Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с говорителчето⁹
#1

Здравейте
Телефона ми е s20 plus
След залепяне на скрийнпротектор с течно лепило което се втвърдява с ултравиолетова лампа включена в комплекта, изглежда попадна лепило в дупката на говорителчето в горната част на телефона. Сега разговорите се чуват много тихо.
Няма ли начин от инженерно меню да вдигна силата на звука на говорителчето. Ако ДА, моля кажете как да влеза в инженерно меню!

Колеги, проблема е решен.
Имаше лепило, проникнало между рамката на телефона и тъчскрийна, в горната част пред дупката на говорителчето. Изненадох се, че голяма част от звука при разговор идва от тази фуга в горната част на рамката. Почистих с игла и звука сега е ок.

S20 plus
[-] 1 потребител изказва благодарност на realprofesora за това мнение:
  • mitakabs
Цитирай
Аксесоари
#2

(2020-09-15, 14:37:16)realprofesora написа:  Здравейте
Телефона ми е s20 plus
След залепяне на скрийнпротектор с течно лепило което се втвърдява с ултравиолетова лампа включена в комплекта, изглежда попадна лепило в дупката на говорителчето в горната част на телефона. Сега разговорите се чуват много тихо.
Няма ли начин от инженерно меню да вдигна силата на звука на говорителчето. Ако ДА, моля кажете как да влеза в инженерно меню!

Колеги, проблема е решен.
Имаше лепило, проникнало между рамката на телефона и тъчскрийна, в горната част пред дупката на говорителчето. Изненадох се, че голяма част от звука при разговор идва от тази фуга в горната част на рамката. Почистих с игла и звука сега е ок.

Здрасти колега. Понеже и аз имам 2-3 поръчани стъклени протектора с УВ лепило да те попитам..
Хваща ли пръстовия отпечатък добре. ??
Иначе за тая дупка, аз от С8+ от едно време си залепвах тиксо върху отворите и бутоните преди да излея лепилото..
Чак като го изпека ги махах лепенките.. Тук ще е малко по трудно май ама с леко ъглово залепяне горе май ще се получи..
И да споделя нещо , добре е да се пече поне 10-15 минути сменяйки местоположението на UV лампата! Иначе сe отлепва бързо по ъглите!!! Да не се удите защо още на 3-тата седмица имате отлепяне!

Galaxy S II.... S4,  Galaxy S6 Gold Platinum > Galaxy S8 Plus, 64GB, Coral Blue>Galaxy S20 + Cloud Blue>S23 Ultra 512gb cream
[-] 1 потребител изказва благодарност на mitakabs за това мнение:
  • kaktus_78
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)