Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 1500 лв. ?
#26

Камерата на LG V60 е драстично променена (за добро) спрямо миналогишните модели като G8 от гледна точка на софтуерната обработка. Пиши в редит, хда, ако някой може да ти качи снимки и от двете камери.
Цитирай
Аксесоари
#27

Бих те посъветвал да погледнеш и oneplus 8 ,който е около 1300лв ,а не отстъпва по нищо на скъпите телефони!
Цитирай
#28

Оказа се, че отстъпва - лющи му се лайсната.

 
Цитирай
#29

(2020-09-12, 13:17:21)NoMaD написа:  Оказа се, че отстъпва - лющи му се лайсната.
Оказа се че колегата говори за 1+8 про а тук беше споменат 1+8 ,за него не съм чул оплаквания .    

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Цитирай
#30

Не вярвам това да е от значение, тъй като вероятно корпусът и на двата модела е от един и същи материал.

 
Цитирай
#31

Сега от вас го чувам това с лющенето на лайсната изглежда не е толкоз нашумял проблем. Аз съм със 7т от почти година и нямам никакви проблеми .
Цитирай
#32

Наистина случаите може и да са единични, но на фона на цената на тези флагмани, меко казано това звучи странно и дори неочаквано.

 
Цитирай
#33

Качих снимки, вижте ги.
Мен лично ме разочарова този модел.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#34

Има гаранция за това пращай им го .
Цитирай
#35

Колеги в крайна сметка има ли от къде да се вземе V60 в България или да търся в чужбина/да се ориентирам към друг телефон?
Цитирай
#36

(2020-09-13, 15:57:08)spitfirebg написа:  Колеги в крайна сметка има ли от къде да се вземе V60 в България или да търся в чужбина/да се ориентирам към друг телефон?

Пробва ли с тоя линк в базара, само този е наличен в България, няма друг?
Ако има 24 месеца гаранция, перфектно.
Дават ти и Dual Case-а за двата екрана.
Но трябва да питаш подробно как е , има ли гаранция и тн, да не е само телефон ей така.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#37

(2020-09-13, 18:01:57)greensmoke7777 написа:  Пробва ли с тоя линк в базара, само този е наличен в България, няма друг?
Ако има 24 месеца гаранция, перфектно.
Дават ти и Dual Case-а за двата екрана.
Но трябва да питаш подробно как е , има ли гаранция и тн, да не е само телефон ей така.

Гаранция няма - някъде от чужбина ги поръчват. Но като цяло най-тъпото е, че не знаели какво ще пристигне - дали дуал скрийн или не и малко 50/50 е работата.
Цитирай
#38

100% от САЩ ги взимат, тука ги продават с печалба.
Само в САЩ е евтино, в ЕС си е скъпо, в Британия пък цената му с двата екрана е ужасяваща.
Ами значи няма никакъв смисъл от тая обява.
[-] 1 потребител изказва благодарност на greensmoke7777 за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#39

S20 Ultra добър избор ли е и има ли нещо по-добро на пазара от него в момента? Реших да вдигна бюджета до 2К.

Изпратено от моят HMA-L29 с помощта на Tapatalk

S20 Ultra > S21 Ultra > Z Fold4
Цитирай
#40

Не е . По-добре виж LG G8x или LG Velvet . И на двата може да се слага Дууал скрийн аксесоара. И двата в момента може да намериш около или под 1000лв.

Sent from my LG V50 ThinQ using Tapatalk

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
[-] 2 потребители изказват благодарност на ganchev за това мнение:
  • oxuboxu, Victormihov
Цитирай
#41

(2020-09-11, 22:41:57)greensmoke7777 написа:  Нито има по-добър дисплей, нито камера.
Дисплеят му е "по-добър", само ако се гледа под микроскоп.
С нормално ползване никаква разлика не може да се види.

За камерата пък да не говорим-извън Sony няма по-изпипана камера от на LG с всичките си контроли и manual режим, както и вградения специален чип за Cinematic ефекти. Освен това записва и 8k-нещо, което Note не може.

Реално единствено , както и написах, има на хартия "по-добър" екран, както и с 4gb повече рам.
Смешни плюсове на фона на тези на V60.

И за ъпдейтите-от V60 нататък ъпдейти идват доста често, ако преди е имало проблеми с липса на ъпове, нещата вече не стоят така с V60/Velvet и нататък.
Вижда се разлика щом аз с моите очи я забелязвам между моя s9 и g8X а май ако не ме лъже паметта V60 е със същата резолюция като g8X. Точно в отношение дисплей самсунга доста по-ми допада картината. Освен това 1700 лева за тел без гаранция не бива да се дават. Всичко е лично мнение. Ако дисплея не те касае толкова G8X е супер избор.

