да видим какви телефони ще ми предложат те и ще реша
Цитирай
#42

Норд не е лошо устройство, но зависи за колко пари си го взел.
Цитирай
#43

Взет е от Технополис за 800лв... на фирма (служебен ми е)

След няколкото дни ползване, не бих казал, че е нещо УАУ.
Идвам от Xiaomi Mi 6, който и до ден днешен си е добра малка машинка.
Почти не намирам разлика в бързината на работа (игри не играя).
Камерата на Норд, даже малко разочарова, защото на Ми-то също е добра и очаквах повече от Норд-чето.
Но, като цяло, наистина не е лош телефон.
Обаче е добре в този бюджет да се разгледат и други варианти.
Мисля, Samsung s10 lite щеше да е по-правилният избор...

Sent from Moon

OnePlus Nord
T-Mobile HTC HD2; SE Neo; Galaxy S2; Moto G ; Nexus 4, Xiaomi Mi4; Huawei P9 lite (dual), Xiaomi Mi6
Цитирай
#44

Ние по-назад ти казвахме, че е.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#45

Ако си го взел онлайн, винаги можеш да го върнеш в 14 дневен срок без да е нужно да се аргументираш. Но въпреки това one plus е добър телефон и си има предимствата пък и е около 200 лв по-евтин и за цената си е супер.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)