Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Екрана не се гаси по време на разговор
#1

Здравейте колеги, надявам се от заглавието да става ясно какъв е проблемът. Само да уточня, че телефона е на майка ми и е възможно по погрешка да е активирала нещо. Проблема се появи последните дни. Аз рових в настройките, но не успях да открия проблема. Някакви идеи ?
Цитирай
Аксесоари
#2

Привет. Да сте лепили допълнително протектор?

Изпратено от моят Mi 9T с помощта на Tapatalk
Цитирай
#3

Не, без протектор е
Цитирай
#4

Това е доста често срещан проблем при Xiaomi. Ако, някой с този модел има решение, да го сподели.
Цитирай
#5

Спри сензора за близост, изчисти кеша на телефона, рестартирай, пусни пак сензора. Но да - това е добер познат проблем при Шайоми и явно не са се трогнали дори след толкова време. За някои неща са похвала, за други са на дъното.
Цитирай
#6

Жена ми е с 9Т про и досега никога не съм забелязъл да и свети бузата, докато говори по телефона. Нито се е оплаквала, че има нежелана активност при провеждане на разговор. Но пък на един колега с 8 про почти винаги му осветява главата...

VOG-L29, HW GT 4, KM6 Deluxe, KM2 Pplus Deluxe, Mi TVBox S 4K, Mi TVStick 4K 
Цитирай
#7

(2020-09-15, 09:53:35)fifth_root написа:  Спри сензора за близост, изчисти кеша на телефона, рестартирай, пусни пак сензора. Но да - това е добер познат проблем при Шайоми и явно не са се трогнали дори след толкова време. За някои неща са похвала, за други са на дъното.

От къде се спира сензора за близост ?
Цитирай
#8

Привет, ето тук много добре е обяснено стъпка по стъпка, със снимки. Имах един познат при, който самият сензор се беше прецакал, след изпускане, така че може и това да е причина.

NeXus 5  ---> NeXus 5X | Pixel 5 Sorta Sage[Изображение: rh3XAulR_t.jpg]






[-] 1 потребител изказва благодарност на Nikola.Kolew за това мнение:
  • redsys
Цитирай
#9

(2020-09-16, 22:44:10)Nikola.Kolew написа:  Привет, ето тук много добре е обяснено стъпка по стъпка, със снимки. Имах един познат при, който самият сензор се беше прецакал, след изпускане, така че може и това да е причина.

Благодаря колега. Оказа се, че сензора просто е бил изключен някак
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)