Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Сдоби ли се някой вече
Цитирай
Аксесоари
#2

Чакам петицата аз. Ако и той ме разорачова минавам на нокия с копчета и фенерче... Big Grin
Цитирай
#3

(2020-09-25, 11:23:51)numak написа:  Чакам петицата аз. Ако и той ме разорачова минавам на нокия с копчета и фенерче... Big Grin

4a с какво те разочарова?
Цитирай
#4

(2020-09-27, 09:13:43)bruckshot написа:  4a с какво те разочарова?

Нямах предвид 4а Wink Разочарова ме Галакси С20+ със скандално слабия си процесор. После се върнах на уан плюс като дългогодишен техен потребител, но последните 2 години със лакомията да пуснат много устройства, не могат да наваксат със софтуера. Пускат ъпдейт с бъг, със следващия го оправят, но пък излиза нещо друго и така до безкрай, а иначе като хардъуер са супер. Иначе на пиксел от 3 години им се точа да пуснат нещо свястно като хардуер, че най накрая да изпробвам оригиналния андроид. Петицата пак малко разваля вкуса с не флагманския чип, но съм решил да им дам шанс тая година. Иначе 4а не бих си взел, защото въпреки благинките от гугъл и перфектната оптимизация вече половин година съм със SD865, SD765G айде мисля, че ще го преживея защото не играя игри, но чак 730... не бих си го купил Smile
Цитирай
#5

Аз също съм хвърлил око на 4а, но чакам реални отзиви.
Цитирай
#6

Мнения на реални потребители за Pixel 4a - Тук

 
Цитирай
#7

За сведения и от опит пиша,не гледай какъв процесор седи под пиксела,андроид оптимизацията е истината.Има една игра WRC май бе,тежка -автомобилен симулатор и навремето P20 pro лагваше,а на Пиксел 2 летеше.Стоковия андроид на Гугъл си е истинския андроид,всички останали са далеч от истината дори проекта Android One.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk
[-] 2 потребители изказват благодарност на tiesto_pld за това мнение:
  • Nikola.Kolew, numak
Цитирай
#8

(2020-09-28, 20:24:20)tiesto_pld написа:  За сведения и от опит пиша,не гледай какъв процесор седи под пиксела,андроид оптимизацията е истината.Има една игра WRC май бе,тежка -автомобилен симулатор и навремето P20 pro лагваше,а на Пиксел 2 летеше.Стоковия андроид на Гугъл си е истинския андроид,всички останали са далеч от истината дори проекта Android One.

Sent from my Pixel 2 using Tapatalk

Абсолютно съм съгласен за оптимизацията! Ябълките са го доказали с времето Wink Определено най накрая ще опитам чистия андроид, но с петицата Wink Иначе примерът ти с играта не е много показателен защото хуавейте са с техните измислени чипове Кирин докато пиксел 2 си беше със най доброто на снапдрагън за конкретната година Smile
Цитирай
#9

(2020-09-28, 22:43:16)numak написа:  най накрая ще опитам чистия андроид, но с петицата

Няма да сбъркаш,и аз него чаках по принцип,но ми изпадна 3а на доста изкушаваща цена и го захапах Smile
Може би догодина ще се метна на 6,който ще има и лицево разпознаване,особено ако го направят кадърно като Apple недвусмислено това ще е моя телефон Smile

::Google Pixel 3a White::
Цитирай
#10

(2020-10-03, 20:19:24)ivo777 написа:  Няма да сбъркаш,и аз него чаках по принцип,но ми изпадна 3а на доста изкушаваща цена и го захапах Smile
Може би догодина ще се метна на 6,който ще има и лицево разпознаване,особено ако го направят кадърно като Apple недвусмислено това ще е моя телефон Smile
В смисъл лицево?pixel 4 е с такова

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
Цитирай
#11

(2020-10-03, 21:27:17)tiesto_pld написа:  В смисъл лицево?pixel 4 е с такова

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk

Точно такова Wink При петицата остава само селфи камерата, всички радари и инфрачервени сензори за лицеево разпознаване с по добра сигурност са махнати, но ми излизат статии последните дни, че не са оставили проекта и най-вероятно ще го върнат във 6, но как точно без да съсипят дизайна за пореден път не е ясно Smile

Иначе пак се чудя... много ми е постен хардуерно петицата нещо и с тоя говоритл  под дисплея ме притеснява качеството на разговор. Искам да видя ревюта, но пък от друга страна на преордър в УК дават някакви блутуут слушалки за една кола пари, които и да не се ползват могат да се продадат и да направят добрата цена още по-добра. Оферта която не е за изтърване...
Цитирай
#12

Тя 5-цата не е flagship

Sent from my Pixel 4 using Tapatalk
Цитирай
#13

А някой знае ли кога ще се появи този телефон в България?
Цитирай
#14

Официално не се предвижда. Тук може да се намери само при онлайн търговците.

 
Цитирай
#15

(2020-10-09, 11:42:04)NoMaD написа:  Официално не се предвижда. Тук може да се намери само при онлайн търговците.

Мда, аз питах дали някой знае кога ще се появи при въпросните онлайн търговци.
Цитирай
#16

(2020-10-12, 10:04:27)volleybolist написа:  Мда, аз питах дали някой знае кога ще се появи при въпросните онлайн търговци.

Пусни си запитване към, някой търговец директно. Телефонът е на пазара, не е като да чакат да бъде пуснат. Просто всеки търговец си има уговорки с доставчици и само те могат да ти кажат кога ще имат телефона. Тук и да си чешем езиците ще е спекулация Smile
Цитирай
#17

Нова актуализация за ноември месец. Какво ново:

https://support.google.com/pixelphone/th...1482?hl=en

 
Цитирай
#18

(2020-11-02, 22:30:52)NoMaD написа:  Нова актуализация за ноември месец. Какво ново:

https://support.google.com/pixelphone/th...1482?hl=en
Да не пропуснеш pixel 4a 5g /и хилядите знайни и незнайни телефони с актуализации/
Цитирай
#19

Според Amazon, BestBuy и B&H Pixel 4a 5G е спрян от производството, чака се анонса на Pixel 5a.

https://www.phonearena.com/news/google-c...g_id132702

 
Цитирай
#20

Пак се оглеждам за 5,7 < 6"... 
Oпциите под 900лв се свеждат до:
  s10e   и  Pixel 4a /5G версия ли да търся?/

та, понеже моя А40 нещо почва да се бъгва /губи СИМ-а, слаб обхват, цикли... батерията едва кара и ден - не играя игри/ и -  мисля за смяна, но понеже ми е лек и удобен още го пазя.  
Важна ми е :
Камерата ; ергономията, говорителя/спикъра, бързината... батерията. И не на последно място - обхвата (в работата 
А1 имат доста слаб сигнал и лови само на определни места)

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#21

Версията с 5G тук не се поддържа от родните оператори.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)