Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търся телефон до 300+- лева
#1

Основни изисквания батерията да е яка и камерата да снима прилично и бързо, а не да ми фокусира по 5 секунди като сегашния ми вече остарял Lenovo P70. Може би нямаше да го сменям ако не бях спраскал дисплея с тъча. Още работи задоволително, но ремонта ще ми излезе 70-80 лева и мисля, че е време за нов телефон. Съгласен съм и на китайче от Китай с чакане, стига да е някаква що годе позната и тествана от някой тук марка. Някой хуавей среден клас мисля ще се вмести в този бюджет. Може и цената да поварира нагоре с идеята, че мога да си го потърся после 2ра ръка с остатъчна гаранция от наще сайтове за 2ра ръка Smile

Очаквам предложенията ви, благодаря!

Lenovo P70 stock 4.4.4 (for now) / Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB / Realme 9 6GB/128GB Heart / Nokia G42 5G 6GB/128GB / Motorola Moto G32 8GB/256GB
Цитирай
Аксесоари
#2

Xiaomi Redmi 9 - за тази сума.

 
[-] 1 потребител изказва благодарност на NoMaD за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#3

Redmi note 9s
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • milenvn
Цитирай
#4

Xiaomi Redmi 9, ако ти се дават малко повече пари Xiaomi Redmi Note 9, Motorola Moto G9 Play, Nokia 5.3.

Samsung Galaxy Note 9 Midnight Black Apple iPhone 11 Pro Max Space Grey Apple iPhone 13 Pro Max Sierra Blue  Apple iPhone 15 Pro Max Black Titanium
Цитирай
#5

На фона на санкците, както и това, че никой от новите им модели не се очаква да получи Android 11, не бих препоръчал Huawei въобще като бранд към момента.

 
Цитирай
#6

Купих си от емаг чисто нов Redmi 8 за 200 лева, по-добра оферта няма в момента, но мисля че е изтича утре. Магазина им се намира в сердика мол на -1 етаж, в сайта го няма обявен. Дерзайте.

Lenovo P70 stock 4.4.4 (for now) / Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB / Realme 9 6GB/128GB Heart / Nokia G42 5G 6GB/128GB / Motorola Moto G32 8GB/256GB
[-] 1 потребител изказва благодарност на Shnureaga за това мнение:
  • oxuboxu
Цитирай
#7

еми доста си се набутал,но ай честито,дерзаем.
Цитирай
#8

Redmi Note 8 серията, "чисти" 9-ки и (щом може и малко да се увеличи бюджета) Note 9-ки. Това е най-доброто за парите си на нашия пазар. И преди съм го казвал - от ниския до средния клас, най-много за парите си дават Xiaomi.

Huawei P8 Lite DS | Android 6.0 > Huawei P Smart DS | Android 9.0 > Redmi Note 8T DS | Android 11 > Xiaomi 12 Lite | Android 14

https://pardus.website - БЪЛГАРСКИ КАЛЕНДАР И ЗОДИАК
[-] 3 потребители изказват благодарност на HERUS за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu, Shnureaga
Цитирай
#9

(2020-09-15, 11:48:26)Wild bear написа:  еми доста си се набутал,но ай честито,дерзаем.

Redmi 8 за 200 лв. защо да е набутване?
Цитирай
#10

То за 200 лева все ще има компромис, да върше работа, и да не създава грижи, това е най важно.

Изпратено от моят ELE-L29 с помощта на Tapatalk

Huawei P30
Цитирай
#11

Бих си взел втора ръка пиксел,вярно батериите им не са ок ама андроид 11,супер камера....

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
Цитирай
#12

Имах известни спънки с 2 проблема, ще постна тук темата ми в друг форум, за да не преписвам цялото - ТУК

Някой със същия модел ако иска да сподели опит, хинтове, +/- ? Smile Батерията супер много ме радва, тепърва ще го разучавам.

Lenovo P70 stock 4.4.4 (for now) / Xiaomi Redmi 8 3GB/32GB / Realme 9 6GB/128GB Heart / Nokia G42 5G 6GB/128GB / Motorola Moto G32 8GB/256GB
Цитирай
#13

(2020-10-01, 15:44:17)Shnureaga написа:  Имах известни спънки с 2 проблема, ще постна тук темата ми в друг форум, за да не преписвам цялото - ТУК

Някой със същия модел ако иска да сподели опит, хинтове, +/- ? Smile Батерията супер много ме радва, тепърва ще го разучавам.

Тук има тема за модела  https://forum.androidbg.com/forumdisplay.php?fid=207
Този раздел е за избиране на телефон.
[-] 1 потребител изказва благодарност на DoryanY за това мнение:
  • Shnureaga
Цитирай
#14

Redmi Note 9s е най-доброто под 400 лева и може да се намери за около 350-360 лв директно от БГ онлайн магазин без да се занимаваш с поръчки от Китай. Обикновения Redmi Note 9 не се заслужава,
а и не се занимавай с втора ръка, при положение, че има достатъчно сносни бюджетни модели вече.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
[-] 3 потребители изказват благодарност на Forsi за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu, Shnureaga
Цитирай
#15

Временно съм с Note 9S - много добре е Snapdragon 720G (8 nm). Коренно различен е от Note 8, който е с Snapdragon 665 (11 nm).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
[-] 2 потребители изказват благодарност на centur за това мнение:
  • milenvn, oxuboxu
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)