Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изключване на SIM карта на Samsung A51
#1

Здравейте!

Имам следния проблем със Samsung Galaxy A51. Ползвам го с 2 SIM карти. Вечер преди да си легна обикновено си спирам мобилните данни. На сутринта когато реша да ги пусна - не се включват. Отчита ми индикатора, че са включени, но реално нямам достъп до Интернет. Установих, че ми спира директно SIM картата и някой ако ми звъни му дава, че ми е изключен телефона. Това се случва всяка сутрин. Оправя се ако прозвъня на някого или рестартирам телефона. Пробвах да ресетна до фабрични настройки, но проблема продължава да съществува. Имате ли някакви идеи от какво може да е това?

Благодаря предварително.
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай със смяна на слота или с друга карта.

 
Цитирай
#3

И на двете карти ми се е случвало. Става на карата, която ползва мобилен Интернет. Вчера имаше ъпдейт за актуализация на Android. Сложих го и за сега не е правил проблем.
Цитирай
#4

Здравей,

Не си губи времето да разместваш сим картите или да сменяш слота. Причината е в основната платка или антенния модул и за това го занеси в серзис. Тестват и сменят повредения модул. Сим картата не може да бъде свързана към клетката и за това ти дава неактивна мрежа.
Занеси го в сервиз service4you.

Успех!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)