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
[-] 1 потребител изказва благодарност на Marto.g за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#42

Колеги, тези LG-та не са ли малко стари? Не държа да дам по-малко пари - за това вдигам бюджета, да мога да взема нещо хубаво и съвременно. 
Ако С20 ултра не е удачен избор, предложете нещо хубаво за около 2000 лв.
Цитирай
#43

V60 не е стар , но за 1600 от някакъв съмнителен онлайн магазин не си заслужава . Отделно да не говорим за морално остарерия ноч и рамки ..... Ако ще даваш една шапка пари S20U или Note20U , ако не ти допадат чакаш новия Iphone или S21 другата година . Ако бях на твое място щях да си взема Iphone 12 ,ако не ти хареса продаваш го дори с надценка и чакаш другата година новите модели Smile .
Цитирай
#44

Къде пък видя остарял ноч във V60 ?
Има само капковиден отвор за предната камера.
Ноча е голям на G8s, като на iPhone.
На G8X и V50 е дори по-малък.
И като си вземе S20 или Note20, с техните проблеми с процесор, греене, трудно фокусиране на камерата... То бива, но не и за тези пари...Мнооого трябва да се мисли...А и малкия SOT на Самсунг при иначе голямата батерия...
LG ги "бият" на SOT.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

"Perfection is not attainable, but if we chase perfection we can catch excellence."--- Vince Lombardi
[-] 1 потребител изказва благодарност на oxuboxu за това мнение:
  • Marto.g
Цитирай
#45

До 2000 лв по-добър избор са One Plus 8 pro, Iphone 11 pro max, ако се намери в олх-а на подобна цена. Вече Note 20 ultra мисля, че ще е над този бюджет. А тези LG-та са с бая стар дизайн (освен в60) и ЛГ софтуерната им поддръжка е като на нокиа с фенерче - няма такава. За до 800 лв си заслужават.

Samsung Galaxy S20 Ultra има добра батерия, хубав екран, камерите са горе-долу добре, но имат проблем с автофокуса. В Европа този модел се предлага с малко по-слаб процесор и по-енергохабящ от конкурентите си, но батерията е голяма и компенсира, а разликата в бързината на процесора няма да я усетиш. Ако камерите са важни, не е той най-удачният избор. Ако не са и харесваш толкова големи екрани, грабвай го. А ако ще го взимаш с план, питай за колко ще ти дадат note 20 ultra и ако не е голяма разликата с galaxy s20, по-добре note 20 ultra.
П.п-
https://m.olx.bg/ad/samsung-note-20-ultr...tml?reason=
Тук има оферта за ноте 20 ултра за 2086 лв. Обявата е примерна и се намират подобни за около 2 хиляди.
Цитирай
#46

(2020-09-15, 22:43:37)oxuboxu написа:  Къде пък видя остарял ноч във V60 ?
Има само капковиден отвор за предната камера.
Ноча е голям на G8s, като на iPhone.
На G8X и V50 е дори по-малък.
И като си вземе S20 или Note20, с техните проблеми с процесор, греене, трудно фокусиране на камерата... То бива, но не и за тези пари...Мнооого трябва да се мисли...А и малкия SOT на Самсунг при иначе голямата батерия...
LG ги "бият" на SOT.

Изпратено от моят LM-G810 с помощта на Tapatalk

Еми да ноча е отживелица ,и рамките са сравнително дебели за 2020 година !  Айфона и да не му допадне лесно ще го продаде ,без загуба на пари .
И това с фокуса отдавна е оправено .
Цитирай
#47

Здравейте, а защо не погледнеш колега и sony xperia 1 ii, и той е в ценовия диапазон.
Цитирай
#48

(2020-09-16, 07:50:19)vovalinder написа:  Здравейте, а защо не погледнеш колега и sony xperia 1 ii, и той е в ценовия диапазон.

Ами просто не искам Сони, не ми харесва тази марка за телефон точно. Айфон също не мисля да си взема, въпреки че имам оферта за Про Макс от приятел доста близко до 1К, просто не ми харесват всичките ограничения. Имам 2 MacBook-а в къщи и всеки път инсталирането на нещо ме вкарва в мини приключение.
Цитирай
#49

Е то все с нещо трябва да направиш компромис, все още не е направен перфектния телефонSmile
Цитирай
#50

Според мен изчакай да пуснат Октомври-Ноември новата серия Iphone 12 и тогава вземи решение.
А от до сега излезлите телефони, най-оправдан като цена-качество ми се вижда P40 Pro-то, но за жалост Гугъл много лошо ги прецакаха. Липсата на google service-те ме отказа от марката :\

Iphone 4S > Galaxy S3 > Nexus 4 > LG G2 > Note 4 >  S6 Edge > iPhone 6> S6 Edge Plus > S7 Edge > Xiaomi Mi8 > Huawei Mate 20 Pro > OnePlus 8 Pro -> OnePlus 9 pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)